Skalbimo mašinų remontas Kaune

Ne veltui sakoma – skalbimo mašinos, tai svarbiausios namų ruošos pagalbininkės. Iš visų buitinės technikos prietaisų, turbūt sunku būtų surasti kitą tokį, kuris turėtų tokią didelę reikšmę buityje. Tik pagalvokite, jei sugedus jūsų skalbimo mašinai, rūbus tektų skalbti rankomis... Sugaištumėte ne tik daugybę laiko, vietoje to, kad praleistumėte jį su šeima, bet ir tektų liestis prie sveikatai kenksmingų chemikalų. Skalbimo mašinos jau senokai yra įrankis, kuris sukuria namuose komfortą ir namus paverčia poilsio ir atsikvėpimo nuo darbų vieta.

Kaip bebūtų, kalkių nuosėdos anksčiau ar vėliau lemia tai, kad praėjus garantiniam laikotarpiui atskiros skalbimo mašinos dalys susidėvi ir mašina sugenda. Tokiu atveju žmonės ne visuomet racionaliai įvertina situaciją ir skuba seną skalbimo mašiną keisti nauja, nepagalvodami, kad nebrangus ir greitas remontas ar detalės pakeitimas gali visiškai išspręsti problemą, tad prietaisu galima vėl naudotis ne vienerius metus išvengiant didelių išlaidų.

Skalbimo mašinų remontas Kaune

Skalbimo mašinų taisykla Kaune

Kiekvienas galime rinktis sau patogų sprendimo būdą, tačiau mūsų pareiga yra nupasakoti visas tokių ir panašių atvejų alternatyvas.

Universalaus meistro skalbimo mašinų remontas Kaune, tai praktiškas ir taupus būdas sutaisyti jūsų sugedusią skalbimo mašiną. Teikiame kokybiškas skalbyklių remonto paslaugas Kauno mieste ir greitai atvykstame į užsakymus. Su Universaliu meistru sugrąžinsite savo skalbimo mašinai funkcionalumą ir vėl galėsite džiaugtis patikimu jos darbu!

Kodėl rinktis mus?

Universalumas. Universalus meistras ne tik padės taupyti jūsų išlaidas, bet ir suteiks visokeriopą pagalbą namuose ir buityje. Atliekame kokybišką skalbimo mašinų remontą, turime visas reikiamas detales arba galime atlikti jų užsakymą. Remonto darbus galime atlikti greitai ir kokybiškai, nes turime reikalingą patirtį ir patikimų partnerių ratą. Visa tai pasitarnaus jūsų patogumui ir garantuotai naudai.

Kokybė. Skalbimo mašinų remonto darbų kokybė yra tai, ko siekiame sulig kiekvienu užsakymu. Orientuojamės į patikimą paslaugų suteikimą ir klientų rato didinimą, todėl aukšta darbų kokybė yra neatsiejama nuo mūsų teikiamų paslaugų. Universalus meistras su kaupu išpildys jūsų keliamus lūkesčius ir suteiks jums komfortą.

Darbas laiku. Laiku atliekamas darbas suteikia mūsų klientams ramybę ir patogumą, kadangi žinant tikslius terminus galima lengvai suplanuoti savo laiką. Su Universaliu meistru būkite tikri dėl tiksliai atliekamų darbų ir sutartų terminų laikymosi. Darbus organizuojame kolektyviškai ir paskirstome darbo jėgą taip, kad viskas būtų atlikta laiku.

Profesionali komanda. Universalus meistras rinkoje gali pasigirti profesionalių ir kompetetingų darbuotojų darbu. Ne tik suteikiame specializuotas skalbimo mašinų remonto Kaune paslaugas, bet ir padedame klientams suprasti vykdomų darbų eigą. Konsultuojame ir patariame tiek prieš atliekant užsakymą, tiek jo eigoje, todėl su Universaliu meistru visada sulauksite reikiamos informacijos reikiamu laiku.

Skalbimo mašinų taisykla Kaune

(8-661) 01585

Skalbimo mašinų remontas Kaune

Neveikiančios skalbimo mašinos diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią skalbimo mašiną, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu skalbimo mašiną taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Skalbimo mašinų darbas šiandien yra apsunkinamas per dideliais rūbų pakrovimais, kalkėtu vandeniu ir uždaromomis spintomis, todėl tampa įprasta, kad šie prietaisai genda vis dažniau ir jų remontą reikia atlikti kartais visai netikėtai. Universalus meistras suteiks jums pagalbą ir nebrangiai atliks jūsų skalbimo mašinos remontą. Kreipkitės į mūsų buitinės technikos remonto Kaune specialistus, skambinkite nurodytais kontaktais, gaukite nemokamą konsultaciją telefonu, pasirinkite jums tinkantį laiką remontui ir po atliktos pirminės apžiūros bei problemos identifikavimo gaukite tikslią paslaugų kainą. Užtikriname, kad jūsų skalbimo mašinos remonto išlaidos taptų prevencija nuo dar didesnių išlaidų ateityje arba naujos skalbimo mašinos pirkimo. Mes dirbame jums, todėl parinksime jums tinkančią paslaugų kainą, nes Universalus meistras – patikimas jūsų problemų sprendimo specialistas!

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Skalbimo mašinų remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju. Karolis 03/22/2019
  Palieskite, kad skambintumėte