Buitinės technikos remontas Vilniuje

Sugedo buitinės technikos prietaisas? Kaupiasi krūvos skalbinių nes iš rykiuotės išėjo skalbimo mašina? Nebeveikia šaldytuvas, viryklė ar indaplovė? Kvalifikuoti mūsų meistrai gali jums padėti. Tiesiog paskambinkite telefonu (8-5) 214 2732 ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Čia Buitinės technikos remontas Vilniuje!

Sugedus butinės technikos prietaisui nepulkite į parduotuves pirkti naujų. Senas ir patikimas “bičiulis” savyje dar gali turėti pakankamai parako, kad jus džiugintų ir palengvintų buities darbus dar ne vienerius metus. Universalaus Meistro butinės technikos specialistai Vilniaus ir Vilniaus apskrities gyventojų butine technika pasirūpins akimirksniu. Mūsų meistrai atsakys į jums iškilusius klausimus, patars, atvyks į jūsų gyvenamąją vietą, butinės technikos prietaisą transportuos, o suremontavus neveikiantį daiktą duos patarimų apie tai, ką daryti, kad problema nebepasikartotų.

buitines technikos remontas vilniuje

Buitinės technikos remontas

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra labai svarbi vertybė – gal šiomis dienomis tai yra gana nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra pagrindinis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro buitinės technikos remontas ne tik užtikrina visų darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami – mes nestebiname klientų išpūstomis sąskaitomis, nurodančiomis „būtinus darbus ir patobulinimus“ siekiant išspausti daugiau iš kliento.

Modernumas. Buitinės technikos remontas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo ir gero pasiruošimo. Todėl neįmanoma apsieiti be naujausių ir geriausių technologijų bei moderniausios praktikos. Tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas – tai tik darbas gerai nuo pat pradžių, garantuojantis nepriekaištingus rezultatas ir jūsų pasitenkinimą!

Profesionalumas. Buitinės technikos srityse dirbantys ekspertai būna įvairiausios kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau Universalus meistras garantuoja komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Samdydami mūsų specialistus gausite tik profesionaliai atliktą darbą!

Kokybė. Jūsų technika remontuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo darbus taip it remontuotų savo paties, giminaičių, ar kaimynų techniką. Vieną kartą ir nuo pat pradžių gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Buitinės technikos taisykla

(8-5) 214 2732

Buitinės technikos remontas

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Mūsų buitinės technikos remonto Vilniuje paslaugos:

Buitinės technikos remonto kaina

Neveikiančios buitinės technikos diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią techniką, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu buitinė įranga taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas buitinės technikos remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Universalus Meistras teikia buitinės technikos remonto paslaugas Vilniuje. Visi spėjome pamiršti, kaip gyvenimas, bei buitis atrodė dar maždaug prieš šimtą, ar puššimtį metų, kai dauguma buities darbų kuriuos dabar už mus nuveikia buitinės technikos prietaisai reikdavo atlikti rankomis, aukojant savo laiką ir energiją.

Buitinės technikos prietaisai vaidina didžiulį vaidmenį kuriant mūsų kasdienį komfortą. Nuo indaplovės, kuri taip supaprastina ir palengvina vakarus (ypač po didesnių vakarienių ar vakarėlių) iki paprasčiausio šaldytuvo, - šie kasdieniai technikos stebūklai jau senai mus privertė užsimiršti apie tai, kiek daug darbo reiktų idėti, kad gyventume švariai, valgytume gardų ir sveiką maista ir pan. Tačiau vienam iš kasdieninių pagalbininkų išėjus iš rikiuotės, apie indų, bei rūbų plovimą, kaip mat tenka prisiminti.

Jei jau taip nutiko, nusiminti neverta, - tiesiog paimkite telefona ir surinkite (8-5) 214 2732. Universalus Meistro buitinės technikos remonto specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus, suremontuos sugedusį buitinės technikos prietaisą ir patars ką daryti kitaip, kad gedimas nepasikartotų ateityje.

Tiesa kartais, buitinės technikos prietaisų taisyti neverta. Ypač jeigu buitinės technikos prietaisas vadinamos “ekonominės klasės”. Tiesiog pasiteiraukite meistro apie buitinės technikos prietaiso gamintoją, bei modelį. Mūsų meistrai patars kurie buitinės technikos prekiniai ženklai patikimi, kurie iš jų turi geriausia kainos bei kokybės santykį, o kuriuos geriau “iš tolo apeiti.

Buitinės technikos remontas Vilniuje

(8-5) 214 2732

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 3 reviews)
  • Ačiū už pagalbą! wewwd 05/28/2017
  • Labai geros paslaugos! Puikiai padirbėjo 02/05/2017
  • Papasakojus apie gedimą, pakonsultavo telefonu ir radome problemą. Ačiū! Osvaldas 02/01/2019
Skambinkite dabar