Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

Ieškote skalbimo mašinų remonto Vilniuje? Iš rykiuotės netikėtai išėjus skalbimo mašinai kaupiasi krūvos neplautų rūbų? Kvalifikuoti mūsų meistrai gali jums padėti. Tiesiog paskambinkite telefonu (8-661) 01585 ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Čia Skalbimo mašinų remontas Vilniuje!

Sugedus skalbimo mašinai nepulkite į parduotuvę pirkti naujos. Senas ir patikimas “bičiulis” savyje dar gali turėti pakankamai parako, kad jus džiugintų ir palengvintų buities darbus dar ne vienerius metus. Universalaus Meistro butinės technikos specialistai Vilniaus ir Vilniaus apskrities gyventojų butine technika pasirūpins akimirksniu. Mūsų meistrai atsakys į jums iškilusius klausimus, patars, atvyks į jūsų gyvenamąją vietą, butinės technikos prietaisą transportuos, o suremontavus neveikiantį daiktą duos patarimų apie tai, ką daryti, kad problema nebepasikartotų.

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

Skalbimo mašinų remontas

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra labai svarbi vertybė – gal šiomis dienomis tai yra gana nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra pagrindinis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro skalbimo mašinų remontas ne tik užtikrina visų darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami – mes nestebiname klientų išpūstomis sąskaitomis, nurodančiomis „būtinus darbus ir patobulinimus“ siekiant išspausti daugiau iš kliento.

Modernumas. Skalbimo mašinų remontas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo ir gero pasiruošimo. Todėl neįmanoma apsieiti be naujausių ir geriausių technologijų bei moderniausios praktikos. Tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas – tai tik darbas gerai nuo pat pradžių, garantuojantis nepriekaištingus rezultatas ir jūsų pasitenkinimą!

Profesionalumas. Buitinės technikos srityse dirbantys ekspertai būna įvairiausios kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau Universalus meistras garantuoja komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Samdydami mūsų skalbimo mašinų remonto paslaugas gausite tik profesionaliai atliktą darbą!

Kokybė. Jūsų technika remontuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo darbus taip it remontuotų savo paties, giminaičių, ar kaimynų techniką. Vieną kartą ir nuo pat pradžių gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Skalbimo mašinų taisykla

(8-661) 01585

Skalbimo mašinų remontas pagal prekinį ženklą

Kitos mūsų paslaugos

Skalbimo mašinų remonto kaina

Neveikiančios skalbimo mašinos diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią skalbimo mašiną, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu skalbimo mašiną taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas skalbimo mašinų remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Universalus Meistras teikia buitinės technikos remonto bei pajungimo paslaugos. Visi spėjome pamiršti, kaip gyvenimas, bei buitis atrodė dar maždaug prieš šimtą, ar puššimtį metų, kai dauguma buities darbų kuriuos dabar už mus nuveikia buitinės technikos prietaisai reikdavo atlikti rankomis, aukojant savo laiką ir energiją.

Buitinės technikos prietaisai vaidina didžiulį vaidmenį kuriant mūsų kasdienį komfortą. Nuo indaplovės, kuri taip supaprastina ir palengvina vakarus (ypač po didesnių vakarienių ar vakarėlių) iki paprasčiausio šaldytuvo, - šie kasdieniai technikos stebūklai jau senai mus privertė užsimiršti apie tai, kiek daug darbo reiktų idėti, kad gyventume švariai, valgytume gardų ir sveiką maista ir pan. Tačiau vienam iš kasdieninių pagalbininkų išėjus iš rikiuotės, apie indų, bei rūnų plovimą, kaip man tenka prisiminti.

Čia rasite visos buitinės technikos pajungimas, servisas ir remontas - skalbimo mašinų remontas, skalbimo mašinų pajungimas, šaldytuvų, indaplovių, boilerių, viryklių ir orkaičių remontas ir t.t..

Tiesa šie dažnai nuvertinami technikos stebūklai kartais ima ir sugenda. Nusiminti neverta, - tiesiog paimkite telefona ir surinkite (8-661) 01585. Universalus Meistro skalbimo mašinų remonto specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus, suremontuos skalbimo mašiną ir patars ką daryti kitaip, kad gedimas nepasikartotų ateityje.

Tiesa kartais, buitinės technikos prietaisų taisyti neverta. Ypač jeigu buitinės technikos prietaisas vadinamos “ekonominės klasės”. Tiesiog pasiteiraukite meistro apie skalbimo mašinos prekinius ženklus, bei modelį. Mūsų meistrai patars kurie- patikimi, kurie iš jų turi geriausia kainos bei kokybės santykį, o kuriuos geriau “iš tolo apeiti.

Aptarnavimo zona

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Skalbimo mašinų remontas

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Skalbimo mašinų remontas Vilniuje

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 7 reviews)
  • Jau planavom pirkti naują skalbimo mašiną, bet atvažiavo (tą pačią dieną kai paskambinau) ir vietoj sutvarkė. Jei dar kada prireiktų, drąsiai kviesčiausi vėl 🙂 Eglė 04/22/2019
  • Ačiū labai! Galvojau jau teks pirkti naują skalbimo mašiną... Aurelija 05/10/2018
  • Dėkui už pagalbą. augis 09/11/2018
  • Sveiki, galiu palyginti tarp daugeli meistru. Sis meistras nustebino mane. Telefonu kalbejo mandagiai Dave daug patarimu, del skalbimo masinos kaip elgtis ka daryti. Sugedus saldytuvui nors ir velavosi atsiprase sutaise ir dziaugiuosi kad pasinaudojau so meistro paslaugomis. Kliente 10/20/2018
  • Iskvieciau meistra del skalbimo masinos. Atvaziavo kulturingas meistras gerai ir kokybiskai sutaise dave garantija. Nezinau Dekoju meistrui uz gerai atlikta darba Aurelija 10/21/2018
  • Dekoju Meistrui, kuris suremontavo skalbimo masina ir indaplove. Geras ir kokybiskas aptarnavimas. Aciu Gabriele 05/31/2019
  • Dekoju uz gerus patarimus ir gera darba Algirdas 11/25/2019
  Palieskite, kad skambintumėte