Šaldiklių remontas Vilniuje

Mūsų namai neįsivaizduojami be šaldytuvo, tačiau šaldiklį įsigyja ne kiekviena šeima. Tai priklauso nuo poreikių. Jei norima sutalpinti daug ir įvairių šaldymui skirtų produktų, be šaldiklio buityje sunku išsiversti. Tiesa, reikia turėti ir tam skirtą vietą namuose, kur stovės šaldiklis. Be abejonės, šaldikliai yra labai populiarūs maitinimo įstaigose, kur reikalinga laikyti didelius kiekius šaldytų produktų.

Kaip ir kiekvienas buitinės technikos prietaisas, šaldiklis gali sugesti ir sukelti nemažai problemų bei rūpesčių, nes esančius produktus reikia perkelti bei sutalpinti kitur gedimo laikotarpiui, neleidžiant jiems atitirpti. Sureaguoti į šaldiklio gedimą reikia iš karto, nerekomenduojama patiems ieškoti informacijos internete apie šaldiklių gedimus, o vietoje to, iškviesti meistrus, kurie tiksliai nustatys gedimo priežastis ir sėkmingai bei greitai jas pašalins. Dažnas meistras, išgirdęs apie šaldiklio gedimą, užduoda tokius pirminius klausimus: ar pakito šaldiklio veikimo garsas, ar tinkama šaldymo temperatūra, ar nėra išbėgusio vandens? Jei nors vienas iš šių požymių yra akivaizdus, meistrą būtina išsikviesti į namus.

šaldiklių remontas Kaune

saldikliu taisykla Kaune

Kai remonto darbai nėra  sudėtingi, meistras vietoje diagnozuos gedimą ir jį pašalins. Tačiau, esant rimtiems gedimams, kai nėra galimybės atlikti remonto darbų vietoje, šaldiklis yra gabenamas į dirbtuves. Jei nustatoma, kad reikia užsakyti atsargines detales ir jų laukti, šaldiklis bus grąžinamas, priklausomai nuo jų gavimo laiko.

Universalaus meistro specialistai pataria atsisakyti neoriginalių atsarginių detalių, nes nuo jų kokybės priklausys jūsų šaldiklio tolimesnis veikimo laikotarpis. Kreipkitės į profesionalus ir jūsų problemos bus efektyviai išspręstos.

Kodėl rinktis mus?

Kompetencija ir profesionalumas. Mūsų komanda atlieka visų esamų rinkoje šaldiklių modelių remontą Kaune. Esame aukštos kvalifikacijos specialistai, dirbantys daugelį metų ir užsitarnavę gerą reputaciją klientų, partnerių, gamintojų bei tiekėjų tarpe. Mūsų įgūdžiai, patirtis ir sukauptos žinios leidžia suteikti kokybišką ir kvalifikuotą pagalbą. Mes esame įvaldę šiuolaikines technologijas bei praktiką, tad užtikriname efektyvią darbų eigą bei savalaikius rezultatus.

Kokybė. Mes gerbiame savo darbą ir mums svarbu, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas atliktų darbų kokybe. Mūsų komanda yra iškėlusi aukštus tikslus kokybės gerinimui, nes suprantame, kad tai visada duoda teigiamus rezultatus ir įpareigoja mus nuolat tobulėti bei gerinti darbo kokybę. Universalaus meistro komanda siekia suteikti žmonėms naudą, pritraukti naujus klientus bei išlaikyti jau esamus, jeigu prireiktų panašių paslaugų ateityje.

Operatyvumas. Universalaus meistro komanda greitai reaguoja į kiekvieno kliento problemas bei efektyviai stengiasi jas išspręsti, taupant tiek savo, tiek klientų laiką. Mes garantuojame savalaikį paslaugų atlikimą, prisideriname prie esamos situacijos ir klientų poreikių. Jūsų poreikiai mums yra patys svarbiausi. Operatyvumas yra raktas į sėkmingą bendradarbiavimą su klientais ir partneriais.

Patogumas. Universalaus meistro komanda dirba ir aptarnauja klientus tiek Kaune ir jo apylinkėse, tiek visoje Lietuvoje. Atvykstame jums patogiu metu, dirbame lanksčiu darbo grafiku. Suteikiame nemokamas konsultacijas ir konsultuojame apie buitinės technikos priežūrą.

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Šaldiklių remontas Kaune

Neveikiančio šaldiklio diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Tikslią šaldiklio remonto kainą bei gedimų sąrašus klientui pateikiame kaip įmanoma greičiau, siekdami užtikrinti greitą bei kokybišką aptarnavimą. Šaldiklio, kaip ir kitų buitinės technikos prietaisų, remonto kaina priklauso nuo gamintojo, gedimo sudėtingumo bei keičiamų detalių kainos. Universalaus meistro specialistai stengiasi suteikti optimalų kainos ir kokybės santykį. Kreipkites į mūsų  buitinės technikos remontą Kaune nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes suteiksime jums rūpimą informaciją bei susitarsime dėl atvykimo laiko. Palikite savo problemas ir rūpesčius sau už nugaros.

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Šaldiklių remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Rekomenduoju! Rūta 03/22/2019
  Palieskite, kad skambintumėte