Šaldiklių remontas Vilniuje

Turbūt mažai kas įsivaizduoja namus be šaldiklio, tačiau tai tenka padaryti, kuomet jis sugenda. Tam, kad be šaldiklio netektų apsieiti ilgesnį laiką, o jame esantys produktai nespėtų sugesti yra atliekamas šaldiklio remontas. Kaip ir bet kuri kita buitinė technika šaldikliai gali sugesti, todėl taip atsitikus svarbiausia yra surasti meistrus, kurie greitai ir operatyviai sureaguotų į tokio pobūdžio iškvietimą bei gebėtų nustatyti gedimo priežastis.

Iš tiesų šaldiklio gedimai turi keletą būdingų požymių pagal kuriuos galima numatyti galimą gedimą ir užbėgti įvykiams už akių. Tarp tokių požymių yra bėgantis vanduo, tiksintis triukšmas, padidėjusi vibracija ir veikimo garsas, kaupiasi ledas arba vanduo ar neįprasta šaldymo temperatūra. Kitaip tariant išgirdus ar pastebėjus bet kokį jūsų šaldikliui nebūdingą požymį reikia kuo skubiau kreiptis į reikiamus specialistus, kurie padėtų išspręsti atsiradusią problemą.

šaldiklių remontas

saldikliu remontas vilniuje

Universalus meistras teikia profesionalias šaldiklių remonto paslaugas, todėl nieko nelaukdami skambinkite mūsų meistrams ir gaukite greitą pagalbą. Mūsų meistrai atvykę pasirūpins jūsų šaldikliu, tiksliai nustatys gedimą ir jį pašalins per greičiausią įmanomą laikotarpį. Nepaliksime jūsų bėdoje, nes mes geriau nei bet kas kitas žinome kaip svarbu greitai reaguoti į tokio pobūdžio užsakymus.

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas. Operatyvumas ir greita reakcija yra esminis Universalaus meistro šaldiklių remonto privalumas, kuris leidžia greitai reaguoti į skambučius ir atvykti per trumpą laiką. Suprantame, jog atsitikus tokiai bėdai negalima delsti, todėl stengiamės kaip įmanoma greičiau surasti klientams patogų sprendimą. Išbandykite mūsų paslaugas ir įsitikinkite tuo patys.

Komanda. Šaldiklių remontas Vilniuje yra specializuota Universalaus meistro paslauga, kurią užsisakę būsite tikri, kad pas jus į namus atvyks savo sritį išmanantis specialistas. Kaip ir kiekvienam darbui, šaldiklių remontui turime ne vieną kvalifikuotą specialistą, todėl nepatirsite jokių nepatogumų dėl paslaugos išpildymo. Mūsų darbuotojai turi sukaupę daug patirties ir aptarnavę daugybę klientų.

Kokybė. Darbų kokybė yra tai, kas atspindi mūsų požiūrį ir įsitikinimus. Remontuojant šaldiklius kokybiškas darbas užtikrina gedimo pašalinimą ilgam laikui, todėl ta pati bėda jūsų daugiau nebeerzins. Visus darbus vykdome atsakingai, o atsitikus nelaimei visuomet padėsime. Universaliam meistrui rūpi jūsų nuomonė, taigi atliksime viską nuo pradžios iki pabaigos.

Komunikacija. Universalaus meistro specialistai pasižymi puikiai išvystyta vidine komunikacija, kuri padeda greitai perduoti informaciją įmonės viduje ir efektyviai pasiskirstyti darbus. Būtent darbų pasiskirstymas leidžia imtis neatidėliotinų veiksmų. Didelėse įmonėse visi procesai vyksta labai vangiai dėl esančių bent kelių valdymo grandžių. Universalaus meistro decentralizuota valdymo sistema padeda maksimaliai suefektyvinti komunikaciją ir priimti greitus sprendimus.

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Šaldiklių remontas Vilniuje

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Mūsų kitos siūlomos paslaugos:

Šaldiklių remonto kaina

Neveikiančio šaldiklio diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas šaldikių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Šaldiklių remonto kaina ir greitis priklauso nuo gedimo pobūdžio, todėl iš pradžių mūsų meistrai turi atvykti ir identifikuoti gedimą. Nustačius gedimo priežastis ir reikiamas keisti detales yra apskaičiuojama bendra šaldiklio remonto kaina. Norėdami sužinoti kainas jūsų sugedusiam šaldikliui paskambinkite mums ir mes atvykę viską įvertinsime bei pateiksime jūsų lūkesčius atitinkantį pasiūlymą. Universalus meistras nepaliks jūsų bėdoje ir atvyks jums patogiu metu. Esame organizuoti ir pasirengę imtis darbų nedelsiant, todėl tai yra praktiška ir patogu mūsų klientams.

Pasinaudokite mūsų profesionaliomis šaldiklių remonto paslaugomis už žemą kainą ir stebėkite kaip jūsų prietaisas sugrįžta naujam gyvenimui. Suremontuosime jūsų šaldiklį taip, kad jis tarnautų dar ne vienerius metus. Skambinkite ir teiraukitės patikimos Universalaus meistro pagalbos bei mėgaukitės nepriekaištingai atliekamais darbais už mažą kainą.

Aptarnavimo zona

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Šaldiklių remontas

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju. Janina 11/29/2018
  Palieskite, kad skambintumėte