Rozetės pajungimas Vilniuje

Statant namą ar įsirenginėjant butą ypatingą vaidmenį vaidina bendras patalpų, buitinės technikos ir baldų išdėstymo projektas. Rozečių, o taip pat ir jungiklių išdėstymas yra tiesiogiai susijęs su tokiu projektu. Nors specifinių reikalavimų ar nurodymų rozečių bei jungiklių vietai įrengti nėra, labai svarbu laikytis darbų saugos taisyklių: rozečių įstatymui reikia turėti tinkamus šiam darbui specialius įrankius, naudoti tik kokybišką instaliacinę įrangą ir pasitikėti patyrusiais specialistais.

Kaip rozetes pajungti tesingai? Pagal turimą patalpų, buitinės technikos ir baldų išdėstymo projektą reikia pažymėti ir įtraukti į planus rozečių ir jungiklių išdėstymą, kas padės suprojektuoti elektros instaliaciją. Yra keli svarbūs aspektai, pajungiant rozetes. Rozečių pajungimui vonios kambaryje naudokite jungiklius su nuotėkio rele. Skalbyklei, elektrinei krosnelei, indaplovei, kaitlentei bei orkaitei pajungti įrenkite atskiras elektros linijas. Nereikia pamiršti, kad kuo mažiau prailgintuvų patalpose, tuo tvarkingiau ir saugiau jausitės.  Atstumai tarp buities prietaisų ir rozetės turi būti kuo mažesni, o parinkdami vietą rozetės pajungimui, atsižvelkite į baldų pastatymo vietas. Atsargumo dėlei negalime nepaminėti dažniausiai pasitaikančių klaidų, projektuojant elektros instaliaciją. Dažnai neteisingai numatoma kištukinių lizdų vieta, taip pat neįvertinamas rozečių kiekis, kabelių linijai padaromos per didelės apkrovos.

Jeigu planuojate keisti rozetę patys, atjunkite elektros srovę toje dalyje, kur keisite, nuimkite apdailą, atjunkite elektros laidus ir nepamirškite, kaip buvo jie sujungti. Tuomet galima daryti pakeitimą. Tačiau niekada nepamirškite, kad darbas su elektros įranga yra pavojingas ir reikalauja žinių bei patirties. Mes siūlome nerizikuoti savo sveikata ir gyvybe ir kreiptis tokių darbų atlikimui į specialistus. Universalaus meistro komanda visada pasiruošusi suteikti greitą pagalbą!

Rozetės pajungimas

Rozetės pajungimas

(8-666) 11249

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Yra sričių, kur pats žmogus gali netgi nukentėti, nebūdamas tikru profesionalu. Elektriko darbas reikalauja specifinių žinių bei išsilavinimo, tad neverta pasitikėti vien tik savo jėgomis šioje srityje, neturint tam reikalingų įgūdžių. Universalaus meistro specialistai yra aukštos kvalifikacijos, turintys ilgametę patirtį ir reikalingas profesines žinias. Jausitės ramiai, kai meistro rankos patikimai sutvarkys elektros instaliacijas jūsų namuose.

Darbo kokybė. Universalaus meistro komanda yra subūrusi profesionalių ir atsakingų specialistų būrį tam, kad visi darbai būtų atlikti kokybiškai ir su atsakomybe. Kiekvienam darbuotojui esame iškėlę aukštus darbų kokybės reikalavimus, tad galite neabejoti - rūpesčių neturėsite. Mums rūpi mūsų reputacija ir kiekvienas klientas, tad stengiamės dirbti kaip įmanoma geriau ir lanksčiau.

Organizuotumas. Esame lanksti ir gerai organizuota komanda. Savo pajėgumus paskaičiuojame taip, kad visiems klientams darbai būtų atlikti laiku ir kokybiškai. Geras darbo laiko planavimas, greita reakcija ir profesionalumas garantuoja sėkmę atliekant įvairias užduotis. Randame laiko ir papildomoms užduotims, nes visada turime rezervus, kuriuos galime panaudoti, pasikeitus nenumatytoms aplinkybėms. Esame tam, kad padėtume jums.

Skaidrumas. Mes esame įsitikinę, kad atsakomybė ir skaidrumas yra neatsiejami. Savo komandoje mes įtvirtinome skaidraus verslo principus - esame atviras ir sėkmingai dirbantis savo darbą specialistų būrys. Dirbame efektyviai ir skaidriai tam, kad būtume žinomi statybų sektoriuje kaip patikima ir atsakinga komanda tiek savo partnerių, tiekėjų, gamintojų, tiek klientų tarpe.

Rozetės pajungimas kaina

Be elektros šiandieninis gyvenimas yra neįsivaizduojamas - tai visų mūsų kasdienybė. Tad klausimų, susijusių su elektros instaliavimu iškyla daug ir įvairių. Norint sužinoti rozečių pajungimo kainą, reikia žinoti visas rozečių montavimo aplinkybes. Visus atsakymus gausite, susisiekę su mūsų elektros darbų specialistais tiesiogiai. Paskambinkite mums nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais, pakonsultuosime bei atliksime rozečių pajungimo darbus jums patogiu laiku.

Aptarnavimo teritorija

Rozetės pajungimas Vilniuje

(8-666) 11249

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Labai rekomenduoju šiuos specialistus! Marija 03/12/2019
  Palieskite, kad skambintumėte