Dūmtraukių valymas Vilniuje

Dūmtraukiai – esminė kaminų konstrukcijos dalis, pro kuriuos yra šalinami suodžiai ir kitos sudegusios kuro dalelės. Laikui bėgant dūmtraukio sienelės apsiteršia suodžiais. Nustačius, jog dūmtraukyje nėra pašalinių objektų, yra atliekamas dūmtraukio valymas. Blogai sureguliuotame dūmtraukyje nesudegus kurui, jo dalelės nusėda ant ištraukiamojo vamzdžio sienelių. Dažnu atveju jos nukloja visą dūmtraukį, todėl valymas tampa neišvengiamas - sumažėja kamino trauka, padidėja dūmingumas, atsiranda gaisro rizika.

Dūmtraukio valymas yra atliekamas pasitelkiant patikrintas valymo technologijas, meistrų patirtį bei specialiąsias priemones. Paprastai į pagalbą pasitelkiamas tinkamos formos šepetys. Dūmtraukyje esant šiukšlėms gali tekti valyti visą kanalą iš naujo jį mūryjant, tačiau paprastai pakanka kamino ar židinio remonto. Jo metu yra uždaromos nesandarios židinio bei kamino vietos, apšiltinamas dūmtraukio viršus, prailginamas žirgelis arba uždedamas gaubtas. Specialistai visuomet nustatys dūmtraukio defekto priežastis bei parinks efektyvius sprendimus problemai išspręsti. Jeigu dūmtraukis nebuvo prižiūrėtas ilgą laiką, tikėtina, jog išlaidų bus daugiau, tačiau svarbiausia neskubėti daryti išvadų patiems.

Dūmtraukio valymas taip pat gali būti atliekamas mechaniškai – naudojant specialias šluoteles angos kampų valymui, chemines priemones ar degias medžiagas, kurios efektyviai šalina susikaupusius suodžius. Vis dėlto, tokio valymo nerekomenduojama atlikti patiems, nes tai yra pavojinga sveikatai, o rezultatas greičiausiai netenkins. Jeigu ieškote profesionalios dūmtraukio valymo pagalbos, Universalus meistras jums pasiūlys tai, ko reikia saugiems ir puikiai šylantiems jūsų namams.

Dūmtraukių valymas Vilniuje

(8-666) 11490

Kodėl rinktis mus?

Patogumas. Svarbus bet kokių paslaugų bruožas – patogumas klientui. Dirbame ne tik todėl, kad gyventojai negali tam tikrų veiksmų atlikti patys, bet ir tam, kad suteiktume ypatingą patogumą nesirūpinti sudėtingais ir ne visuomet maloniais kamino valymo darbais. Atvyksime jums patogiu metu ir maksimaliai prisitaikysime prie bet kokių jūsų poreikių. Visa tai – patogumas jums už priimtiną kainą.

Universalumas. Universalus meistras ne veltui yra vadinamas universaliuoju. Jūsų pageidavimu suteiksime bet kokias alternatyvias ar papildomas paslaugas, todėl jūs turėsite reikiamus meistrus iš vienų rankų. Ne tik atliekame dūmtraukių valymą, bet ir prižiūrime židinius, atliekame kaminų remontą bei už patrauklią kainą suteikiame kitas namų remonto paslaugas jūsų reikmėms.

Komandinis darbas. Kai kurių dūmtraukio valymo užduočių be pagalbos atlikti neįmanoma, tad Universalus meistras pasirūpins, kad reikiamus darbus atlikti reikiamas kiekis specialistų. Mūsų kaminkrėčiai jau ne vienerius metus dirba kartu, tad puikus komandinis darbas atneša itin gerų rezultatų. Pasitikėkite Universalaus meistro organizuotumu ir leiskite jūsų dūmtraukiu pasirūpinti profesionalams.

Orientacija į rezultatą. Mums rūpi jūsų gerovė, todėl pasirūpiname viskuo, kad būtų pasiektas nepriekaištingas rezultatas. Dirbame tol, kol pamatome jūsų veide atsirandančią šypseną, o galutinis rezultatas mums yra svarbiau už viską. Pasinaudokite Universalaus meistro atsidavimu darbui ir turėkite saugų židinį savo namuose.

Dūmtraukių valymas kaina

Dūmtraukių valymas Vilniuje – specializuota Universalaus meistro paslauga Vilniaus mieste ir aplink. Norėdami turėti saugią židinio sistemą, dūmtraukio valymą turėtumėte atlikti periodiškai, mažiausiai bent kartą per metus. Židiniai, intensyviai kūrenami mediena, pagal reikalavimus turėtų būti valomi kas tris mėnesius. Dėl tikslios valymo darbų kainos kreipkitės į Universalų meistrą. Mes tiksliai apskaičiuosime darbų kainą, todėl galėsite priimti neskubotą ir pasvertą sprendimą. Mūsų tikslas – rinkoje teikti profesionalias dūmtraukių valymo paslaugas už visiems prieinamą kainą, todėl skatiname susisiekti ir teirautis specializuoto dūmtraukių valymo Vilniuje jau šiandien!

Dūmtraukių valymas

(8-666) 11490

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Ačiū! Juozas 02/18/2020
  • Ačiū labai už pagalbą, malonų bendravimą, punktualumą, atsakingą ir tikrai profesionalų požiūrį į darbą bei vertingus patarimus! Irina 05/25/2021
  Palieskite, kad skambintumėte