Buitinės technikos remontas Vilniuje

Sugedo buitinės technikos prietaisas? Kaupiasi krūvos skalbinių nes iš rykiuotės išėjo skalbimo mašina? Nebeveikia šaldytuvas, viryklė ar indaplovė? Kvalifikuoti mūsų meistrai gali jums padėti. Tiesiog paskambinkite telefonu (8-607) 97666 ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. 

Universalaus Meistro Butinės Technikos Meistrai 

Sugedus butinės technikos prietaisui nepulkite į parduotuves pirkti naujų. Senas ir patikimas “bičiulis” savyje dar gali turėti pakankamai parako, kad jus džiugintų ir palengvintų buities darbus dar ne vienerius metus. Universalaus Meistro butinės technikos specialistai Vilniaus ir Vilniaus apskrities gyventojų butine technika pasirūpins akimirksniu. Mūsų meistrai atsakys į jums iškilusius klausimus, patars, atvyks į jūsų gyvenamąją vietą, butinės technikos prietaisą transportuos, o suremontavus neveikiantį daiktą duos patarimų apie tai, ką daryti, kad problema nebepasikartotų.

buitines technikos remontas vilniuje

Buitinės technikos remontas

Buitinės technikos pajungimas, servisas ir remontas.

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra. 

Buitinės technikos pajungimas, servisas ir taisymas Vilniuje!

(8-607) 97666

Apie buitinę techniką ir remontą

Universalus Meistras teikia buitinės technikos remonto bei pajungimo paslaugos. Visi spėjome pamiršti, kaip gyvenimas, bei buitis atrodė dar maždaug prieš šimtą, ar puššimtį metų, kai dauguma buities darbų kuriuos dabar už mus nuveikia buitinės technikos prietaisai reikdavo atlikti rankomis, aukojant savo laiką ir energiją.

Buitinės technikos prietaisai vaidina didžiulį vaidmenį kuriant mūsų kasdienį komfortą. Nuo indaplovės, kuri taip supaprastina ir palengvina vakarus (ypač po didesnių vakarienių ar vakarėlių) iki paprasčiausio šaldytuvo, - šie kasdieniai technikos stebūklai jau senai mus privertė užsimiršti apie tai, kiek daug darbo reiktų idėti, kad gyventume švariai, valgytume gardų ir sveiką maista ir pan. Tačiau vienam iš kasdieninių pagalbininkų išėjus iš rikiuotės, apie indų, bei rūnų plovimą, kaip man tenka prisiminti.

Visos buitinės technikos pajungimas, servisas ir remontas - skalbimo mašinų remontas, pajungimas, šaldytuvų, indaplovių, boilerių, viryklių ir orkaičių remontas.

Tiesa šie dažnai nuvertinami technikos stebūklai kartais ima ir sugenda. Nusiminti neverta, - tiesiog paimkite telefona ir surinkite (8-607) 97666. Universalus Meistro buitinės technikos remonto specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus, suremontuos sugedusį buitinės technikos prietaisą ir patars ką daryti kitaip, kad gedimas nepasikartotų ateityje.

Tiesa kartais, buitinės technikos prietaisų taisyti neverta. Ypač jeigu buitinės technikos prietaisas vadinamos “ekonominės klasės”. Tiesiog pasiteiraukite meistro apie buitinės technikos prietaiso firmą, bei modelį. Mūsų meistrai patars kurie buitinės technikos prekiniai ženklai patikimi, kurie iš jų turi geriausia kainos bei kokybės santykį, o kuriuos geriau “iš tolo apeiti.

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Labai geros paslaugos! Puikiai padirbėjo 02/05/2017
  • Ačiū už pagalbą! wewwd 05/28/2017
Spausk ir skambink!