Džiovyklių remontas Vilniuje

Buitinė technika – ištikima mūsų namų pagalbininkė. Bėgant laikui bet kokios elektroninės įrangos detalės dėvisi, todėl neišvengiamai ateina daiktą arba keisti nauju, arba taupant išlaidas atlikti remontą. Džiovyklių remontas yra ne išimtis. Tai gali padėti jums sutaupyti daugybę laiko ir išlaidų, o kokybiškai sutvarkyta technika jums nesunkiai gali tarnauti dar ne vienerius metus.

Neretai sugedus džiovyklei yra daromos skubotos išvados ir nepasitarus su meistrais priimamas sprendimas. Yra nusistovėjęs mąstymas, kad sugedusį daiktą (o ypač techniką) yra patogiausia pakeisti į naują, tačiau žmogus ne visuomet įvertina šalutinius dalykus, kurie yra susiję su buitinės technikos keitimu. Visų pirma reikia įvertinti tai, kad sugedusią buitinę techniką reikia išgabenti į specializuotą vietą, o įsigijus naują ją pajungti. To nenorėdami ar negalėdami padaryti patys patirsite papildomas išlaidas. Taipogi naujos įrangos pirkimas gali užtrukti daug ilgiau nei tikimasi, kadangi bėgant laikui technologijos labai sparčiai vystosi, tad užtruks, kol įsigilinsite į naujų technologijų teikiamus privalumus.

dziovykles remontas
dziovykliu remontas

Džiovyklių remontas gali būti naudingas sprendimas ir jums, todėl Universalaus meistro profesionalios džiovyklių remonto paslaugos suteiks viską, ko reikia greitam, sklandžiam ir kokybiškam remontui.

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Užsakymų apsiimame tiek, kiek jų galime įvykdyti. Tokiu būdu sėkmingai spėjame tilpti į pagal iš anksto su klientais suderintų grafikų terminus. Esame patikimi ir visuomet laikomės duoto žodžio, nes mūsų versle tai yra ypatingai svarbu. Universalus meistras - garantuota kokybė iš patikimų rankų.

Greitis. Reakcijos greitis į ateinančius užsakymus yra mūsų prioritetas. Nemėgstame versti laukti, kadangi žinome, kaip svarbu sugedusias džiovykles suremontuoti nedelsiant. Atvykstame klientams patogiu metu be jokių raginimų ir papildomų skambučių. Remonto darbų atlikimą suderinsite jau pirmu skambučiu, todėl jums neteks atlikti šimto skambučių tam, kad galėtumėte surasti, kas darbus atliktų nedelsiant.

Operatyvumas. Vienas iš mūsų konkurencinių pranašumų – operatyvumas. Būsite patenkinti gavę reikiamą pagalbą reikiamu laiku. Žinome, kaip svarbu yra operatyviai reaguoti į buitinės technikos gedimus bei užtikrinti savalaikes ir profesionalias paslaugas. Pasižymime puikiu ir sklandžiu informacijos perdavimu, todėl darbų organizavimas vyksta be jokių trikdžių. Nekantraujate tuo įsitikinti? Skambinkite ir išbandykite mūsų paslaugas patys.

Kokybė. Profesionalus darbas ir nepriekaištinga jų kokybė atsiranda tik turint darbo patirties bei specializuojantis tam tikroje srityje. Džiovyklių remontui pasitelkiame mūsų patyrusių specialistų pagalbą, todėl remonto darbai vyksta ypatingai sklandžiai. Kokybiškas remontas jums užtikrins ramų miegą ir sugrąžintą džiovyklės funkcionalumą.

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Džiovyklių remontas pagal prekinį ženklą

Mūsų kitos siūlomos paslaugos

Džiovyklių remonto kaina

Neveikiančios džiovyklės diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas džiovyklių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Džiovyklių remonto kaina yra apskaičiuojama tiksliai įvertinus gedimo sudėtingumo laipsnį. Paprastai, tai priklauso nuo sugedusių detalių ir pačios technikos konstrukcijos, t. y. kiek užtruks detalę pakeisti nauja. Skambinkite mums ir mes nustatę gedimo priežastis pateiksime jums tikslią remonto darbų kainą. Nusprendę pirkti naują džiovyklę įvertinkite laiko ir finansų sąnaudas, kurias neišvengiamai teks patirti. Džiovyklių remontas skirtas visiems, kurie brangina savo laiką ir renkasi prakiškus sprendimus.

Visos buitinės technikos servisas ir remontas - indaplovių,  skalbimo mašinų, boilerių, džiovyklių pajungimas ir t.t.

Skambinkite mums jau šiandien ir teiraukitės greito, patogaus ir nebrangaus džiovyklių remonto, kurį atliks profesionalai. Visuomet atsižvelgsime į jūsų poreikius, lanksčiai prisiderinsime prie jūsų užimtumo ir darbus įvykdysime jums patogiausiu metu. Atminkite, kad tik kokybiškas džiovyklių remontas gali duoti teigiamų rezultatų ir atnešti jums naudos ilguoju laikotarpiu. Rinkitės patikimus meistrus, kurie turi pakankamai kompetencijos ir jums neteks nusivilti.

Universalus meistras – ko negali kiti, galime mes.

Aptarnavimo zona

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Džiovyklių remontas Vilniuje

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Džiovyklių remontas

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Ačiū! Algis 11/29/2018
  • Aciu uz mandagu bendravima ir issamu paaiskinima. Paeme dziovykle isvale pakeite blogas detales. Dabar veikia kaip nauja aciu uz gerai atlikta darba sekmes Vytautas 07/14/2019
  Palieskite, kad skambintumėte