Džiovyklių remontas Kaune

Kiekvienuose namuose yra skalbyklė ar džiovyklė, be kurių nebeįsivaizduojamas nei vienos šeimos gyvenimas. Technologijoms žengiant sparčiais žingsniais į priekį, džiovyklė vis labiau tampa  išmanesniu ir patogesniu prietaisu. Dažnose skalbyklėse yra integruojamos džiovyklės. Jau daugelį metų vyksta diskusijos, kas yra geriau, ar integruotos džiovyklės, ar atskiri šie buitinės technikos prietaisai, atliekantys tik skalbimo ar tik džiovinimo funkcijas, tačiau greičiausiai vieningos nuomonės nėra.

Kas turi namuose skalbyklę su džiovinimo funkcija džiaugiasi, kad yra patogu, nes neužima daug vietos ir yra du prietaisai viename. Tie, kas turi du buitinės technikos prietaisus - skalbyklę ir džiovyklę atskirai, tvirtina, kad kokybiškiau skalbia, džiovina ir saugo drabužius tik atskiri prietaisai. Tačiau visų nuomone rūbų džiovinimas yra ypatingai patogus ir reikalingas buičiai palengvinti.

dziovykles remontas Kaune
dziovykliu taisykla Kaune

Kaip ir bet kuri buities technika, džiovyklės genda ir jomis reikia pasirūpinti. Tokių prietaisų remontas tikrai yra išskirtinai specialistų darbas, kadangi pačiam savininkui susitaisyti džiovyklės neįmanoma. Specialistai yra vieningos nuomonės, kad buitinei technikai reikalinga priežiūra ir profilaktinis jos patikrinimas bent kartą per metus. Tai padeda išvengti rimtų gedimų ir prailgina buitinės technikos veikimo laiką. Nepriežiūra ir aplaidumas gali kainuoti daug ir netgi sugadinti bet kurį prietaisą negrįžtamai. Tad mes rekomenduojame atsakingai rūpintis savo buitine technika ir ją profilaktiškai tikrinti, o sugedus kreiptis į tikrai patikimus meistrus tam, kad teisingai diagnozuotų gedimo priežastis ir jas pašalintų. Kaune daugelį metų sėkmingai dirbanti Universalaus meistro komanda pasirengusi jums padėti!

Kodėl rinktis mus?

Greitis ir operatyvumas. Kokybiška paslauga yra neatsiejama nuo operatyvumo, greitumo ir dėmesio klientui. Klientai visada yra suinteresuoti gauti paslaugą greitai ir kokybiškai. Greitas aptarnavimas nebus efektyvus, jei paslauga bus atlikta nekokybiškai ar nerezultatyviai. Universalaus meistro specialistai atsižvelgia į klientų keliamus aukštus reikalavimus, išsamiai pateikia informaciją apie problemą ir pasiūlo tinkamus jos sprendimo būdus.

Platus paslaugų spektras. Mes ne tik diagnozuojame ir remontuojame buitinės technikos prietaisus Kaune, bet konsultuojame visais rūpimais klausimais dėl naujos technikos įsigijimo, patariame, kas šiuo metu rinkoje yra naujo ir inovatyvaus. Jūsų pageidavimu randame, pristatome bei pajungiame naujus prietaisus jums patogiu metu. Esame patyrę įvairios buitinės technikos specialistai.

Profesionalumas. Profesionalumą suprantame kaip sukauptų žinių, patirties bei gebėjimo suteikti aukštos kokybės paslaugas bei dalijimąsi tuo su kitais - savo klientais, partneriais bei kolegomis. Neatsiejama profesionalumo dalis yra kompetencija, mes žinome savo darbo svarbą ir suteikiame savo klientams jų poreikius bei lūkesčius atitinkančias paslaugas.

Kokybė. Mūsų siekis - laiku, užtikrintai ir kokybiškai atlikti visus darbus bei įvykdyti įsipareigojimus savo klientams. Mums rūpi Universalaus meistro komandos reputacija, tad atsakingai vertiname kiekvieno kliento poreikius, išklausome norus ir pageidavimus. Mūsų klientų ratas yra platus, nes kiekvienam klientui sukuriame ir pasiūlome individualų paslaugų paketą bei patikimą aptarnavimą.

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Džiovyklių remontas Kaune

Diagnozuojame ir šaliname džiovyklių gedimus Kaune ne tik kliento namuose, bet ir įmonėse. Tam, kad nustatyti tikslią remonto kainą, reikia žinoti pilną informaciją apie buitinės technikos prietaiso gedimą. Siūlome susisiekti su mumis ir mes atvyksime pas jus patogiu laiku gedimo nustatymui. Kaina yra apskaičiuojama pagal tai, ar yra reikalinga džiovyklę išsivežti į dirbtuves, kokios būtinos detalės gedimų pašalinimui, jų kaina. Kreipkites pas mūsų buitinės technikos remonto Kaune specialistus nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir atvykę pas jus nustatysime gedimų priežastis bei kokybiškai jas pašalinsime. Mes siekiame suteikti kokybę už prieinamą kainą, o jūsų džiovyklė vėl veiks, tarsi būtų nauja!

Neveikiančios džiovyklės diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Džiovyklių taisykla Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Super paslauga, dėkoju. Antanas 03/22/2019
  Palieskite, kad skambintumėte