Orkaičių remontas Kaune

Pastaruoju metu vis dažniau girdime atsiliepimų, kad ankstesnės kartos buitinė technika buvo patvaresnė ir gesdavo kur kas rečiau. Tame yra tiesos ir šio reiškinio priežastys yra žinomos daugeliui profesionalių meistrų. Sugedus orkaitei kiekviena šeimininkė nori kuo greičiau ir vėl mėgautis jos teikiamais privalumais virtuvėje.

Gedimai gali būti tiek techniniai, tiek paskatinti žmogiškojo faktoriaus. Buitinė technika gali sugesti ir dėl netinkamos jos priežiūros. Kad orkaitė tarnautų kuo ilgiau, rūpinkitės jos švara: išvalykite trupinius ir prisvilusius maisto likučius, nes toliau deginami jie svils ir skleis nemalonų kvapą bei bus sunkiai išvalomi.

Tad pirminė užduotis - nuolat išlaikyti švarą orkaitėje. Kitas svarbus aspektas - orkaitė turi būti tinkamai ir teisingai pajungta, nes priešingu atveju atsiranda rimto gedimo rizikos faktorius. Kitos orkaitės gedimo priežastys gali būti susijusios su atskirų detalių gedimu, elektronikos valdymu ar elektros energijos tiekimu. Bet kuriuo atveju, orkaitės gedimą reikia patikėti specialistui, kuris įvardins gedimo priežastis ir suteiks vertingų patarimų.

Internete savo paslaugas reklamuoja daug buitinės technikos meistrų, bet išsirinkti tikrą profesionalą ir savo srities specialistą - nelengva užduotis. Juk kiekvienas klientas nori, kad buitinės technikos prietaisas ne tik būtų suremontuotas, bet laukia svarbių patarimų bei užtikrintumo ateityje. Mes kviečiame tapti Universalaus meistro klientu ir jūsų rūpesčius perims kompetetingi ir atsakingi specialistai.

Viryklių remontas Kaune

virykliu remontas kaunas

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Universalaus meistro specialistai patikimai ir savalaikiai atlieka visus įsispareigojimus kiekvienam klientui. Mums svarbi mūsų reputacija, tad neabejotinai pateikiame optimalius variantus jūsų problemoms spręsti. Turime platų klientų ratą, kas įrodo, kad esame verti mums suteikto pasitikėjimo. Mūsų darbai patys kalba už save, o klientai džiaugiasi suteikta jiems nauda.

Platus paslaugų spektras. Esame įvairios buitinės technikos remonto specialistai, tačiau atliekame daugybę kitų paslaugų ir darbų, susijusių su buitinės technikos montavimu ir pajungimu, paieška bei  konsultavimu pirkimo klausimais, naujovėmis rinkoje. Esame pasiruošę atsakyti į visus jus dominančius klausimus bei suprasti norus ir pageidavimus. Mes esame universalūs meistrai!

Profesionalus požiūris. Buitinės technikos remonto paslaugas atliekame daugelį metų ne tik Kaune, bet ir kituose Lietuvos regionuose. Turime glaudžius kontaktus su patikimais tiekėjais, gamintojais bei tiekėjais. Apie visas naujienas rinkoje stengiamės sužinoti kuo greičiau, kad suteikti kuo kokybiškesnę bei šiuolaikišką paslaugą savo klientams. Mylime savo darbą ir gerbiame kiekvieną klientą. Pagalba ir patarimai yra mūsų kasdienybė.

Operatyvumas. Mes greitai reaguojame į jūsų problemas. Atvykstame jums palankiu sutartu laiku ir stengiamės kuo greičiau išspręsti susidariusią situaciją. Išeitį visada randame, dedame daug pastangų, kad surasti optimalų bei tikslų sprendimą. Mes suinteresuoti jūsų gerove taip pat kaip ir jūs suinteresuoti gauti kokybiškas paslaugas laiku. Lanksčiai prisitaikome prie klientų poreikių ir tausojame ne tik savo, bet ir kliento brangų laiką.

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Orkaičių remontas Kaune

Neveikiančios viryklių diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Nemažai buitinės technikos remonto Kaune paslaugų įmonių savo internetiniuose puslapiuose surašo prietaisų remonto kainas. Tačiau jos vis tiek yra tik preliminarios bei apytikslės. Tikslią remonto kainą galima sužinoti tik nustačius gedimo priežastis ir žinant, ar reikės keisti detales, išsivežti sudėtingam remontui į dirbtuves ir t.t. Meistrui atvykus į namus ir diagnozavus gedimą, jau galima tikėtis tikslesnės kainos. Pasiteirauti apie remonto kainas bei terminus galite sužinoti ir paskambinę interneto svetainėje nurodytais telefonų numeriais. Susisiekite su Universalaus meistro komanda ir gausite aiškią, konstruktyvią ir visiškai nemokamą pagalbą telefonu!

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Orkaičių remontas Kaune

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Alvydas 04/18/2019
  • Sugedo orkaite paskambinau meistrui. Zmogus viska issiklausinejo ir paaiskino kas gali buti. Atvaziaves zmogus sutaise ir dave metu garantija. Dekoju meitrui rekomenduoju Ovidijus 11/13/2022
  Palieskite, kad skambintumėte