Iphone ekrano keitimas Vilniuje

Bene dažniausia iPhone, kaip ir kitų telefonų modelių pasitaikanti problema - įvairūs ekrano pažeidimai. Kad ir kaip būtume atsargūs ir saugotume savo telefoną, jis netikėtai gali nukristi ar  išslysti iš rankų. Didžiausią išbandymą tokiose situacijose turi telefono ekranas. Į ką reikėtų atkreipti dėmesį, jei sudužo ar įskilo jūsų įrenginio ekranas? Pirmiausia, apžiūrėkite, ar nėra kitų mechaninių iPhone telefono pažeidimų, tokių kaip įskilęs kameros stiklas, korpuso įlenkimas ar vandens patekimas į įrenginio vidų. Jei liečiamasis ekranas reaguoja į lietimus, rodo vaizdą ir, jei nepastebėjote nei vieno iš aukščiau išvardintų pažeidimų, telefono ekrano keitimą galima atlikti greitai, saugiai ir nebrangiai.

Kodėl reikia keisti telefono ekraną, jei pats telefonas ir toliau veikia? Pakeitus ekrano stikliuką originaliu (ne kinietišku), išlieka atsparumo smūgiams savybė, o tai yra didžiausias privalumas. Ne originalios detalės greičiau pažeidžiamos bei ne tokios atsparios įvairiems galimiems išoriniams pažeidimams. Pakeitus ekrano stikliuką, vaizdo kokybė išlieka puiki, o ekrano jautrumas toks pat, kaip ir buvo. Keisdami suskilusį ekrano stikliuką originaliu, išvengsite rūpesčių dėl kokybės. Žinoma, pačiam žmogui nereikėtų užsiimti iPhone telefono gedimo diagnoze ir jokiu būdu negalima bandyti jo ardyti. Priešingu atveju, galite tik labiau pakenkti pačiam telefonui.

Kiekvienas atvejis reikalauja specialisto apžiūros ir tikslios problemos nustatymo. Pasitikėkite Universalaus meistro profesionalais ir nedelsdami kreipkitės pagalbos pas mus. Esame įsitikinę, kad Universalaus meistro specialistai sutvarkys jūsų telefono gedimus taip, kad ir vėl galėsite džiaugtis komfortu, kaip ir anksčiau!

Iphone ekrano keitimas Vilniuje

(8-666) 11248

Kodėl rinktis mus?

Greitas ir patogus aptarnavimas. Ko reikia žmogui, kai sugenda kasdienybe tapęs telefonas? Žinoma, kad greito ir kokybiško įrenginio remonto. Tokiu atveju jums reikia kreiptis į Universalaus meistro komandos specialistus ir jūs ne tik būsite maloniai aptarnauti bei pakonsultuoti, bet gausite kokybiškas paslaugas už konkurencingą kainą! Mes - jūsų paslaugoms!

Kokybė. Mes siekiame, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas mūsų suteiktų paslaugų kokybe bei maloniu aptarnavimu. Atsižvelgiame ir įsigiliname į kiekvieno žmogaus problemą bei suteikiame pagalbą čia ir dabar. Gyvename itin sparčiame pasaulyje ir visi mes norime ne tik greitos paslaugos už gerą kainą, bet ir besąlygiškos kokybės. Šiuos dalykus mes ir siūlome jums!

Profesionalumas. Universalaus meistro komandą vienija bendri aukšti profesionalumo standartai. Esame ilgametę patirtį bei žinias sukaupę specialistai, suprantantys pokyčių bei naujovių būtinybę, siekiantys nuolat atnaujinti savo žinias ir informaciją bei pritaikyti tai praktikoje. Darbų patirtis ateina kartu su praktika ir daugelio metų buvimu naujovių ir pokyčių epicentre. Pasitikėkite tikrais savo srities profesionalais!

Atsakingumas. Esame komanda, prisiimanti atsakomybę už savo veiklos rezultatus. Esame garantuoti savo paslaugų patikimumu, o esant bet kokiems nesklandumams sprendžiame klausimus klientų naudai. Visų gerų rezultatų pasiekti padeda kvalifikuoti ir patyrę meistrai, atsakingai žiūrintys į kiekvieną, net ir paprasčiausią užduotį. Rimtas požiūris į savo darbą skatina nuolat tobulėti ir būti lyderių tarpe. Esame ambicinga komanda, siekianti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo!

Iphone telefonų ekranų keitimas

Lvovo g. 11-4, Vilnius, 09313 (Telefix)

Iphone ekrano keitimo kaina

Iphone ekrano keitimas atliekamas naudojant kokybiškus įrankius bei medžiagas, kurių dėka ekrano pakeitimas tampa greitas, patogus ir patikimas. Mūsų specialistai naudoja itin aukštos kokybės detales, atitinkančias gamintojo keliamus kokybės standartus. Kad telefonas ir toliau veiktų nepriekaištingai, pakeitę ekraną jį kruopščiai patikriname ir tik įsitikinę pilnu veikimu, grąžiname jį į jūsų rankas. Jei norite sužinoti tikslią savo iPhone telefono ekrano keitimo kainą, susisiekite su mumis jums patogiu metu ir mes pateiksime tikslią informaciją apie jums rūpimus dalykus.

Iphone ekrano keitimas Vilniuje

(8-666) 11248

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Irena 04/17/2019
  Palieskite, kad skambintumėte