Telefono ekrano keitimas Vilniuje

Viena dažniausiai pasitaikančių mobiliųjų telefonų problemų – o ypač išmaniųjų mobiliųjų telefonų – yra sudužęs ekranas ar jį saugojantis stiklas. Telefonų ekranai iš tiesų yra pakankamai patvarūs atlaikyti paprastesnius smūgius, bet tai, kad telefonas dažniausiai krenta ant kampo arba paties ekrano, yra lemiantis skylimo veiksnys. Daugiau nei pusė mūsų klientų kreipiasi į mus būtent dėl šios problemos.

Įskilus ekranui, svarbiausia yra netempti gumos ir, tuojau pat galimybei atsiradus, nešti jį į telefonų taisyklą. Net ir menkesnis įskilimas ilgainiui vis blogės – viena įskilimo „linija“ gali išaugti į visą „žaibą“, jeigu laiku nespręsite problemos. Visgi nuolatos liečiate telefoną ir dedate jį prie ausies ir veido, todėl stiklas tikrai trupės ir gali net įvaryti rakštis, jeigu nebūsite atsargūs.

Čia- telefono ekrano keitimas yra labai greita ir paprasta procedūra, todėl kreipkites!

ekrano keitimas

Telefono Ekrano Keitimas

Ekrano įskilimas taip pat gali išaugti į didesnę problemą, nes telefonas nebėra sandariai apsaugotas nuo lietaus poveikio ar nuo aplinkoje esančių dulkių bei purvo. Ilgainiui tai gali paveikti telefono jutiklinį funkcionalumą, ekrano pateikiamą vaizdo kokybę bei kai kuriuos kitus telefono elementus. Beje, atsiradus „voratinkliui“ ant ekrano, telefonas tampa ne toks jau ir patrauklus.

Universalaus meistro telefonų ekrano keitimas – jūsų paslaugoms! Padėsime atgaivinti jūsų ištikimą pagalbininką. Ekranus mes tik keičiame naujais – visgi stiklo nesuklijuosi taip, kad nebeliktų skylimo linijų, o pažeidus patį ekraną, belieka jį tik utilizuoti ir įstatyti naują. Bet kuriuo atveju, galite likti ramūs, nes telefoną sutvarkysime operatyviai ir efektyviai.

Telefono stiklo keitimas

(8-674) 36418

Telefonų stiklų keitimas

Lvovo g. 11, Vilnius, 09313 (Telefix)

Telefono ekrano keitimas kaina

Kad ir kaip norėtume turėte telefono ekrano keitimo fiksuotas kainas, tačiau kiekviena situacija yra unikali ir yra daug paprasčiau pasakyti teisingą kainą, tik- tiksliai nustačius problemą.  Todėl jeigu norite sužinoti ekrano keitimo kainą, rekomenduojame skambinti mūsų meistrams ir papasakoti visą situaciją.

Dirbame su populiariausiais mobiliųjų telefonų gamintojais – „Apple“, „Samsung“, „Huawei“,„Microsoft“, „Nokia“, „Sony“, „LG“ ir daugeliu kitų. Tai apima „iPhone“, „Samsung Galaxy“, „Huawei P“, „Nokia Lumia“, „LG Optimus“ ir daugelį kitų mobiliųjų telefonų modelių. Daugiau informacijos apie palaikomus modelius galite gauti susisiekę su mumis.

Telefono ekrano keitimas Vilniuje

(8-674) 36418

Skambinkite arba siūskite užklausą

Vardas *

El. paštas *

Telefonas

Žinutė

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 3 reviews)
  • AČIŪ Karolina 05/05/2018
  • Telefono ekrano keitimas praėjo labai greitai ir kokybiškai, ačiū! Justas 05/08/2017
  • Telefono Ekrano Keitimas buvo labai greitas, ačiū! Julius 03/17/2017
Palieskite, kad skambintumėte