Kaminų valymas Panevėžyje

Kaminų valymas Panevėžyje vis labiau paklausi paslauga, tad Universalaus meistro komanda su malonumu praneša, kad esame pasiekiami šio regiono gyventojams. Visos namuose esančios sistemos reikalauja priežiūros ir patikros. Kamino ir jo sistemos priežiūrai būtina skirti dėmesio, jeigu norite išvengti napatogumų ir net bėdos. Namų saugumas - jūsų rankose. Tereikia susiplanuoti ir užsisakyti kaminų valymo paslaugas. Kaminkrėčiai dirba daug ir sunkiai, tad jų vizitui pasiruoškite iš anksto.

Pagal Lietuvos priešgaisrinės saugos reikalavimus, kaminų ir jų sistemos valymu reikėtų pasirūpinti bent kartą per metus. Universalaus meistro kaminkrėčiai yra sukaupę didelę darbinę patirtį, sugeba ne tik valyti ir aptikti pažeistus kaminus bei jų sistemas, bet ir profesionaliai sutvarkyti. Prieš pradėdami darbus, mūsų kruopštūs meistrai apžiūri kaminą, įvertina jo būklę ir tik tuomet pradeda valymo darbus. Išvalius kaminą, Universalaus meistro kaminkrėčiai jums pateiks kamino būklės išvadas bei rekomendacijas.

kaminu valymas Panevėžyje

kaminkretys Panevėžyje

Neatidėliokite kamino valymo ateičiai, nes jūsų šeimos saugumas - jūsų rankose. Jums tereikia paskambinti mums nurodytais telefonų numeriais ir šių rūpesčių nebeliks. Kaminų valymas Panevėžyje - saugūs jūsų namai!

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Valyti kaminus nėra „raketų mokslas“, bet ir taip pat neatrodo kaip pats lengviausias ar maloniausias darbas. Tačiau, turėtumėte mąstyti ne apie lengvumą, bet apie tinkamumą. Kaminų valymas reikalauja tiek pat žinių, įgūdžių, atkaklumo ir atsargumo, kiek ir bet kuri kita specialybė. Mūsų kvalifikuoti, licencijuoti ir patyrę kaminų valymo specialistai pasirūpins, kad jūsų kamino sistema nekeltų pavojaus jums bei aplinkiniams ir užtikrins, kad jūsų namai būtų šilti bei jaukūs!

Sąžiningumas ir skaidrumas. Kaip ir bet kuri kita Universalaus meistro specialistų komanda, ši taip pat myli savo darbą, gerbia šį amatą ir saugo jo reputaciją. Garantuojame, kad su mumis nesulauksite nemalonių staigmenų – atvykę į jūsų nurodytą adresą išklausysime jūsų norų ir pageidavimų, aptarsime, kokių konkrečių kamino valymo darbų imtis, atsižvelgsime į jūsų nuosavybę, o atlikę darbus pateiksime žodinę ataskaitą, kokie darbai buvo atlikti. Visą tai be „išpūstų sąskaitų“ ir „papildomų būtinų paslaugų“. Darysime tik taip, kaip nutarsite.

Kokybė. Universalaus meistro ekspertai vertina kokybišką darbą. Gerbiame klientų turtą – esame žmonės ir suprantame, kad kai kurie mūsų daiktai yra paprasčiausiai neįkainojami. Todėl valymo ir tvarkymo darbus atliekame vadovaujantis laiko patvirtina praktika ir metodais. Valydami kaminus naudojame specialią įrangą, priklausomai nuo situacijos. Taikydami tinkamas technologijas užtikriname paslaugų kokybę ir nepriekaištingus rezultatus!

kaminu valymas Panevėžyje

Žiūrėkite, kad Jums taip neatsitiktų!

(8-5) 214 2608

Kaminų valymas Panevėžyje

Reguliarus kaminų ir jų sistemų valymas. Lietuvos ugniagesiai rekomenduoja pasirūpinti kaminų ir kaminų sistemos valymu bent kartą per metus. Suprantama, kad kaminkrėčių vizitas gali sukelti tam tikrus rūpesčius namų šeimininkams, t. y. vizito planavimas ir privalėjimas būti namuose kol meistrai atlieka darbus, bet namų saugumas ir šeimos gerovė šiuo atveju yra svarbesni. Todėl, gavus jūsų leidimą, Universalaus meistro kaminkrėčiai gali susisiekti su jumis praėjus tam tikram laikotarpiui (pvz., 9 ar 12 mėnesių) ir susitarti dėl kito vizito apžiūrėti ir išvalyti kaminą.

Kaminų ir jų sistemų apžiūra. Kaip ir daugelis kitų jūsų namų objektų, kaminas taip pat turi būti reguliariai apžiūrimas. Mūsų patyrę meistrai gali apžiūrėti jūsų kaminą ir kamino sistemą, nustatyti jos stovį, poreikį valyti ir (arba) remontuoti, įvertinti saugumo lygį pagal šalyje priimtas priešgaisrinės saugos nuostatas ir visą tai pristatyti jums tiek žodžiu, tiek raštu.

Kaminų ir jų sistemų remontas. Mūsų kaminkrėčiai moka ne tik valyti ir diagnozuoti pažeistus kaminus, bet ir taip pat išmano kaminų ir kaminų sistemos remonto amatą. Jeigu jūsų kaminas yra matęs geresnes dienas ir jums reikia atsinaujinti, arba, esant aukštesniam kaminui, paskutinė audra pakreipė jį, nedvejokite ir užtikrinkite savo, savo šeimos bei kaimynų saugumą – kreipkitės į Universalų meistrą, o mes visą kitą sutvarkysime!

Patogumas

Rinka diktuoja atitinkamas kaminų valymo paslaugų kainas, bet tai nėra priežastis išsigąsti – kaina yra nėra didelė, lyginant su paslaugų suteikiama nauda. Tiesiog pagalvokite, kiek laiko ir pastangų galite sutaupyti samdydami specialistus. Tokiu atveju taip pat nebereikia investuoti į valymo priemones ir įrangą. Taip pat, jeigu ir kuri nors techninė valymo priemonė sugenda, jums tai nieko nekainuoja. Galiausiai, išvalytas kaminas sutvarkys namų šilumos problemas – taip sutaupysite ir pinigų, ir namams kūrenti būtinų medžiagų. Tačiau bendrai paėmus, kaminų valymo kaina labai priklauso nuo kamino tipo, todėl rekomenduojame skambinti mūsų kaminkrečiams ir sužinoti tikslią valymo kainą!

Kaminų valymas Panevėžyje

(8-5) 214 2608

Mūsū atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Aciu labai! Julius 04/12/2019
Palieskite, kad skambintumėte