Televizorių remontas Vilniuje

Televizorius – neabejotinai vienas didžiausių ir svarbiausių XXa. žmogaus išradimų. Pirmasis televizorius buvo mechaninis, o jo ekranas buvo toks mažas, kad vaizdą reikėjo stebėti per padidinamąjį stiklą. Apie 1938-uosius mechaninius televizorius iš rinkos išstūmė kineskopiniai, kurie greitai įsitvirtino rinkoje ir masiškai išpopuliarėjo po Antrojo pasaulinio karo. Šiais laikais televizoriai jau nebeprimena savo pirmtakų, kineskopinių televizorių gamyba daugumos gamintojų buvo nutraukta dar praėjusį dešimtmetį, taiga šiandien pagal vaizdo atkūrimo technologijas, televizoriai gali būti:

  • Lempiniai
  • Tranzistoriniai
  • Plazminiai
  • Skystųjų kristalų LCD
  • LED

Praėjusiame amžiuje praktiškai visi televizoriai pasižymėjo dideliu nepatikimumu. Prastos kokybės televizinė technika gesdavo, išsiderindavo, todėl ją tekdavo dažnai remontuoti. Šiais laikais televizorių patikimumas jau yra gerokai pažengęs į priekį, tačiau kaip ir visa elektroninė technika, net ir naujos kartos televizoriai kartais sugenda ir ją taip pat tenka remontuoti.

Jei jūsų televizorius yra senas arba jo garantija jau yra pasibaigusi, ne bėda. Universalus meistras siūlo kokybišką ir patikimą televizorių remonto paslaugą. Tai ne tik daug nekainuos, bet jūs ir vėl galėsite mėgautis ryškiu vaizdu savo namuose!

TV taisykla

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Atliekame tiek senų, tiek naujų televizorių remontą ir užtikriname patikimumą. Suremontavę televizorių pas mus galėsite ramiai mėgautis vaizdu nepergyvendami, kad sena problema vėl pasikartos. Televizorių remontą atliekame tik gerai išanalizavę gedimo priežastis ir jas pašalinę. Tik taip galime užtikrinti, kad problema jūsų nebekankins ir televizorius vėl rodys kokybišką vaizdą.

Patirtis. Mūsų televizorių meistrai pasižymi ilgamete patirtimi rinkoje, todėl gerai žino ir atlieka savo darbą. Didelė patirtis leidžia greitai ir efektyviai nustatyti dėl kokių priežasčių įvyko televizoriaus gedimas, ką reikia daryti, kad gedimas būtų kaip galima greičiau pašalintas ir kaip užtikrinti, kad problema daugiau nepasikartotų.

Kokybė. Pastebime, kad dažnai remonto kokybė priklauso nuo meistrų gebėjimo surasti tikrąją gedimo priežastį. Neaptikus tikrosios priežasties, remontas gali arba nepavykti, arba būti laikinas, todėl pakartotinis remontas visuomet klientui kainuoja dvigubai daugiau laiko ir išlaidų. Universalus meistras pasižymi ypatingu atsakingumu ir kruopštumu kokybiškai remontuojant televizorius, todėl jums nereikės ant to pačio grėblio lipti du kartus.

Greitis. Televizoriaus remonto darbus stengiamės atlikti kaip įmanoma greičiau. Nustačius gedimo priežastis remontą pradedame nedelsiant, todėl jums neteks namuose ištisas savaites būti tyloje. Žinome, kaip svarbu yra užtikrinti greitą televizorių remontą, nes tai paprastai klientams sukelia didelių nepatogumų, taigi dedame visas pastangas, kad remontas įvyktų ne tik kokybiškai, bet ir per protingą terminą.

Televizorių taisykla

(8-5) 214 2732
televizoriu remontas Vilniuje

Televizorių remontas

Televizorių remontą mūsų meistrai atlieka jau ne vienerius metus, taigi gerai žinome rinkoje esančias šios paslaugos kainas, todėl stengiamės pasiūlyti geriausias kainas savo klientams. Mūsų tikslas yra suteikti klientams patogumą, kuris nereikalautų didelių investicijų, kadangi niekas nenori už televizoriaus remontą mokėti naujo televizoriaus kainos. Žinodami tai, siekiame būti lyderiais rinkoje ne tik pagal paslaugų kokybę, bet ir pagal kainodarą. Paskambinkite mums, atvežkite savo sugedusį televizorių ir sužinokite kiek kainuos jūsų televizoriaus remontas.

Nedvejokite, susisiekite su mumis ir mes pasirūpinsime puikiu aptarnavimu ir jūsų sugedusiu televizoriumi. Esame lankstūs visais atžvilgiais, todėl esame tikri, kad greitai rasime bendrą kalbą ir išspręsime jūsų problemas. Universalus meistras – atsakingas ir patyręs televizorių remonto specialistas. Mums rūpi jūsų gyvenimo kokybė, todėl kreipkitės į mus jau dabar ir būsite išgirsti!

Kitos mūsų paslaugos:

Televizorių remonto kaina

Neveikiančių televizorių diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiantį TV, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu televizorių taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas televizorių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Universalus Meistras taip pat siūlo kitas buitinės technikos remonto bei pajungimo paslaugos, todėl jeigu turėsite klausimų, susisiekite su mūsų meistrais ir išgirsite visus jums aktualius atsakymus.

Televizorių remontas Vilniuje

(8-5) 214 2732

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
3(based on 2 reviews)
  • TIkrai puiki televizorių taisykla, ačiū! Evaldas 06/22/2018
  • Nerimta kontora. Susitarėme, kad atvažiuos į namus dėl tv remonto. Atvykau atsiprašęs iš darbo ankšciau. Bet nei skambučio, nei meistro nesulaukiau. Kai skambinau, tai nebeatsiliepia. Patariu rinktis kitus meistrus Tadas 01/16/2019
Skambinkite dabar