Bolerių remontas Vilniuje

Ieškote boilerių remonto Vilniuje? Nėra karšto vandens? Kvalifikuoti mūsų meistrai gali jums padėti. Tiesiog paskambinkite telefonu (8-600) 75845 ir mes atsakysime į visus jums rūpimus klausimus.

Boilerių remontas Vilniuje!

Sugedus boileriui nepulkite į parduotuvę pirkti naujo. Senas ir patikimas “bičiulis” savyje dar gali turėti pakankamai parako, kad jus džiugintų ir palengvintų buities darbus dar ne vienerius metus. Universalaus Meistro butinės technikos specialistai Vilniaus ir Vilniaus apskrities gyventojų butine technika pasirūpins akimirksniu. Mūsų meistrai atsakys į jums iškilusius klausimus, patars, atvyks į jūsų gyvenamąją vietą, butinės technikos prietaisą transportuos, o suremontavus neveikiantį daiktą duos patarimų apie tai, ką daryti, kad problema nebepasikartotų.

boileriu remontas vilniuje

Bolerių remontas

Kodėl rinktis mus?

Kokybė. Jūsų technika remontuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo darbus taip it remontuotų savo paties, giminaičių, ar kaimynų techniką. Vieną kartą ir nuo pat pradžių gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra labai svarbi vertybė – gal šiomis dienomis tai yra gana nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra pagrindinis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro boilerių remontas ne tik užtikrina visų darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami – mes nestebiname klientų išpūstomis sąskaitomis, nurodančiomis „būtinus darbus ir patobulinimus“ siekiant išspausti daugiau iš kliento.

Profesionalumas. Buitinės technikos srityse dirbantys ekspertai būna įvairiausios kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. Tačiau Universalus meistras garantuoja komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą. Samdydami mūsų specialistus gausite tik profesionaliai atliktą darbą!

Modernumas. Boilerių remontas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo ir gero pasiruošimo. Todėl neįmanoma apsieiti be naujausių ir geriausių technologijų bei moderniausios praktikos. Tik tokiu būdu galime užtikrinti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas – tai tik darbas gerai nuo pat pradžių, garantuojantis nepriekaištingus rezultatas ir jūsų pasitenkinimą!

Skambinkite!

(8-600) 75845

Boilerių remontas

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedęs boileris ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Kitos mūsų paslaugos:

Boilerių remonto kaina

Neveikiančio boilerio diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiantį boilerį, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti įrenginį pas mus. Jeigu boilerį taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas boilerių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Universalus Meistras teikia buitinės technikos remonto bei pajungimo paslaugos. Visi spėjome pamiršti, kaip gyvenimas, bei buitis atrodė dar maždaug prieš šimtą, ar puššimtį metų, kai dauguma buities darbų kuriuos dabar už mus nuveikia buitinės technikos prietaisai reikdavo atlikti rankomis, aukojant savo laiką ir energiją.

Buitinės technikos prietaisai vaidina didžiulį vaidmenį kuriant mūsų kasdienį komfortą. Nuo indaplovės, kuri taip supaprastina ir palengvina vakarus (ypač po didesnių vakarienių ar vakarėlių) iki paprasčiausio šaldytuvo, - šie kasdieniai technikos stebūklai jau senai mus privertė užsimiršti apie tai, kiek daug darbo reiktų idėti, kad gyventume švariai, valgytume gardų ir sveiką maista ir pan. Tačiau vienam iš kasdieninių pagalbininkų išėjus iš rikiuotės, apie indų, bei rūnų plovimą, kaip man tenka prisiminti.

Visos buitinės technikos pajungimas, servisas ir remontas - skalbimo mašinų remontas, pajungimas, šaldytuvų, indaplovių, boilerių, viryklių ir orkaičių remontas.

Tiesa šie dažnai nuvertinami technikos stebūklai kartais ima ir sugenda. Nusiminti neverta, - tiesiog paimkite telefona ir surinkite (8-600) 75845. Universalus Meistro boilerių remonto specialistai atsakys į visus rūpimus klausimus, suremontuos boilerį ir patars ką daryti kitaip, kad gedimas nepasikartotų ateityje.

Tiesa kartais, buitinės technikos prietaisų taisyti neverta. Ypač jeigu buitinės technikos prietaisas vadinamos “ekonominės klasės”. Tiesiog pasiteiraukite meistro apie boilerio firmą, bei modelį. Mūsų meistrai patars kurie boilerių ženklai patikimi, kurie iš jų turi geriausia kainos bei kokybės santykį, o kuriuos geriau “iš tolo apeiti.

Boilerių remontas Vilniuje

(8-600) 75845

Mūsų atsiliepimai: 

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai už pagalba! Sutvarkė mūsų boilerį, dabar veikia- be problemų. Petras 05/10/2018
Skambinkite dabar