Televizorių remontas Kaune

Jei jums neteko susidurti su televizoriaus gedimu, reiškia, kad jums labai pasisekė. Televizorius, kaip ir kita buitinė technika, netarnauja amžinai. Nors, greičiausiai, esate girdėję tokių faktų, kai jis vienam ar kitam žmogui tarnavo kelis dešimtmečius be sutrikimų. Tačiau tai yra labiau išimtis iš taisyklės. Dažnas mūsų susiduriame su problema, kai televizorius ima ir sugenda dar nepasibaigus garantiniam laikotarpiui.

Televizoriaus pasirinkimas yra svarbus žingsnis, nes tai yra pakankamai brangi prekė.

O ir taisymo efektyvumas priklauso nuo prekinio ženklo, modelio bei kitų parametrų. Rekomenduojama ne tik atidžiai išklausyti buitinės technikos pardavėjų konsultacijų, bet ir pasiskaityti atsiliepimus, kurių gausu internete. Kartais tokiu būdu galima apsisaugoti nuo nekokybiškos ir nepatvarios technikos įsigijimo.

Kuomet televizorius sugenda, esame priversti ieškoti patikimų ir profesionalių meistrų. Tiksliai pasakyti, kodėl sugedo televizorius yra sunku. Nebent, jis buvo sugadintas mechaniškai, pavyzdžiui, nukrito. Tad, galima teigti, kad nusipirkti ilgai tarnausiantį televizorių yra sėkmės reikalas. Juk genda ir žinomų gamintojų bei puikios kokybės televizoriai... Beje, kiekvienas meistras jums patars, ar verta taisyti seną, nusidėvėjusį televizorių ir kiek jums tai kainuos.

Kaip susirasti gerą meistrą, kuris jums profesionaliai diagnozuos gedimą bei pasirūpins, kad jūsų televizorius dar tarnautų ilgą laiką? Universalaus meistro komandos specialistai yra tie, kurių jums reikia!

Televizorių remontas Kaune

TV taisykla Kaune

Kodėl rinktis mus?

Patikima komanda. Universalaus meistro specialistai yra patyrę savo srities profesionalai, daugelį metų remontuojantys įvairią buitinę techniką ir ne vienąjų yra ,,prikėlę naujam gyvenimui“. Ypač senyvo amžiaus žmonės būna prisirišę prie savo senų daiktų, tad dedame pastangas pagelbėti visiems savo klientams. Į sąvartyną kiekvieną daiktą galima išmesti greitai, bet suremontuoti taip, kad dar džiugintų, reikia patirties ir žinių. Mes esame tie, kurie ras geriausią patarimą bei būdą, kaip sutaisyti ir prikelti antrajam gyvenimui jūsų televizorių.

Operatyvumas. Jei be kaitlentės ar dujinės viryklės sunku išgyventi ir kelias dienas, atrodytų, kad be televizoriaus galima ištverti ir ilgiau. Tačiau, kam to reikia, jei esame mes? Universalaus meistro komandos nariai yra pasiruošę greitai, operatyviai ir kokybiškai sutaisyti tai, kas jums svarbu. Mes greitai reaguojame į klientų prašymus, skubame jiems į pagalbą ir atliekame remontą vietoje, jei nereikia užsakinėti detalių. Esant sudėtingesniam gedimui, išsivežame televizorių į remonto dirbtuves ir pašalinę gedimus sutartu laiku pristatome atgal į namus.

Profesionalumas. Daugelį metų dirbdami buitinės technikos remonto srityje Universalus meistras pelnė patikimo ir profesionalaus partnerio vardą klientų, gamintojų bei distributorių tarpe. Mūsų tikslas - kuo geriau, kokybiškiau ir su pilna atsakomybe atlikti patikėtus darbus bei užduotis. Kasdien sužinodami buitinės technikos remonto naujoves, diegiame jas savo praktikoje, kad rinkoje būtume konkurencingi ir paklausūs.

Platus paslaugų spektras. Remontuojame ne tik įvairią buitinę techniką, bet ir patariame, kur ir kokiomis palankiomis kainomis galima ją įsigyti, konsultuojame bei atskubame į pagalbą, pajungiant ir montuojant naujus prietaisus.

TV remontas Kaune

(8-661) 01585
Televizorių remontas Kaune

Televizorių taisykla Kaune

Neveikiančių televizorių diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiantį TV, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu televizorių taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Sugedus televizoriui visiems šeimininkams rūpi, kokia gi bus remonto kaina. Ir iš tiesų, nuo kokių veiksnių ji gali priklausyti? Įvairios buitinės technikos remonto Kaune įmonės ir pavieniai meistrai dažnai pateikia preliminarias kainas už vieną ar kitą gedimo priežastį. Bet jų būna įvairių ir daug. Tad svarbiausia yra kuo tiksliau diagnozuoti ir įvertinti gedimą, atvykus ir apžiūrėjus sugedusį televizorių į kliento namus. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes sutaupysime ne tik jūsų laiką, bet ir pinigus!

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Televizorių remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Reda 04/18/2019
  Palieskite, kad skambintumėte