Šaldytuvų remontas Kaune

Šiuo metu vyrauja mada ,,pasidaryk pats“. Ir iš tiesų, kai kuriais atvejais, pasiskaičius internete įvairiausių patarimų bei pasiūlymų, kyla noras pabandyti pačiam susitaisyti, pasiremontuoti, nudažyti, išgriauti ir t.t. Vis tik nereikia pamiršti, kad dabartinė laisvė rašyti apie viską interneto platybėse kartais suklaidina žmones. Specialistai įsitikinę, jei susidūrėte su rimtu buitinės technikos gedimu, pavyzdžiui šaldytuvo - ieškokite tik patikimų meistrų.

Sugedus bet kokiam buities prietaisui, iškyla klausimas - ar verta taisyti, ar nusipirkti naują? Ir šioje situacijoje reikėtų specialisto patarimo, o spręsite jūs patys. Paklausite, kodėl? Yra manoma, kad geras ir kokybiškas remontas gali garantuoti ilgalaikį tolimesnį prietaiso vartojimą. Nusipirkus naują šaldytuvą, dažnai nutinka ir taip, kad nesibaigus garantijai, šis ima ir sugenda. O pasibaigus garantijai, taisymo kaina atbaido dažną vartotoją.

Šaldytuvų remontas Kaune Šaldytuvų taisykla kaune

Mes siūlome nesiimti iniciatyvos šaldytuvo remontuoti patiems, o kreiptis į patikimus meistrus Kaune. Šioje situacijoje turėsite garantiją, kad šaldytuvas bus sutaisytas ir toliau veiks nepriekaištingai. Kreipkitės į Universalaus meistro specialistus Kaune, kurie greitai sureaguos ir išspręs jūsų problemą.

Kodėl rinktis mus?

Greitas reagavimas ir operatyvumas. Mūsų komanda Kaune yra pasiruošusi greitai reaguoti į kliento pageidavimus. Kadangi šaldytuvas yra būtinas buities prietaisas, mes stengiamės, kad kuo greičiau jis būtų kokybiškai sutaisytas. Mūsų partneriai ir detalių tiekimo įmonės yra patikimi ir patikrinti. Remontui naudojame tik kokybiškas ir patvarias detales, todėl suremontuotas šaldytuvas vėl veiks kaip naujas.

Profesionalumas ir patirtis. Universalaus meistro komanda yra motyvuota ir sauganti savo reputaciją. Mums rūpi, kad mūsų darbai būtų atlikti kokybiškai ir be priekaištų. Profesionalumas yra neatsiejamas nuo darbo kokybės, išmanymo ir patirties, todėl siekiame tobulėti ir džiuginti žmones savo darbo rezultatais. Mums svarbus pasitikėjimas ir tikėjimas tuo, ką mes darome.

Kokybė. Dirbdami rinkoje daugelį metų, visada ieškome sprendimų, kad klientams būtų suteiktos paslaugos ir darbai už sąžiningą kainą. Mes neieškome lengvų kelių, bet siekiame, kad net ir nestandartinės užduotys būtų atliktos laiku, tiksliai ir kokybiškai. Kylant bėdoms visuomet skatiname kreiptis į mus. Šaldytuvų, taip pat ir kitų buitinės technikos prietaisų remontą atliekame visame Kauno mieste. Turime visas priemones, tad jums tereikia paskambinti mūsų meistrams ir problemų neliks.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda atlieka visus buitinės technikos remonto darbus pagal kliento pageidavimus ir terminus. Esame gerai organizuota komanda, tad visada randame papildomų resursų aptarnauti greitai ir kokybiškai klientus. Mūsų paslaugas galite užsakyti paprastai, tereikia paskambinti ir papasakoti apie savo problemą. Mes esame tam, kad išspręstume jas.

Šaldytuvų taisykla Kaune

(8-661) 01585

Šaldytuvų remontas Kaune

Neveikiančių šaldytuvų diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiantį šaldytuvą, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu šaldytuvą taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Nerasime namų, kuriuose nebūtų šaldytuvo. Tai mūsų visų būtiniausias prietaisas namuose. Pasiseka tiems, kuriems netenka dažnai taisyti šaldytuvo. Vis dėlto, gedimai nutinka dažnai, nes šaldytuvas yra kasdien įjungtas ir dirba be pertraukų. Jei tinkamai prižiūrėsite ir valysite šaldytuvą, jo naudojimo laiką galima prailginti. Tačiau, kartais to neužtenka. O ir gedimo priežastys gali būti įvairios. Tad, jei atsitiko taip, kad sugedo šaldytuvas, kuo skubiau kreipkitės pas mūsų buitinės technikos remonto Kaune specialistus, kurie nedelsdami, suderinę patogų laiką, atvyks pas jus į namus ir pasistengs kaip įmanoma greičiau jį suremontuoti. Darbų kaina priklauso nuo esminių faktorių: ar reikės išvežti jį į dirbtuves, kokias detales reikės užsakyti, koks gedimų sąrašas ir kita. Tad siūlome susisiekti su mūsų meistrais Kaune ir susitarti dėl profesionalių šaldytuvų remonto darbų.

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Šaldytuvų remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super, puikios paslaugos! Tomas 03/22/2019
  Palieskite, kad skambintumėte