Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas Kaune

Buitinė technika šiandien mus supa visur – nuo gyvenamųjų būstų iki biurų, viešųjų bei lauko erdvių ar net transporto priemonių. Tiesa, kad renkantis, pavyzdžiui, šaldytuvus, reikia atkreipti dėmesį į gamintoją ir rinktis įrenginį ne tik pagal funkcijų gausą, bet ir jo kokybę. Ne išimtis ir sunkvežimiuose ir vilkikuose esantys šaldytuvai.

Transportavimo paslaugos šiandien yra ypač paklausios. Gausėjant virtualioms prekybvietėms prekę nusipirkti internetu yra ypač paprasta ir patogu. Visgi jos dažniausiai yra gabenamos antžeminiu transportu, o kai kurioms jų reikia ir specialių laikymo sąlygų. Pavyzdys yra mūsų visų mėgstami ledai, kurių gabenimui reikia specialaus transporto, kuriuose būtų įrengta šaldymo įranga. Deja, net ir kokybiški vilkikuose esantys šaldytuvai kartais sugenda ir tenka atlikti jų remontą.

Universalus meistras teikia išskirtines sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remonto paslaugas Kaune. Jeigu ieškote, kas greitai, kokybiškai ir nebrangiai sutaisytų Kaune esančio sunkvežimio šaldytuvą, kreipkitės į mus jau dabar ir leiskite mums viskuo pasirūpinti. Atliekame viską, nuo diagnostikos iki reikiamų detalių užsakymo ir remonto darbų. Maloniai jus pakonsultuosime, kaip prižiūrėti sunkvežimiuose esančius šaldytuvus bei kaip išvengti jų gedimų ateityje. Jeigu norite neturėti problemų su sunkvežimiuose esančia šaldymo įranga, kreipkitės į mus jau šiandien ir vėl mėgaukitės puikiai veikiančiu šaldytuvu!

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas Kaune

(8-661) 01585

Kodėl rinktis mus?

Kvalifikuoti darbuotojai. Universalaus meistro specialistai yra sukaupę ilgametę patirtį sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remonto srityje. Mes teikiame aukštos kokybės šaldytuvų remonto paslaugas už konkurencingą kainą. Mūsų darbuotojai nuolat domisi rinkos naujovėmis, gilina žinias ir siekia kuo geresnių rezultatų savo darbe. Mums svarbūs mūsų klientai, nes jų dėka mes augame ir tobulėjame kaip specialistų komanda.

Ilgametė patirtis. Mūsų specialistai savo patirtį yra sukaupę dirbant ne tik Lietuvos, bet ir kitų šalių rinkose, tad esame universalių ir patyrusių meistrų komanda. Mes ne tik atliekame jums reikalingas šaldytuvų remonto paslaugas, bet ir profesionaliai konsultuojame bei patariame, kaip išvengti gedimų, kaip prižiūrėti šaldytuvus ir jais rūpintis, kad jie patikimai jums tarnautų net ir tolimose kelionėse.

Platus paslaugų spektras. Unversalaus meistro komandoje dirba savo srities žinovai bei profesionalai. Į mus galima kreiptis ne tik dėl sunkvežimių/vilkikų šaldytuvų remonto, bet ir dėl kitos buitinės technikos įrangos gedimo ar defektų pašalinimo. Esame lankstūs, gerai organizuoti ir atsakingai darbus planuojantys specialistai, todėl atvyksime pas jus jums patogiu metu ir suteiksime reikiamą pagalbą.

Operatyvus informacijos pateikimas. Universalaus meistro komanda žino ir supranta, kad spartus ir greitas klientų aptarnavimas yra vertybė. Mes sklandžiai ir operatyviai įvertiname darbų apimtis ir tausodami savo bei klientų laiką, pateikiame darbų sąmatas. Sutarus dėl darbų atlikimo terminų bei suderinus kainas, atvykstame sutartu laiku ir suremontuojame kokybiškai bei patikimai.

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas Kauno regione

Universalaus meistro specialistai nuodugniai ištirs sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų gedimo priežastis bei nustatys remonto darbų kainas. Šaldytuvų remonto kainos priklauso nuo gedimo pobūdžio bei atsarginių dalių poreikio ir jų kainų. Mes diagnozuojame gedimus ir pateikiame darbų sąmatą sutartu laiku. Jeigu sąmata jūsų netenkins, pasiūlysime alternatyvų sprendimą pagal jūsų poreikius. Jums tereikia paskambinti nurodytais telefonų numeriais ir susitarti dėl sunkvežimio/vilkiko šaldytuvo apžiūros, tam, kad galėtume efektyviai ir tiksliai įvertinti darbų apimtis. Universalus meistras - komanda, kuri sumažins jūsų rūpesčius ir išspręs visas problemas!

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas Kauno regione

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tikrai visiems rekomenduoju Mikolajų ir jo paslaugas! Juozas A. 09/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte