Rekuperatoriai namui

Tinkama oro apykaita yra vienas svarbiausių faktorių, užtikrinančių kokybišką ir subalansuotą oro klimatą patalpose. Egzistuoja įvairūs rekuperatorių tipai, vienas iš tokių yra rekuperatoriai namui. Individualūs namai, skirtingai nei įprasti butai, pasižymi didesnėmis ir sudėtingesnės konfigūracijos erdvėmis, todėl oro cirkuliacija ir tinkamas oro srauto užtikrinimas čia yra ypatingai svarbūs. Kuo daugiau name patalpų, tuo labiau yra reikalingi teisingai pamatuoti sprendimai, kad kiekviena patalpa būtų aprūpinta pakankamu deguonies kiekiu.

Rekuperatoriai namui pakeičia patalpų orą filtruotu oru iš lauko. Šilumokaičio pagalba vidaus oras perduoda šilumą įeinančiam lauko orui. Taip yra išsaugoma iki 90 proc. išeinančio oro šilumos. Taip pat rekuperatoriaus filtrai padeda išvalyti lauko orą nuo teršalų, bakterijų ir kitų nešvarumų, o per ventiliacijos angas subalansuotu oru yra aprūpinamos visos vidaus patalpos pagal kambarių tūrį.

Jeigu ieškote tinkamo sprendimo jūsų namui, Universalus meistras suteiks jums visą reikiamą pagalbą rekuperatoriaus įsigyjimui. Turime įvairių rekuperatorių tipų nuo silpniausio iki galingiausio, galime suprokektuoti rekuperacinę sistemą tiksliai pagal jūsų namo išplanavimą bei suteikti profesionalią konsultaciją.

Rekuperatorių namui konsultacijos

(8-666) 11490

Rekuperatoriaus privalumai namui

Oro cirkuliacija. Kokybiški rekuperatoriai tiekia tiksliai apskaičiuotą oro kiekį visoms namo zonoms. Tiksliai suprojektuota rekuperacinė sistema užtikrins subalansuotą visų namų klimatą ir suteiks trūkstamą komfortą jūsų namams. Universalaus meistro patyrusių specialistų pagalba galėsite džiaugtis būtent jūsų namams pritaikyta vėdinimo sistema, nes mes pasiūlysime būtent jums tinkantį rekuperacijos įrenginį.

Pagerėjusi savijauta. Ar kada nors esate pastebėję, kaip grįžę namo po atostogų randate šiltą ir užsistovėjusį orą, kuomet atrodo, kad nėra kuo kvėpuoti? Tai yra prastos oro cirkuliacijos ir padariniai. Grynas ir subalansuotas oras turi ypatingos reikšmės mūsų savijautai, o namuose praleidžiame didžiąją dalį paros laiko. Jauskitės namuose lyg gryno oro prisotintame miške ir mėgaukitės puikia savijauta.

Drėgmės lygis. Rekuperatoriai ne tik subalansuoja orą, bet ir sureguliuoja namuose drėgmės lygį. Oro drėgmė patalpose yra vienas svarbiausių faktorių lemiančių tai, ar namuose nesiveis pelėsis, grybelis. Kokybiška ir efektyvi rekuperacinė sistema namui ne tik padės palaikyti patalpų temperatūrą, bet ir sureguliuos drėgmės lygį. Tai yra patogu, nes jums nereikės įdėti jokių pastangų.

Visapusiška ventiliacinė sistema. Rekuperatorius namui gerina ne tik bendrą namo vidaus patalpų mikroklimatą, bet ir padeda vėdinti tas patalpas, kurios yra mažiau naudojamos ir vėdinamos. Rekuperatorius efektyviausiai veikia išvedžiojus patalpose ventiliacines angas, kurios subalansuoja net ir mažiau prižiūrimų vietų orą. Taip galima išvengti nemalonaus kvapo ir kvapų kontrasto namuose.

Rekuperatorių namui kaina

Rinkoje galima rasti įvairių kainų ir kokybės rekuperatorių, tačiau svarbiausia kreiptis tik į patikimus pardavėjus. Paprastam žmogui yra sunku suprasti kas sudaro rekuperatoriaus kainą ir kokį rekuperatorių jis turėtų pasirinkti savo namams, todėl kreipkitės tik į tuos, kurie nuoširdžiai padės ir viską paaiškins, pakonsultuos bei atsakys į jūsų klausimus. Rekuperatorių priežiūra įprastai nereikalauja daug išlaidų, todėl tokia sistema greitai atsipirks, o naudą jausite kiekvieną dieną.

Vieno rekuperatoriaus kaina priklauso nuo daugybės faktorių, įskaitant namo konfigūraciją, plotą, gyventojų skaičių ir kt. Norint, kad sistema būtų efektyvi reikia tiksliai viską apskaičiuoti ir parengti projektą. Norėdami sužinoti tikslią rekuperatoriaus namui kainą, skambinkite mums ir mūsų specialistai įvertins jūsų poreikius ir pasiūlys racionalų sprendimą. Universalus meistras dirba jums, todėl pasitikėkite mūsų ilgamete patirtimi rinkoje ir nieko nelaukdami skambinkite mums nurodytais kontaktais.

Kažkas patiko? Kažko nesupratote? Skambinkite!

(8-666) 11490

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju Jūsų meistrui! Inga 11/28/2018
Palieskite, kad skambintumėte