Indukcinių kaitlenčių remontas Kaune

Sugedus bet kuriam buitinės technikos prietaisui, pirmiausiai įsitikinkite, ar nepasibaigęs jo galiojimo terminas. Jei dar galioja garantinis remontas, patariame paskambinti garantiniame lape nurodytais kontaktais arba kreiptis į sertifikuotus meistrus, kurie vykdo garantinį remontą. Dažniausiai genda senesnė įranga, tad taip nutikus, susirūpiname, kur kreiptis ir kas galėtų kokybiškai bei operatyviai ją suremontuoti. Jei jums sugedo ilgai tarnavusi kaitlentė, reikia pasikonsultuoti su meistru, kiek galimai kainuos jos remontas. Apsispręsti jums gali padėti paskaičiavimas apie įvairių buitinės technikos prietaisų gyvavimo laiką. Kaitlentei vidutinis jos gyvavimo laikas apskaičiuotas 13-ai metų, tačiau dažnai buitinė technika netgi viršija šį amžių, o nustačius gedimo priežastis paaiškėja, jog tereikia pakeisti vieną ar kitą detalę.

kaitlenciu remontas kaune

kaitlenciu remontas kaune

Atsakyti į klausimą, kokia kaitlentė genda rečiau ar dažniau - neįmanoma. Vis tik šiuolaikinė technika yra daug sudėtingesnė ir išmanesnė nei anksčiau, tad dažniau ir genda. Gali būti, kad ji netinkamai prijungta, nepalikta vietos jos ventiliacijai ir t.t. Tokie veiksniai taip pat gali privesti prie gedimo. Galutinį sprendimą teks priimti jums patiems, tačiau patarti ir pakonsultuoti padėsime mes, Universalaus meistro kaitlenčių remonto Kaune specialistai.

Kodėl rinktis mus?

Patikimumas. Esame patikimi ir patyrę buitinės technikos paslaugų srityje. Suprantame ir mylime savo darbą, vertiname klientus ir jų poreikius. Mes esame tam, kad padėtume jums surasti jūsų išlaidas taupančią išeitį, atsakyti į rūpimus klausimus ir išspręsti jūsų problemas jums suteikiant visišką patogumą. Universalaus meistro komanda siekia, kad jau po pirmojo susitikimo ar pokalbio telefonu jūs suprastumėte, kad mes esame patikimi, rūpestingi ir atsakingi.

Profesionalumas. Daugelį metų esame buitinės technikos rinkoje, suprantame pasiūlos ir paklausos, kainos ir kokybės santykį. Visuomet stengiamės surasti kelią į kiekvieno kliento širdį, jei jau pastebėjote mus ir nusprendėte užsisakyti meistrą į savo namus. Turime platų klientų ratą, kas parodo, kad kokybiškai dirbame ir atsakingai žiūrime į mums patikėtus darbus.

Greitas darbų atlikimas. Esame gerai darbui organizuota komanda. Tad greitas ir neuždelstas darbų atlikimas, optimalus kainos ir kokybės santykis bei darnus bendradarbiavimas yra pagrindinės mūsų vertybės. Mes siekiame užmegzti pasitikėjimu grįstą bendravimą tiek su klientais, tiek su gamintojais ir detalių tiekėjais.

Darbų kokybė. Mes siekiame, kad darbų ir paslaugų kokybė būtų kasdienis mūsų palydovas visuose darbuose. Bendradarbiaudami su savo kolegomis bei partneriais, dalinamės patirtimi bei žiniomis, keičiamės informacija ir nuolat domimės naujovėmis. Universalaus meistro komandos darbe nėra smulkmenų, į kurias nekreiptume dėmesio. Mes viską apjungiame į visumą ir siekiame puikaus rezultato kiekvienam mūsų klientui.

Skambinkite jau dabar!

(8-661) 01585

Indukcinių kaitlenčių remontas

Kad ir kas tai bebūtų – krūva neplautų indų, ar “atitirpęs” varvantis šaldytuvas ar sugedusios indaplovės ar skalbimo mašinos “užpilti” kaimynai , - kasdieniniai mūsų pagalbininkai sugedę, gali pridaryti labai daug nemalonumų. Bėdai ištikus, - jums nereikia jų spręsti vieniems, - Universalaus Meistro buitinės techniko remonto specialistai pasiruošę jums padėti. Taip bendradarbiaujame su santechnikais bei elektrikais, todėl neišsprendžiamų situacijų mums nėra.

Mūsų kitos siūlomos paslaugos:

Kaitlenčių remonto Kaune kaina

Neveikiančios kaitlentės diagnostikos ir transportavimo kaina yra 15 EUR. Už šią sumą, mes atvažiuojame, išsivežame Jūsų neveikiančią viryklę, nustatome gedimą ir parvežame atgal. Tačiau šį suma yra mokama tik atsisakius remontuoti techniką pas mus. Jeigu viryklę taisysite pas mus, šis mokestis nebus taikomas.

Kad ir kaip norėtume turėti fiksuotas kaitlenčių remonto kainas, tačiau jų neturime ir viskas priklauso nuo gedimo. Todėl skambinkite jau dabar, papasakokite problemą  ir nurodysime apytikslią kainą.

Kaitlenčių, kaip ir kitos buitinės technikos remonto kaina yra individuali ir priklausanti nuo gedimo pobūdžio, sudėtingumo ir kitų veiksnių. Tik įvertinus bei diagnozavus gedimą, galima sužinoti remonto kainą, kurią dar koreguoja keičiamų detalių kaina. Jei gedimas nėra sudėtingas ir kaitlentę galima sutaisyti vietoje, kliento namuose, kainą sužinosite iš karto. Jei laukia sudėtingas remontas -  gali tekti išsivežti kaitlentę į dirbtuves, tad galutinė kaina paaiškės prieš atliekant darbus. Universalaus meistro specialistai siekia greitai ir kokybiškai aptarnauti klientus, pasiūlydami konkurencingas kaitlenčių remonto Kaune kainas. Mes siūlome susisiekti su mūsų specialistais telefonu ir susitarti dėl atvykimo į jūsų namus kaitlentės apžiūrai. Jums tereikia tik paskambinti mūsų meistrams, o visa kita bus Universalaus meistro rankose!

Aptarnavimo teritorija

Defektacijos aktai

Šiandien turbūt nėra nei vieno žmogaus, kuris nesinaudotų vienokios ar kitokios paskirties draudimo paslaugomis, tačiau retas susimąsto - o kodėl žmonės draudžiasi? Iš tiesų nėra taip, kad drausdami turtą arba patys save tikimės iš to praturtėti. Pirma ir pagrindinė bet kokio draudimo paskirtis yra suteikti psichologinį komfortą ir saugumo jausmą, kuris leistų ramiai miegoti suvokiant, jog atsitikus nenumatytiems atvejams būsime apsaugoti.

Viena iš naujų draudimo krypčių – defektacijos aktai. Universalus meistras siūlo defektacijos aktų paslaugas jūsų prevencijai dėl namuose netikėtai sugedusios buitinės technikos.

Defektacijos aktai – draudimo rūšis, kai gyvenamosios paskirties patalpose sugedusi buitinė technika yra apdraudžiama sąlyginės frančizės būdu. Priklausomai nuo buitinės technikos amžiaus, defektacijos akto pagalba galima susigrąžinti nuo 50 iki 100% patirtų remonto išlaidų. Toks draudimo pobūdis yra naudingas kiekvienam, kadangi vadovaudamiesi ilgamete darbo patirtimi, žinome, kad kartais genda net ir nauja buitinė technika, o gedimai ne visuomet yra pripažįstami gamykliniais. Defektai taip pat gali atsirasti netaisyklingo buitinės technikos pajungimo metu, panaudojus netinkams jungimo detales ar paprasčiausiai transportuojant prietaisą. Tokiais ir panašiais atvejais defektacijos aktai suteiks jums visišką ramybę užtikrindami, kad nelaimės atveju nepatirsite nenumatytų išlaidų ir nuostolių.

Defektacijos aktai yra vertingi ne tik kraustantis į naują gyvenamąją vietą, įrengiant būstą arba perkant naują buitinę techniką, kuomet butinės technikos gedimo rizika padidėja bent kelis kartus, bet ir atvejais, kai gyvename pastovioje vietoje ir naudojamės elektroniniais prietaisais įprastu rėžimu. Šiandien kasdieniai namų ruošos darbai yra neįsivaizduojami be įvairios technikos pagalbos, todėl namuose įprastai turime ne vieną buitinį prietaisą. Kiekvienas šių prietaisų dažniausiai būna įsigyjamas skirtingu metu, turi skirtingus garantinius laikotarpius ir tarnavimo laiką, todėl sunku nuspėti, kada gali prireikti remonto.

Defektacijos aktas leis jums apie tai nebegalvoti. Pamirškite buitinės technikos keliamus rūpesčius ir tiesiog koncentruokitės į tai, kas jums teikia džiaugsmą, o visas buitinių prietaisų problemas palikite Universaliam meistrui ir defektacijos aktams. Skambinkite ir teiraukitės defektacijos aktų parengimo, o mes atsižvelgami į jūsų poreikius suteiksime jums visą reikiamą informaciją bei pagalbą.

Kaitlenčių remontas

(8-661) 01585

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Reda 04/17/2019
  Palieskite, kad skambintumėte