Televizorių remontas Vilniuje

Televizorius – neabejotinai vienas didžiausių ir svarbiausių XXa. žmogaus išradimų. Pirmasis televizorius buvo mechaninis, o jo ekranas buvo toks mažas, kad vaizdą reikėjo stebėti per padidinamąjį stiklą. Apie 1938-uosius mechaninius televizorius iš rinkos išstūmė kineskopiniai, kurie greitai įsitvirtino rinkoje ir masiškai išpopuliarėjo po Antrojo pasaulinio karo. Šiais laikais televizoriai jau nebeprimena savo pirmtakų, kineskopinių televizorių gamyba daugumos gamintojų buvo nutraukta dar praėjusį dešimtmetį, taiga šiandien pagal vaizdo atkūrimo technologijas, televizoriai gali būti:

 • Lempiniai
 • Tranzistoriniai
 • Plazminiai
 • Skystųjų kristalų LCD
 • LED

Praėjusiame amžiuje praktiškai visi televizoriai pasižymėjo dideliu nepatikimumu. Prastos kokybės televizinė technika gesdavo, išsiderindavo, todėl ją tekdavo dažnai remontuoti. Šiais laikais televizorių patikimumas jau yra gerokai pažengęs į priekį, tačiau kaip ir visa elektroninė technika, net ir naujos kartos televizoriai kartais sugenda ir ją taip pat tenka remontuoti.

Jei jūsų televizorius yra senas arba jo garantija jau yra pasibaigusi, ne bėda. Universalus meistras siūlo kokybišką ir patikimą televizorių remonto paslaugą. Tai ne tik daug nekainuos, bet jūs ir vėl galėsite mėgautis ryškiu vaizdu savo namuose!

Televizorių remontas Vilniuje

TV taisykla Vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Atliekame tiek senų, tiek naujų televizorių remontą ir užtikriname patikimumą. Suremontavę televizorių pas mus galėsite ramiai mėgautis vaizdu nepergyvendami, kad sena problema vėl pasikartos. Televizorių remontą atliekame tik gerai išanalizavę gedimo priežastis ir jas pašalinę. Tik taip galime užtikrinti, kad problema jūsų nebekankins ir televizorius vėl rodys kokybišką vaizdą.

Patirtis. Mūsų televizorių meistrai pasižymi ilgamete patirtimi rinkoje, todėl gerai žino ir atlieka savo darbą. Didelė patirtis leidžia greitai ir efektyviai nustatyti dėl kokių priežasčių įvyko televizoriaus gedimas, ką reikia daryti, kad gedimas būtų kaip galima greičiau pašalintas ir kaip užtikrinti, kad problema daugiau nepasikartotų.

Kokybė. Pastebime, kad dažnai remonto kokybė priklauso nuo meistrų gebėjimo surasti tikrąją gedimo priežastį. Neaptikus tikrosios priežasties, remontas gali arba nepavykti, arba būti laikinas, todėl pakartotinis remontas visuomet klientui kainuoja dvigubai daugiau laiko ir išlaidų. Universalus meistras pasižymi ypatingu atsakingumu ir kruopštumu kokybiškai remontuojant televizorius, todėl jums nereikės ant to pačio grėblio lipti du kartus.

Greitis. Televizoriaus remonto darbus stengiamės atlikti kaip įmanoma greičiau. Nustačius gedimo priežastis remontą pradedame nedelsiant, todėl jums neteks namuose ištisas savaites būti tyloje. Žinome, kaip svarbu yra užtikrinti greitą televizorių remontą, nes tai paprastai klientams sukelia didelių nepatogumų, taigi dedame visas pastangas, kad remontas įvyktų ne tik kokybiškai, bet ir per protingą terminą.

Televizorių taisykla

(8-661) 01585
televizoriu remontas Vilniuje

Televizorių remontas

Televizorių remontą mūsų meistrai atlieka jau ne vienerius metus, taigi gerai žinome rinkoje esančias šios paslaugos kainas, todėl stengiamės pasiūlyti geriausias kainas savo klientams. Mūsų tikslas yra suteikti klientams patogumą, kuris nereikalautų didelių investicijų, kadangi niekas nenori už televizoriaus remontą mokėti naujo televizoriaus kainos. Žinodami tai, siekiame būti lyderiais rinkoje ne tik pagal paslaugų kokybę, bet ir pagal kainodarą. Paskambinkite mums, atvežkite savo sugedusį televizorių ir sužinokite kiek kainuos jūsų televizoriaus remontas.

Nedvejokite, susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime puikiu aptarnavimu ir jūsų sugedusiu televizoriumi. Esame lankstūs visais atžvilgiais, todėl esame tikri, kad greitai rasime bendrą kalbą ir išspręsime jūsų problemas. Universalus meistras – atsakingas ir patyręs televizorių remonto specialistas. Mums rūpi jūsų gyvenimo kokybė, todėl kreipkitės į mus jau dabar ir būsite išgirsti!

Kitos mūsų paslaugos:

Televizorių remonto kaina

Neveikiančių televizorių diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiantį TV, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu televizorių taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas televizorių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą ir nurodysime apytikslią kainą.

Universalus Meistras taip pat siūlo kitas buitinės technikos remonto bei pajungimo paslaugos, todėl jeigu turėsite klausimų, susisiekite su mūsų meistrais ir išgirsite visus jums aktualius atsakymus.

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Televizorių remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • TIkrai puiki televizorių taisykla, ačiū! Evaldas 06/22/2018
  Palieskite, kad skambintumėte