Santechnikas Vilniuje

Mūsų Santechnikas Vilniuje yra viskas ką jums reikia žinoti, kai susiduriate su santechnikos problemomis. Mūsų siekis, - tiekti auksčiausio lygio santechnikos paslaugos už prieinamą kainą. Visi mūsų meistrai turi daugiau nei dešimties metų patirtį santechnikos srityje.

Laša čiaupas? Iš proto varo vandens lašėjimo garsas tuoleto bakelyje? Reikia pakeisti “maišytuvą”? Pakeisti vamzdžius ar užsandarinti dušo kabiną? Nieko nelaukite, - skambinkite Universalaus meistro Specialistui Andriui! Jau pasinaudojote mūsų paslaugomis ir norite palikti atsiliepimą? Užildykite formą dešinėje, arba rašykite info@universalusmeistras.lt. Ypač į kritiką reaguojame labai greitai, todėl jeigu manote, jog sumokėjote per daug, ar meistras paliko broką, leiskite mums žinoti! Taip pat vertą būtų paminėti, jog artimai bendradarbiaujame su Elektriku, Plytelių Klijuotoju ir kitais specialsitais. Tad neišsprendžiamų problemų greičiausiai nebus!

santechnikas
santechnikas vilniuje

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Universalus Meistras laikosi keleto esminių vertybių. Viena jų yra sąžiningumas. Mes tikime, kad kiekvienas ekspertas turi prisiimti atsakomybę sergėti amato orumą ir įvaizdį visuomenėje. Privalome gerbti savo darbą ir savo klientus, todėl užtikriname, kad atliksime darbą taip, kaip diktuoja aukščiausi santechnikos sistemų standartai ir garantuojame, kad nebus jokių „papildomų paslaugų“, kurios „buvo būtinos“, nes „kitaip nebūtų įmanoma atlikti pagrindinių darbų“.

Profesionalumas. Mūsų santechnikos ekspertų komanda yra įgudusi, patyrusi ir kvalifikuota, ir todėl gali užtikrinti saugų, patikimą ir kokybišką rezultatą. Nevėluojame nei pasirodyti pas jus, nei atlikti darbus, dirbame nuodugniai, efektyviai ir struktūriškai, garantuojame praktišką bei kokybišką darbą ir pasirūpiname jūsų saugumu bei patogumu jūsų bute ar name, biure, namo priestate, garaže ar bet kur kitur.

Optimali kaina. Kaina už santechnikos paslaugas iš esmės priklauso nuo darbų rūšies, masto, sudėtingumo ir naudojamų medžiagų, įrankių bei kitų išteklių. Tačiau, bet kuriuo atveju mes nenorime „apiplėšti“ jūsų kaip kliento, nes vykdome socialiai atsakingą verslą. Tačiau, iš klientų taip pat tikimės, kad jie supranta tikrai kokybiško darbo (kurį mes atliekame) vertę, nes mes nenuvertiname savo įgūdžių ir kvalifikacijos. Visi šie reikalai yra aptariami ir suplanuojami prieš pradedant darbus, todėl nemalonių staigmenų tikrai nesulauksite iš Universalaus Meistro. 

Garantija. Siekdami garantuoti mūsų atliekamų santechnikos darbų kokybę ir ilgaamžiškumą, taip pat po visų darbų suteikiame garantiją – ji priklauso nuo projekto specifikacijų, panaudotų medžiagų, konstrukcijų bei kitų veiksnių. Universalus Meistras dirba vadovaujantis aukščiausiais Europoje taikomais santechnikos sistemų standartais ir moderniausia santechnikos praktika. Todėl, jeigu kas nors blogo nutinka aukščiau laiko, drąsiai kreipkitės – ištaisysime klaidą!

Santechnikos darbai

(8-661) 01589

Santechnikos darbai

Preliminarias santechnikos darbų kainas galite rasti žemiau esančioje lentelėje, tačiau tai galioja tik paprastiem namų ūkio darbams. Sudėtingiems, kaip pavyzdžiui, santechnikos išvedžiojimo darbams kainas Jums pasakys Paskambinus telefonu, arba parašius laišką el. paštu: info@universalusmeistras.lt

Atvykimo kaina Vilniaus mieste- 10 EUR. Už miesto ribų- kaina sutartinė.

Darbo valandos30 min.1 val.
Darbo dienomisNuo 20 EurNuo 30 Eur
Poilsio ir švenčių dienomisNuo 30 EurNuo 40 Eur

Visi esame susidūrę su santechnika susijusiomis problemomis. Dažnai jos smirda, “užpila” mūsų namus vandeniu, ir sugadina viską – nuo baldų, grindų iki nuotaikos visai dienai. Ką daryti, kai tai nutinka (geriau tai daryti prieš problemoms nutinkant!) – skambinti patyrusiam santechnikui. Norėtume pabrėžti dar kartą, įdealiausia būtų, jeigu reguliarūs patikrinimai vyktų  profilaktiškai, kaip dantų priežiūra. Tai padės Jums sutaupyti nemažai pinigų, nes iš patirties galime pasakyti, jog kai ištinka bėda, Jūsų išlaidos išauga kone dvigubai, o ir sugadinta diena, bei daug nereikalingo nervų švaistymo prisideda... Profilaktinių patikrinimų metų, pasakysime Jums kas artėja link kritinės būsenos ir pateiksime rekomendacijas, tad Jūsų "avarija" neįvyks. Išskyrus tuos atvejus, kai ne dėl Jūsų namų problemų nukenčiate, kaip pavyzdžiui, dėl kaimynų. Bet kokiu atvėju, nebijokite ir  skambinkite mums, - Universalaus meistro santechnikas, pašalins iškilusias bėdas akimirksniu!

Mūsų Santechnikas Vilniuje diegia, prižiūri ir remontuoja vandentiekio ir nuotekų sistemas, - pasirūpina, kad gyvenamųjų ir komercinių pastatų santechnikos sustemos tinkamai funkcionuotų. Mūsų meistrai specializuojasi virtuvės,bei vonios maišytuvų montavime, ventilių keitime, vandens skaitiklių montavime, gyvatukų sumontavime, išmonatavime, vandens skaitiklių montavime, šalto ir karšto vandens vamzdynu išvedziojime / keitime, vidaus kanalizacijos, sifonu valyme, hidroforu, siurblių nukalkinimo įrenginių montavime, skalbimo mašinų, indaplovių ir kt. prietaisų pajungime ,dušo kabinų, vonių, bide, unitazų montavime, sandarinime ir kt.

Santechniko paslaugos

Aptarnavimo teritorija

Įdomūs santechnikos faktai

Standartizuoti santechnikos darbai buvo atliekami dar 3000 metų prieš Kristų, kai Induso upės slenio civilizacija panaudojo santechnikos vamzdžio principą transportuoti vandeniui.

Vidutiniškai žmogus praleidžia apie 3 savo gyvenimo metus ant tuoleto. Žinodami tai, norėtume jums palinkėti, kad kaskart “prisėde” galetumėte atsipalaiduoti, - nes jūsų tuoletas veikia puikiai.

Jeigu jūsų čiaupas laša (maždaug du kartus per minutę) jūs išsvaistote apie 4 litrus vandens per savaitę.

Vandens nuleidimo mechanizmas (tuolete) buvo išrastas dar 1596 metais, - jį išrado John Harrington, dėl to anglakalbėse valstybese tuoletą žargonu vadina the John.

Populiariojo žaidimo “Mario” personažai Mario ir Luigi yra santechnikai.

Ar kadanors girdejote mitą, kad kitame pustrutulyje nuleidus vandenį tuolete vandens sukurys sukasi į kitą pusę (lyginant su žmoniu gyvenančių kitame pusrutulyje). Tai nėra tiesa. Vandens sukurys gali suktis į betkurią pusę, nepriklausomai nuo žemės pusrutulio kuriame esate.

santechnikos darbai

Albertas Enšteinas, kartą pasakė, kad jeigu reiktų nugyventi gyvenimą  iš naujo, - jis būtų santechnikas! 

Angliškas žodis “plumber” (liet. “santechnikas”) kilo nuo žodzio “plumbum” – tai reiškia “valdyti”. 

Dar 1939 metais Al Moen išrado viena ranka valdomą čiaupą. Nuo tada karšta ir salta vandeni galime valdyti vienu rankos judesiu. 

Apšiltinant santechnikos vamzdžius jūsų namuose padės sutaupyti pinigų! Vanduo sušils greičiau, jums nereiks išleisti tiek daug vandens, kad “pasiektumėte” karštą vandenį! 

Plaukiojantis mechanizmas jūsų tuoleto vandens rezervuare vadinamas vožtuvėliu, - jis kontroliuoja vandens prileidimo srovę. 

Santechnikas Vilniuje

Sprogo vamzdis? Vanduo pradėjo tekėti po kriaukle? Tualetas nebenulaiko vandens? Maloniai kviečiame susisiekti su Universaliu Meistru telefonu žemiau, arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt! Jūsų ramybė – mūsų rūpestis.

Mūsų laikų santechnikos ekspertų rinka yra perpildyta – specialistų yra tiek daug, kad net yra sunku išsirinkti tinkamiausią, jau nekalbant apie tai, kad lengva yra išsirinkti nekompetentingą! Turime gerą sprendimą jūsų problemai – nerizikuokite ir samdykite Universalaus Meistro specialistus. Samdydami mus neturėsite dėl ko nerimauti.

Santechnikas Vilniuje

(8-661) 01589

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Santechnikas Vilniuje - Dariaus ir Girėno 1A-17 Vilnius 02155 - (8-5) 214 0983

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 20 reviews)
  • Puikios paslaugos, dekoju. Juozas 06/09/2021
  • Puikiai ir greitai 🙂 Evelina 09/22/2020
  • Nuostabus meistras Andrius. Problema buvo išspręsta akimirksniu. Didžiausi pagyrimai 🙂 Giedrė 08/25/2020
  • Nuostabus meistras Andrius. Problema buvo išspręsta akimirksniu. Didžiausi pagyrimai 🙂 Giedrė 08/25/2020
  • Profesionalus darbas, nuostabus meistras Andrius. Atvyko tą pačią dieną ir viską sutvarkė. Ačiū labai. Giedrė 08/05/2020
  • Ačiū meistrui Andriui už puikų darbą kabinant 150l boilerį. Super meistras. Tikrai rekomenduoju, neapsiriksit. Asta 07/31/2020
  • Dėkingi Andriui už pagalbą penktadienį, kai, matyt, nelabai ką jau prisikviesi, sutvarkė, pakonsultavo, su gera nuotaika, rekomenduojame! Silvija 07/17/2020
  • Meistras santechnikas greitai reagavo į gedimą, puikiai paaiškino galimus variantus ir suderino operatyvų laiką problemos sprendimui. Šaunus bendravimas ir profesionalumas viso vizito metu! Greta 08/27/2019
  • Greita reakcija, geras aptarnavimas, adekvačios kainos. Rekuomenduoju! Rimantė 03/12/2019
  • šaldytuvą sutvarkė ŽAIBIŠKAI per 20 min. gedimas buvo nerimtas,paaiškino koks, bet bendravimas SUPER ir tikrai neapiplešė... Romas 02/14/2019
  • Kreipiausi dėl santechniko. Labai greitai ir operatyviai viską sutvarkė. LIkau nustebinta ir patenkinta. Tikrai rekomenduosiu savo draugams ir pažistamiems ir pati ateityje kreipsiuos į jus. Veslava 11/28/2018
  • Profesionalus darbas, prieinamos kainos ir malonus meistras..Labai aćiu... Laima U. 09/14/2018
  • Puikūs vyrai! Renovavo visą santechniką pas mane bute, rekomenduoju visiems! Martynas 10/12/2016
  • Malacius tas santechnikas! Super 01/05/2017
  • Puikiai, be priekaištų ir profesionaliai atlikti darbai už prieinamą kainą! Rekomenduosiu kitiems 🙂 Sigita 02/01/2017
  • Ačiū. Joris 11/27/2017
  • Ačiū už kokybiškas paslaugas. Martynas 06/27/2018
  • Labai nuoširdžiai dėkoju jūsų santechnikui, puikiai primontavo klozetą. Audrius L. 08/17/2019
  • Meistras tą pačią dieną rado laiko, atvyko, sutvarkė labai greitai užsikimšus vamzdžius, papasakojo kaip elgtis kad gedimai nesikartotų, labai geras meistras! Numeris išsaugotas, jeigu ateity prireiks kreipsiuos tiktai čia! Arina 10/31/2019
  • Vakar labai padejo meistaras Andriui.Buvo labai sudetinga situacija.Pries jo buvo 2 miestrus,bet niekas nepadedo.Aciu labai uz darda.Atvazuoja greit.Aciu. Ksenija 04/08/2020
  Palieskite, kad skambintumėte