Telefonu taisykla Vilniuje

Mobilieji telefonai yra tapę neatsiejama mūsų gyvenimų dalimi. Reikia netikėtai susisiekti su draugu ar šeimos nariu? Imamės telefono! Reikia kelyje pasitikslinti, kokiu adresu turime pasirodyti darbo pokalbyje? Imamės telefono! Pamatėme įspūdingą reginį mieste ir norime jį įamžinti? Imamės telefono! Kartais atrodo, kad visiškai nepaleidžiame telefono iš rankų.

Kas nutinka, jeigu mūsų patikimiausias pagalbininkas pradeda „kosėti“ arba visiškai nustoja veikti? Visokių situacijų pasitaiko – telefonas išslysta iš rankų, nukrenta ant žemės ir sudužta ekranas arba jį saugojantis stiklas. Jis taip pat išslydus iš rankų gali įkristi į gilesnę pelkę ir sušlapti. Galiausiai, niekas nėra apsaugotas nuo mobiliųjų įrenginių programinės įrangos gedimų.

 

Universalaus meistro telefonų taisymo komanda – jūsų paslaugoms! Padėsime jums atgaivinti jūsų ištikimą pagalbininką. Atliekame telefonų ekranų ir stiklų keitimo darbus, teikiame sušlapusio telefono taisymo paslaugas, tvarkome mobiliųjų telefonų programinę įrangą („iOS“ ir „Android“) ir teikiame daug kitų mobiliųjų telefonų taisymo paslaugų.

mobiliuju telefonu remontas

Telefonų taisykla Vilniuje

Dirbame su populiariausiais mobiliųjų telefonų gamintojais – „Apple“, „Samsung“, „Huawei“,„Microsoft“, „Nokia“, „Sony“, „LG“ ir daugeliu kitų. Tai apima „Apple iPhone“, „Samsung Galaxy“, „Huawei P“, „Nokia Lumia“, „LG Optimus“ ir daugelį kitų mobiliųjų telefonų modelių. Daugiau informacijos apie palaikomus modelius galite gauti susisiekę su mumis.

Taigi, jūsų numylėtasis mobilusis telefonas pateko į nelaimę ir būtina imtis rimtų priemonių? Maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro telefonų remonto bei kompiuterių taisymo komanda! Padėsime išspręsti visas jūsų mobiliųjų telefonų problemas. Su mumis galite susisiekti telefono numeriu esančiu žemiau arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras – visi mobiliųjų telefonų remonto sprendimai jums.

Telefonų taisykla Vilniuje

(8-5) 214 1528

Kodėl rinktis mūsų telefonų taisyklą?

Modernumas. Atlikdami mobiliųjų telefonų diagnostikos ir remonto darbus, taikome moderniausius metodus ir naujausias technologijas, nes tik taip galime užtikrinti darbų operatyvumą, tikslumą, efektyvumą ir optimalų problemos sprendimą.

Novatoriškumas. Universalaus meistro telefonų remonto komandą sudaro veiklūs technologijų ekspertų, kurie stengiasi padaryti daugiau nei tiesiog atlikti savo darbą – tobulina save dalyvaudami konferencijose ir pan., kad suteiktų jums nepriekaištingas paslaugas.

Sąžiningumas. Sąžiningumas yra vienas iš esminių aspektų, kurie užtikriną sėkmę. Taisome tai, dėl ko yra susitariama su klientais, nepučiame sąskaitų „netikėtais“ ir „neišvengiamais“ patobulinimais, ir pateikiame atliktų remonto darbų ataskaitą.

Profesionalumas. Mobiliųjų telefonų technologijų srityje dirba labai daug ir labai įvairaus plauko specialistų. Tačiau ne visi yra profesionalūs, licencijuoti ar patyrę ekspertai. Mūsų mobiliųjų telefonų taisymo komanda atitinka visus minimus kriterijus.

Kaina. Visiškai suprantame, kai jus ištinka bėda, nes visiems bent kartą gyvenime yra panašūs dalykai nutikę. Todėl siekiame siūlyti mobiliųjų telefonų remonto paslaugas už optimalią kainą, kuri būtų sąžininga tiek jūsų, tiek mūsų atžvilgiu.

Kokybė. Tik nepriekaištingai savo amatą išmanantys ekspertai dirba Universalaus meistro komandoje. Gerbiame klientų nuosavybę ir siekiame tuo gerbti ir savo reputaciją. Todėl klientams garantuojame tik aukščiausios kokybės sprendimus.

Telefonų taisykla Vilniuje

Žalgirio g. 92, Vilnius, 09300 (“Kernavės” verslo centras, I aukštas)

Mobiliųjų telefonų remontas

Kad ir kaip norėtume turėte viskam fiksuotas kainas, tačiau kiekviena situacija yra skirtinga ir unikali, todėl galutinę kainą galime pasiūlyti tik tiksliai išsiaiškinus problemą. Todėl jeigu norite sužinoti telefonų taisymo kainą, rekomenduojame skambinti mūsų meistrams ir papasakoti visą situaciją.

Ypač labai svarbu kuo geriau nupasakoti situaciją, jeigu telefonas buvo sušlapęs, aplytas ar panašiai. Technologijoms sparčiai tobulėjant, yra po truputį sprendžiamos jau ilgą laiką ramybės neduodančios problemos – vandens poveikis elektroniniams prietaisams. Šiomis dienomis dauguma mūsų elektroninių pagalbininkų yra apsaugoti nuo tam tikro dulkių ir vandens kiekio, pvz., mobiliųjų telefonų standartas yra būti bent atspariems lietaus poveikiui.

Tačiau, ką daryti, jeigu jūsų telefonas įkrenta į gilesnę pelkę, pilną vonią, arba yra apliejamas dideliu kiekiu vandens? Tokiu atveju tuojau pat išjunkite mobilųjį telefoną, ištraukite akumuliatorių, jeigu tai yra įmanoma, išardykite telefoną, kiek tik galite tai padaryti, gerai, bet atsargiai, nušluostykite jį rankšluosčių ir panardinkite jį į ryžius ta padėtimi, kuria atrodo, kad geriausiai ištekės vanduo (pvz. lizdais žemyn).

Palaikykite telefoną ryžiuose vieną parą. Po paros, surinkite telefoną ir bandykite įjungti. Jeigu įsijungia ir tinkamai veikia, tuomet katastrofos išvengėte. Jeigu ne, pabandykite tą patį triuką dar kelias paras. Jeigu ir tuomet neveiks, maloniai kviečiame susisiekti su mumis.

Universalaus meistro mobiliųjų telefonų taisymo komanda – jūsų paslaugoms! Padėsime atgaivinti jūsų ištikimą pagalbininką. Po telefono panardinimo, galima tikėtis visko – telefonas gali būti visiškai nepažeistas arba jame viskas gali būti susvilę. Bet kuriuo atveju, imsimės visų galimų priemonių operatyviai ir efektyviai nustatyti pataisomumą ir sutvarkyti jūsų mobilųjį telefoną, kiek tai yra įmanoma.

Dirbame su populiariausiais mobiliųjų telefonų gamintojais – „Apple“, „Samsung“, „Huawei“,„Microsoft“, „Nokia“, „Sony“, „LG“ ir daugeliu kitų. Tai apima „iPhone“, „Samsung Galaxy“, „Huawei“, „Nokia Lumia“, „LG Optimus“ ir daugelį kitų mobiliųjų telefonų modelių. Daugiau informacijos apie palaikomus modelius galite gauti susisiekę su mumis.

Telefonų remontas Vilniuje

(8-5) 214 1528

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 3 reviews)
  • Super, ačiū! Beata 05/09/2017
  • Puikios paslaugos, ačiū Leontijus 02/15/2018
  • Tiesiog super telefonų remontas! Puikiai padirbėjote! Antantas 05/25/2018
Skambinkite dabar