Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas Vilniuje

Šiandien antžeminio transporto logistika užima svarbią role bet kokio verslo veikloje. Nuolatos plečiantis elektroninei prekybai atsiranda vis didesnis poreikis gabenti prekes bei siuntinius žemynais, todėl keliuose yra apstu sunkvežimių bei vilkikų. Tam tikri produktai neretai reikalauja specialių laikymo sąlygų net ir transportavimo metu, todėl vilkikuose yra montuojami šaldytuvai. Vis tik kaip ir kita technika, bėgant laikui šie šaldytuvai gali sugesti, prireikia pakeisti tam tikras detales bei atlikti remontą, tačiau specializuotų meistrų, suteikiančių sunkvežimių ir vilkikių šaldytuvų remontą Vilniuje, nėra tiek daug.

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas Vilniuje yra specifinė paslauga. Tam, kad tokie specialūs šaldytuvai būtų suremontuoti kokybiškai, reikia turėti specialius įrankius, darbo patirtį ir nemenką bagažą žinių. Universalus meistras teikia profesionalias sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remonto paslaugas ir kokybiškai taiso sugedusius vilkikų šaldytuvus. Sugedo šaldytuvas jūsų sunkvežimyje? Ne bėda, atvyksime jums patogiu metu, atliksime diagnostiką gedimo nustatymui ir suremontuosime jūsų vilkiko šaldytuvą. Specializuojamės greitame ir kokybiškame vilkikų šaldytuvų taisyme ir siūlome palankias remonto kainas savo klientams. Esant būtinybei išmontuojame šaldytuvus ir vežamės juos į dirbtuves, kur atliekame išsamią patikrą, užsakome atsargines detales ir jas keičiame.

Universalus meistras akimirksniu pasirūpins sugedusia jūsų sunkvežimio šaldymo technika, todėl jūs jau visai netrukus galėsite džiaugtis atnaujintomis transporto kelionėmis pagal paskirtį!

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas

(8-661) 01585

Kodėl rinktis mus?

Rūpinamės savo klientų poreikiais. Universalaus meistro komandai svarbus kiekvienas klientas, nes jūs - mūsų vertybė. Kiekviena situacija ir kiekvienas klientas yra skirtingi, tad priimame individualius sprendimus problemoms spręsti bei lūkesčiams išpildyti. Mes esame ta komanda, kuri turi sukaupusi daug patirties sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remonte. Pasitelkę ne tik profesionalias žinias ir įgūdžius rezultatui pasiekti, skiriame didelį dėmesį bendradarbiavimui su kiekvienu klientu atskirai.

Kokybės garantija. Universalaus meistro komandoje dirba puikūs savo srities žinovai - aukštos kvalifikacijos šaldytuvų remonto meistrai. Kiekvienas iš jų yra atsakingas, profesionalus ir sukaupęs ilgametę patirtį, kas leidžia darbus atlikti sklandžiai ir kokybiškai. Kokybei teikiame prioritetą, nes mūsų tikslas - sąžiningai ir rūpestingai atlikti mums patikėtus darbus. Pasirinkę Universalų meistrą mėgausitės kokybiškai atliktais darbais už palankią kainą.

Profesionalumas. Jei jūs ieškote greitos ir kokybiškos sunkvežimio/vilkiko šaldytuvų remonto paslaugos, Universalus meistras yra tai, ko jums reikia. Turėdami ilgametę patirtį šioje srityje mes suteikiame profesionalias ir aukštos kokybės šaldytuvų remonto paslaugas. Mes tiksliai  diagnozuojame gedimo problemas, remontuojame ir konsultuojame, kaip išvengti šaldytuvo gedimų ateityje. Pasirūpinsime jūsų technika nuo pradžios iki pabaigos.

Greita reakcija. Universalaus meistro komanda greitai reaguoja į klientų užklausas bei atsako į rūpimus klausimus. Mes galime atvykti jums patogiu metu įvertinti darbų apimtis ir diagnozuoti gedimo priežastis. Mes laikomės susitarimų sąlygų, nes suprantame, kad pasitikėjimas veda į sėkmę, o puikiai ir greitai atliktas darbas garantuoja klientų susidomėjimą mūsų komanda. Skambinkite mums ir mes greitai sureaguosime.

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų remontas kaina

Universalaus meistro specialistai atvyks į jūsų nurodytą vietą jums patogiu laiku ir sutaisys sugedusį šaldytuvą. Tikslią kainą galėsime nustatyti sužinoję gedimo priežastis ir remontui reikalingų detalių poreikį bei darbo laiko sąnaudas. Operatyviai atlikę apžiūrą nustatysime darbų atlikimo kainą ir numatysime tikslius terminus. Susisiekite su mumis jau šiandien ir greitu laiku galėsite džiaugtis veikiančiu savo sunkvežimio šaldytuvu!

Aptarnavimo teritorija

Sunkvežimių ir vilkikų šaldytuvų taisykla

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Visada padeda operatyviai ir už protingą kainą, rekomenduoju! Antantas J. 09/02/2019
  Palieskite, kad skambintumėte