Planšečių remontas Vilniuje

Planšetės, kaip ir kiti elektroniniai prietaisai, naudojami kasdien gali sugesti. Ar įmanoma apsaugoti savo planšetę nuo gedimo? Visi saugomi ir tausojami įrenginiai ar prietaisai tarnauja ilgiau, tad dažnai ir nuo mūsų pačių veiksmų ir sąmoningumo priklauso, ar reikės kreiptis pagalbos į meistrus. Planšetėms labiausiai kenkia drėgmė, tad vertėtų įsitikinti, ar saugiai paliktas jūsų įrenginys. Patariama negerti jokių gėrimų šalia planšetės, nelaikyti po atviru lietumi ir žinoma, saugoti, kad nenukristų ant žemės. Pasirodo, dažniausiai į meistrus kreipiamasi, kai suskyla arba visiškai sudūžta ekranas. Tai dažniausia gedimų priežastis. Juk planšetes taip mėgsta vaikai! Skilus ekranui, nustoja veikti liečiamasis ekranas. Tokiu atveju, ekranas keičiamas į naują, o planšete vėl galima džiaugtis ir toliau naudotis. Dar vienas iš dažnai pasitaikančių gedimų – pagrindinio mygtuko gedimas.

Buityje atsitinka įvairių nutikimų: galite užkliūti už pakrovimo laido planšetės krovimo metu ir taip išlaužti įkroviklio lizdą arba visai nutraukti laidą. Jei elektroninis prietaisas nesaugojamas, apibraižomas ne tik planšetės ekranas, bet ir kamera. Tuomet nukenčia nuotraukų ar video kokybė. Labai svarbus patarimas turintiems planšetes - niekuomet nesinaudokite prietaisu, kol jis kraunamas. Jei labai prireikia pasinaudoti, ištraukite kroviklio laidą iki galo įrenginiui nepasikrovus. Priešingu atveju sutrumpės planšetės baterijos tarnavimo laikas, todėl gali tekti ją pakeisti nauja, jeigu ji yra keičiama.

Jei norite sužinoti apie planšetės gedimo priežastis, o tuo pačiu ir remonto kainą, kreipkitės tik į patikimus specialistus, išmanančius savo darbą. Pasidomėkite ar keičiant detales, bus parinktos originalios detalės. Tai užtikrins jūsų planšetės ilgą gyvavimo laiką. Jei norite gauti kokybiškas planšetės remonto paslaugas, nedelskite ir kreipkitės į Universalaus meistro komandą. Mes esame jūsų paslaugoms!

Planšečių remontas Vilniuje

(8-666) 11248

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Universalus meistras yra subūręs patyrusių, kompetetingų ir sąžiningų meistrų komandą, kuri yra pasiruošusi jums padėti. Mūsų atlikti darbai ir suteikiamos paslaugos pasižymi kokybe ir ilgaamžiškumu. Užtikriname visokeriopą pagalbą ir konsultacijas įvairiais klausimais, susijusiais su elektroninių prietaisų ir planšečių remontu.

Profesionalumas. Mūsų požiūris į klientus, partnerius, gamintojus bei tiekėjus yra profesionalus ir grįstas savitarpio supratimu. Mes dirbame sparčiai, nes esame organizuota ir atsakinga komanda. Universalaus meistro specialistai nuolat gilina žinias, kelia kvalifikaciją ir domisi naujovėmis. Tik profesionalumas veda link progreso. Mūsų siekis - kiekvieno kliento problemai surasti individualų būdą!

Greitis ir patogumas. Mes esame lankstūs ir prisitaikome prie kiekvieno kliento poreikių. Atidžiai išklausome jūsų norus bei problemas ir stengiamės kuo greičiau atlikti mums patikėtas užduotis. Kreipęsi į Universalaus meistro specialistus gausite greitą ir mandagų aptarnavimą bei kokybiškai suremontuotą įrenginį. Pasirūpinkite savo planšetės veikimu jau šiandien ir tik pas mus!

Platus paslaugų spektras. Susisiekę su mumis galite išspręsti daugelį problemų, iškilusių jūsų buityje. Mes ne tik remontuojame elektroninius prietaisus ar buitinę techniką, bet konsultuojame ir suteikiame patarimus, susijusius su jų priežiūra bei naudojimu. Universalaus meistro komanda sumontuos ir pajungs bet kokį prietaisą jūsų namuose ar profesionaliai atliks statybinius darbus.

Planšečių remonto kaina

Universalaus meistro specialistai efektyviai ir greitai remontuoja planšetes. Jos remonto kaina priklauso nuo gedimo specifikos, tad tikslią remonto kainą sužinosite atvykę ir leidę mums atlikti diagnostiką. Esame įsitikinę, kad remonto kaina atitinka mūsų darbų kokybę, nes naudojame tik kokybiškas ir originalias detales. Atliekame ir skubų remontą pagal jūsų pageidavimą. Susisiekite su mūsų darbuotojais nurodytais telefonų numeriais ir leiskite pasirūpinti jūsų elektroniniu prietaisu nedelsiant!

Planšečių taisykla Vilniuje

Lvovo g. 11, Vilnius, 09313 (Telefix)

Prieš atvykstant, pirmiau paskambinkite! 

Planšečių remontas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Irena 04/18/2019
  Palieskite, kad skambintumėte