Kaitlenčių remontas Vilniuje

Elektrinės kaitlentės, tai svarbus kiekvienų namų buities komponentas. Kaitlenčių remontas, tai procedūra, kurios metu yra pašalinamos susidėvėjusios ar neveikiančios detalės. Kaitlentės, kaip ir kiti buitiniai prietaisai gali sugesti, todėl taip atsitikus patartina kreiptis į specialistus, kad būtų atliktas kokybiškas remontas.

Kaitlentės gali būti įprastos arba indukcinės. Šie prietaisai buityje mums padeda ženkliai taupyti laiką, todėl ypač gelbėja gyvenantiems dideliu gyvenimo tempu, o jų funkcionalumas patenkina net ir išrankiausią vartotoją. Vis tik visi privalumai nublanksta, jei kaitlentė sugenda. Jei pastebėjote, kad kaitlentės nepavyksta sklandžiai įjungti ir valdyti, neužtenka kaitros, yra girdimi pašaliniai neįprasti garsai, tai ženklai, kad kaitlentei reikia remonto. Daugelis nepakankamai rimtai pažiūri į įtartinus signalus, tačiau buitinė technika stabuklingai pati niekuomet nesusitvarko ir tuomet įvykus gedimui tenka atlikti kur kas rimtesnį bei sudėtingesnį remontą.

kaitlenciu remontas

virykliu remontas

Užbėkite įvykiams už akių ir pasitelkite Universalų meistrą į pagalbą. Mes atliekame greitą ir kokybišką kaitlenčių remontą už patrauklią kainą bei dirbame taip, kad būtų patogu jums. Mūsų patyrę meistrai atlieka profesionalų kaitlenčių remontą ir užtikrina jų sklandų funkcionavimą.

Kodėl rinktis mus?

Aptarnavimas. Rinkoje esti vis mažiau įmonių, kurios ne tik maloniai aptarnautų savo klientus, bet ir atliktų išsamias konsultacijas tiek prieš, tiek po darbų įvykdymo. Mūsų specialistai atsakys į visus jums kylančius klausimus ir padės greitai apsispręsti. Mums svarbu, kad jaustumėtės užtikrinti, todėl teikiame konsultacijas telefonu arba gyvai. Aukštas klientų aptarnavimo lygis yra patikimų paslaugų bruožas.

Pasiruošimo darbai. Pasiruošimas yra viena pagrindinių kaitlenčių remonto darbų. Esame apsiginklavę ne tik reikiamomis žiniomis, bet ir įrankiais, be kurių šis darbas negalėtų būti atliktas kokybiškai. Jeigu kaitlentės remontas reikalauja naujų detalių užsakymo, tuomet atvykstame pakartotinai, o jums tai nieko papildomai nekainuoja.

Lanksčios paslaugos. Kadangi esame išvystę puikią vidinę komunikaciją bei darbų planavimą, klientams galime pasiūlyti ypač lanksčias paslaugas. Nesunkiai galime prisiderinti prie praktiškai bet kokių klientų poreikių ir atlikti kaitlentės remonto darbus klientų pageidaujamu laiku. Netikėtai pasikeitus jūsų planams tiesiog susisiekite su mumis ir lengvai suderinkite kitą patogų meistrų atvykimo laiką. Dirbame jums, todėl esame lankstūs ir, žinoma, universalūs.

Ilgametė patirtis. Mūsų kaitlenčių remonto meistrai yra sukaupę didelę tokių darbų patirtį, todėl tai leis išvengti klaidų bei galimų didesnių nuostolių. Žinome dažniausiai pasitaikančius kaitlenčių gedimus ir sėkmingai juos šaliname, tad darbai vyks ypač greitai ir sklandžiai. Esame suinteresuoti teikti kokybiškas ir profesionalias paslaugas mūsų klientų naudai, taigi galėsite jaustis ramūs ir užtikrinti.

Skambinkite jau dabar!

(8-5) 214 2732

Kaitlenčių remontas Vilniuje

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Mūsų kitos siūlomos paslaugos:

Kaitlenčių remonto kaina

Neveikiančios kaitlentės diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas kaitlenčių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Kaitlenčių remontas, tai procesas, kuris minimaliais kaštais prikels jūsų sugedusią kaitlentę naujam gyvenimui ir grąžins jai funkcionalumą. Remonto kaina yra apskaičiuojama individualiai įvertinus kaitlentės gedimo laipsnį. Kitaip tariant, remonto kainą dažniausiai padiktuoja gedimo sudėtingumas, kokias detales reikia pakeisti bei kaip smarkiai buvo pažeisti viduje esantys mechanizmai. Jei norite sužinoti tikslią kaitlentės remonto kainą skambinkite mūsų specialistams ir operatyviai gaukite visus atsakymus. Atvykę į jūsų namus greitai atliksime diagnostiką ir tiksliai nustatysime gedimo priežastis. Atlikę apžiūrą galėsime tiksliai apskaičiuoti ir bendrą kaitlentės remonto kainą. Nepamačius situacijos gyvai yra neįmanoma nustatyti paslaugų kainos, todėl nedelskite ir užsisakykite profesionalų meistrą į namus jums patogiu metu.

Skambinkte mums nurodytais kontaktais ir stebėkite kaip jūsų kaitlentės remontas tampa mūsų rūpesčiu. Universalus meistras – jūsų patikimas specializuotų darbų vykdytojas.

Kaitlenčių remontas

(8-5) 214 2732

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Super, ačiū labai! Antanas 11/12/2018
Skambinkite dabar