Elektrikas Vilniuje 

Su malonumu norime pranešti, kad nuo šiol prie Universalaus Meistro prisijungė ir elektrikas Vilniuje. Tad jei susidūrėte su bet kokiomis susijusiomis problemomis namie ar darbe, - nedvejodami skambinkite mums!

Prieš imantis taisyti įrenginius, instaliacija patiems, pirmiausia gerai pagalvokite ar jūsų turimų žinių tikrai pakanka, kiek kainuos medžiagos, kiek kainuotų meistro paslaugos ir kt. Prašome atkreipti dėmesį, jog taisyti ar renovuoti su elektronika susijusius įrenginius, instaliacijas patiems gali kainuoti daugiau (mąstant apie ilgalaikę darbų atlikimo kokybę ir pan.) ypač, jei nesate to darę anksčiau.

Universalus meistras atlieka kokybiškus elektros darbus. Greitai atliekame įvairios paskirties išorės bei vidaus elektros inžinerinių tinklų projektavimo, instaliacijos bei remonto užduotis.  Tad jeigu turite klausimų, skambinkite!

elektros instaliacijos darbai vilniuje
elektrikas vilniuje

Elektriko paslaugos

 • Visi lauko ir vidaus elektros montavimo darbai; 

 • Naujos instaliacijos išvedžiojimas; 

 • Elektros instaliacijos remontas bei modernizavimas; 

 • Varžų matavimai;

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro elektros instaliacijų ir sistemų specialistai turi visus būtiniausius įgūdžius, gausią patirtį ir kompetencijas, kad galėtų užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką darbą. Esame punktualūs ir atliekame darbus laiku, dirbame operatyviai ir struktūriškai, užtikriname praktišką bei kokybišką rezultatą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Sąžiningumas. Vienas Universalaus meistro esminių vertybių yra sąžiningumas, nes tikime, kad kiekvienas specialistas yra atsakingas už jo amato orumą ir įvaizdį. Gerbiame savo darbą ir savo klientus, todėl pažadame atlikti darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi elektros sistemų standartai ir be jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų".

Optimali kaina. Kaina iš esmės priklauso nuo projekto rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Bet kuriuo atveju nesiekiame „apiplėšti“ savo klientų, nes esame socialiai atsakingas verslas, tačiau ir suprantame tikro ir kokybiško darbo (kurį atliekame) vertę, nes nenuvertiname savo įgūdžių ir kompetencijos. Visą tai yra aptariama ir suplanuojama prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite.

Garantija. Siekdami užtikrinti mūsų atliekamų darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, atlikę elektros instaliacijų ir sistemų darbus suteikiame garantiją, kuri priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų bei kitų veiksnių. Dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais Europoje taikomais elektros instaliacijų ir sistemų standartais ir moderniausia elektros darbų praktika, todėl jeigu kas nors sugenda aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime!

Elektrikas Vilniuje

(8-666) 11249

Elektros darbai

Taigi, atsirado problemų su elektra- namuose, biure ar kitose patalpose ir nusprendėte rinktis Universalų Meistrą? Maloniai kviečiame su mumis susisiekti telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt ! Prisistatysime į jūsų namus, išklausysime jūsų pageidavimų, išanalizuosime situaciją ir imsimės reikalingų elektros darbų. Elektriko paslaugų kainoraštį rasite čia.

Kada reikalingos mūsų paslaugos?

 • Naujai elektros instaliacijai įdiegti, remontuoti, keisti seną elektros instaliaciją;
 • Jeigu dažnai tenka įjungti „išmuštus“ saugiklius, Jūsų elektros grandinės gali būti perkrautos / joms reikalingas remontas;
 • Jei šviesos pritemsta įjungus kitus įrenginius, galimas srovės stiprumo praradimas;
 • Jeigu įjungus šviesą jos lengvai blyksi, arba yra „elektrinis“ degėsio kvapas;
 • Jeigu dažnai tenka naudoti prailgintuvus, trūksta “rozečių”, naudojate skirstytuvus;
 • Tiesa dažniausia priežastis dėl kurios žmonės kviečia kvalifikuotus elektrikus yra baimė atlikti su Elektra susijusius darbus patiems. Ir tai yra puikiausia priežastis.

Verta žinoti... 

 • Būtinai perskaitykite ir laikykitės elektros įrenginių instrukcija prieš naudojant;
 • Nenaudokite „prailgintuvų” nebent nėra kitos išeities;
 • Lauke naudokite vandeniui atsparius laidus;
 • Elektros remonto darbus patikėkite TIK profesionalams;
 • Nenaudokite elektros sroves skirstytuvu;
 • Nelieskite elektros įrenginių, elektros laidų šlapiomis ar drėgnomis rankomis;
 • Neleiskite purvui, riebalams ar dulkėms kauptis ant elektros įrenginių;
 • Nenaudokite prailgintuvo, skirstytuvo, kaip ilgalaikio sprendimo;
 • Nenaudokite elektros įrenginių kurie nėra tinkamai įžeminti.

Aptarnavimo teritorija

Elektrikas Vilniuje

Ar žinojote, kad jeigu šiuo metu gyvenate sename bute / name jums, ko gero, reikalinga gero elektriko konsultacija? Elektros instaliacija turi “galiojimo laiką” - laikui bėgant įdiegti laidai gali būti pažeisti, dėl didžiulio įrenginių kiekio jums reikia daugiau "rozečių", storesnių laidų ir t.t. Dar viena ir ne ką mažiau svarbi priežastis kodėl jums gali reikėti elektriko paslaugų – tai, beveik visada padeda sumažinti elektros sąskaitas!

Taip pat verta būtų paminėti jog glaudžiai bendradarbiaujame su santechnikais, architektais, plytelių klijuotojais ir kitais specialistais, tad jeigu Jums prireiks papildomų pasaugų, būkite ramūs! Mes Jums padėsime!

 elektrikasElektros pavojai

Tenka kartais pripažinti, kad jūsų namuose gali būti kai kas baisesnio, nei visame bute iškabintos Helovyno dekoracijos. Šiuolaikiniai prietaisai Helovynui suteikė papildomas priemones bauginti žmones – elektrą. Elektra – tai bene pavojingiausias veiksnys namuose, keliaujantis rekordus viršijančiais greičiais, neskleidžiantis garso ir visiškai neužuodžiamas. Jeigu elektra trenkia, tai galite būti užtikrinti – ji tikrai sunaikins visą jūsų turtą, kuris pasitaiko smūgio zonoje, o jeigu šioje zonoje pasitaiko žmogus, geriausiu atveju jis yra labai sukrečiamas, o blogiausiu – jo laukia mirtis. Taigi geriau pasirūpinkite savo bei artimųjų saugumu ir pasirūpinkite saugumu kuo skūbiau!

Elektros darbai Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 5 reviews)
  • Kokybiškai atliko elektros darbus Vilniuje. Dėkoju. Jonas 06/27/2018
  • elektros instaliacija sutvarke tiesiog puikiai! Aciu labai! Janina 03/28/2018
  • Puikiai padirbejote, aciu! Araminas 08/18/2017
  • Sveiki, aciu uz gera darba, kviesiu ateityje vel! Romas 08/18/2017
  • Elektrikas, kuriuo galite pasitikėti. Rekomenduoju Antanas 05/20/2019
  Palieskite, kad skambintumėte