Buitinės technikos remontas Kaune

Bėgant laikui sensta ne tik žmonės. Natūralu, kad dėvisi ir buitiniai prietaisai, kuriuos naudojame praktiškai kiekvieną dieną, todėl net nepastebime, kai jiems sugedus reikia atlikti buitinės technikos remontą. Nors šiandien įvairiai technikai yra suteikiamos ilgametės garantijos, tačiau dauguma dalių yra nekeičiamos arba apskritai negarantinės. Tad anksčiau ar vėliau visi susiduriame su atvejais, kuomet buitinės technikos remontas tampa neišvengiamas.

Nutikus gedimui, sugedusį daiktą reikia keisti nauju, arba taupant šeimos biudžetą atlikti remontą. Neretai sugedus namų buitinei technikai yra skubama priimti sprendimą nepasitarus su specialistais. Dažnai pasitaiko, kad pasenęs daiktas yra keičiamas nauju net nenustačius gedimo priežasties, todėl žmonės to net nežinodami išleidžia daug pinigų naujam pirkiniui, kuris galbūt net ir nebūtinai yra reikalingas.

Buitinės technikos taisykla Kaune

Buitinės technikos remontas Kaune

Taip pat ne visuomet yra pagalvojama apie senos buitinės technikos išgabenimą, naujų prietaisų montavimą ir pajungimą, kas vėl kainuoja papildomas išlaidas. Buitinės technikos remontas Kaune yra racionalus sprendimas jums ir jūsų šeimai. Universalus meistras teikia specializuotas įvairios buitinės technikos remonto paslaugas Kauno mieste. Mes turime viską, ko reikia greitam, kokybiškam ir svarbiausia nebrangiam remontui. Neskubėkite išmesti senos buitinės technikos, nes su Universaliu meistru ją galite prikelti naujam gyvenimui!

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Visas paslaugas vykdome taip, kaip to iš mūsų pagrįstai tikisi mūsų klientai. Sėkmingai telpame į iš anksto su klientais suderintų grafikų terminus, todėl esame tikslūs ir patikimi. Visuomet laikomės duoto žodžio, nes mūsų versle tai yra ypač svarbu. Universalus meistras - garantuota kokybė iš specialistų rankų.

Greitis. Darbų greičiui ir produktyvumui skiriame daug dėmesio. Žinome, kaip yra svarbu sugedusią buitinę techniką suremontuoti nedelsiant, todėl atvykstame klientams patogiu metu. Remonto darbus suplanuosime jau pirmuoju skambučiu, todėl jums neteks atlikti daugybės skambučių tam, kad galėtumėte surasti, kas darbus atliktų greitai ir kokybiškai.

Operatyvumas. Operatyvumas - vienas iš mūsų konkurencinių pranašumų. Gaukite reikiamą pagalbą reikiamu laiku ir žinokite, kad viską atlieka tik savo srities profesionalai. Operatyviai reaguojame į buitinės technikos remonto užsakymus bei užtikriname kokybiškas paslaugas laiku. Pasižymime puikiu ir sklandžiu informacijos perdavimu, todėl darbų organizavimas jums nesukels jokių nepatogumų. Paskambinkite ir įsitikinkite tuo patys.

Kokybė. Nepriekaištinga darbų kokybė atsiranda tik esant darbo patirčiai ir tinkamam išsilavinimui. Butinės technikos remonto darbams Kaune pasitelkiame mūsų patyrusių specialistų pagalbą, todėl viskas vyksta ypatingai sklandžiai ir kokybiškai. Užtikriname aukštą paslaugų kokybę jūsų patogumui ir ramybei, todėl suremontuota buitinė technika jums atsipirks su kaupu.

Buitinės technikos taisykla Kaune

(8-661) 01585

Teikiamos paslaugos

Universalaus meistro Kauno miesto specialistai pasirūpins patikimu jūsų sugedusios buitinės remontu bei suteiks visą reikiamą informaciją tiek prieš paslaugų užsakymą, tiek remonto metu. Mums svarbu, kad klientams būtų viskas pilnai aišku, todėl suteikiame nemokamą konsultaciją telefonu, aptariame problemas, darbų eigą, terminus ir atvažiuojame įvertinti darbų kainos. Tam, kad remonto darbai suteiktų vertės ilguoju laikotarpiu, atskirų prietaisų remontui paskiriame skirtingus tos srities specialistus, kurie išmano tam tikros elektros prietaisų kategorijos ypatumus. Tokiu būdu sugebame pasiūlyti kokybiškas remonto paslaugas pagal kiekvieno poreikius.

Universalus meistras teikia tokias buitinės technikos remonto paslaugas:

Nesvarbu, ar sugedo jūsų viryklė, ar nebešaldo jūsų šaldytuvas, Universalus meistras greitai ir kokybiškai pašalins bet kokius gedimus. Priklausomai nuo gedimo rimtumo, remontas gali pareikalauti naujų detalių užsakymo, tačiau geriausiai viską įvertina į vietą atvykęs specialistas. Teikiame plataus spektro buitinės technikos remonto paslaugas Kaune, pradedant nuo virtuvėje esančių įrenginių (šaldytuvų, šaldiklių, orkaičių, viryklių, indaplovių, kaitlenčių ir kt.) iki vonios kambario ir svetainės prietaisų (televizorių, skalbimo mašinų, džiovyklių ir kt.).

Mūsų paslaugas užsisakyti yra ypač patogu ir paprasta. Tiesiog paskambinkite meistrui, kuris dirba su jūsų sugedusia buitine technika, apibūdinkite problemą, gedimo požymius, sutarkite prietaiso apžiūros/remonto laiką ir net nepastebėsite, kaip jūsų prietaisas funkcionuos taip, kaip iki šiol. Mūsų meistrai geba prailginti jūsų buitinės technikos tarnavimo laiką.

Buitinės technikos remonto Kaune

Svarstote galimybę suremontuoti sugedusią buitinę techniką? Tuomet esate ten, kur reikia. Universalus meistras jau ne vienerius metus specializuojasi buitinės technikos remonto darbuose, o mūsų Kauno komanda pasižymi ypač sklandžiu ir profesionaliu darbu. Jei norite sužinoti, kiek kainuos jūsų buitinės technikos remontas, skambinkite mūsų meistrams ir teiraukitės pasiūlymo. Atvykę į vietą mūsų meistrai greitai nustatys gedimo priežastis, pateiks jums finansiškai naudingą pasiūlymą ir pašalinę problemą užtikrins sklandų tolimesnį jūsų prietaiso darbą.

Skambinkite Universalaus meistro buitinės technikos remonto specialistams jau dabar ir užsisakykite paslaugas net neišėję iš savo namų. Greitai sureaguosime, atvažiuosime, suteiksime nemokamą konsultaciją ir atsakysime į visus jums rūpimus klausimus. Mes norime jums padėti, todėl paslaugų kainą pritaikome kiekvienam individualiam atvejui taip sumažindami savo paslaugų įkainius.

Preliminariai, neveikiančios buitinės technikos diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią techniką, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu buitinė įranga taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Universalus meistras – greita, patogu ir pigu!

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Buitinės technikos remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai: 

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai už puikias paslaugas! Julija 03/22/2019
  Palieskite, kad skambintumėte