Dažymas Vilniuje

Dažymas – vienas iš pagrindinių estetinių namų remonto ir atnaujinimo darbų. Kokybiškai atliekami paviršių paruošimo, glaistymo ir dažymo darbai padeda sukurti norimą nuotaiką pritaikant spalvų toną, užtikrina sienų ir lubų tolygumą bei ilgai išlaiko reikiamą ryškumą. Dažymo darbus svarbu atlikti neskubant ir nuosekliai, leisti išdžiūti rišantiems ir atskiriems dažų sluoksniams, todėl dažant bet kokio tipo paviršius svarbu išlikti kantriems.

Daugelis įsivaizduoja, kad dažymas neužima daug laiko, nereikalauja daug talento ir tai gali atlikti praktiškai bet kas. Tačiau iš tiesų dažymas yra kruopštus procesas reikalaujantis ne tik tam tikrų žmogaus savybių, tokių kaip atidumas ir kantrumas, bet ir patirties. Patyrę dažytojai geba vertinti visumą: naudojamų medžiagų ir dažų savybes, dažų džiuvimo greitį ir kitus parametrus, bet svarbiausia - kontroliuoti savo darbą siekiant išgauti geriausią rezultatą. Nepatyrę arba gerai neišmanantys šio darbo specifikos padidina broko riziką, pūslių atsiradimą ant paviršių, spalvinį netolygumą ir iššaukia kitas problemas, kurios gali išlįsti ir po tam tikro laiko.

Universalus meistras siūlo profesionalias ir kokybiškas dažymo paslaugas. Pagal jūsų individualius norus atliksime reikiamų paviršių dažymą, užtikrinsime sklandų darbų atlikimą ir padėsime jūsų norams virsti realybe. Pamatykite kaip keičiasi jūsų aplinka perdažius sienas ar lubas ir mėgaukitės šiuo vaizdu kiekvieną dieną!

Vonios dazymas

virtuves dazymas

Dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Paslaugų greitis ir operatyvumas. Universalaus meistro dažymo paslaugos pasižymi greičiu ir operatyvumu. Gavę užsakymą darbų imamės nedelsiant ir viską atliekame jums patogiausiu metu. Įvertinę konkrečių darbų apimtis paskiriame užtektinai dažytojų, kad darbai būtų atliekami greitai, o klientams nereiktų ilgai laukti. Kitaip nei kitur, profesionaliose Universalaus meistro dažymo paslaugose darbų greitis neturi įtakos jų kokybei, todėl galėsite džiaugtis greitu, bet kokybišku darbu.

Profesionalumas. Mūsų komandoje dirba tik profesionalūs dažytojai, kurie yra sukaupę didelę patirtį ir yra įvaldę įvairias dažymo technologijas. Įvertinę situaciją mūsų specialistai parenka reikiamus dažymo įrankius bei laikydamiesi tam tikrų standartų kokybiškai atlieka dažymo darbus. Profesionalumas, tai mūsų privalumas, todėl galėsite būti visiškai ramūs dėl profesionaliai atliekamų darbų.

Kokybė. Ypatingą dėmesį skiriame atliekamų darbų kokybei. Dažymas, tai namų nuotaiką kurianti paslauga, kuri reikalauja atidumo, todėl čia kiekviena klaida yra matoma akimis. Siekiant to išvengti mūsų darbuotojai yra apmokomi, o jų darbas atidžiai prižiūrimas. Dažymas taip pat yra atliekamas pagal tam tikrą technologiją, kurios laikantis galima pagrįstai tikėtis reikiamos kokybės.

Skaidrumas. Universalus meistras yra atsakingas paslaugų teikėjas, todėl esame įsitikinę, kad skaidrumas, tai savybė, kurią privalo turėti kiekvienas verslas. Atsakingai mokame mokesčius ir dirbame pagal visus Lietuvos Respublikos įstatymus, o toks mūsų požiūris sukuria tik dar didesnį pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Universalus meistras dirba skaidriai ir sąžiningai, tad su mumis jūs galite būti saugūs.

Dažymo paslaugos

Universalaus meistro dažytojų komanda yra pasiruošusi padaryti visas jūsų sienų dažymo svajones realybe. Vienos ar dviejų spalvų sienų dizainas, kūrybiškas sprendimas, pvz., iliustracija, ar sienų dažų atnaujinimas arba broko perdažymas – visu tuo pasirūpins Universalus meistras. Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

Dažymo kaina

Universalus meistras atliks visus reikiamus dažymo darbus nuo pradžios iki pabaigos. Atliksime sienų ir lubų paruošimą, glaistymą ir dažymą jūsų norimose patalpose, o tam, kad būtų kuo daugiau aiškumo, iš anksto apskaičiuosime ir sutarsime darbų kainas. Paskambinę mums ir iškvietę meistrą į namus greitai sužinosite tikslias darbų kainas, susitarsite dėl laiko ir terminų bei gausite visus kitus reikiamus atsakymus. Mūsų meistras tiksliai įvertinęs darbų apimtis, dažomų sienų, lubų plotus pateiks jums tikslią darbų kainą.

Preliminarias darbų kainas rasite žemiau, jos gali kisti priklausomai nuo darbų apimties.

PaslaugaPaaiškinimasKaina
Pagrindo paruošimasSienų ir lubų nenudažysite, jeigu tinkamai neparuošite pagrindo. Tam yra būtinas glaistas, gruntas ir kitos medžiagos. Neparuošus pagrindo, dažai ilgai nesilaikys ir netrukus vėl prireiks dažytojo paslaugų.Nuo 5 EUR už kv. m.
DažymasTurite kitų planų savo sienoms ar lubos ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Tuomet išsirinkite spalvą (-as), o mes operatyviai ir kokybiškai atliksime visus būtinus darbus.Nuo 3 EUR už kv. m.
Dažymo broko šalinimas / perdažymasNamai neišvengiamai sensta, tad remontai yra periodiškai pasikartojantis reiškinys. Jeigu siekiate perdažyti sienas ar lubas arba panaikinti broką, Universalus meistras gali padėti šiuo klausimu!Nuo 5 EUR už kv. m.

Universalus meistras, tai daugiau nei meistras. Tai specializuotų paslaugų vykdytojas bet kokiems gyvenimo atvejams. Kreipkitės į mūsų profesionalus ir užmirškite visas jus kankinančias namų remonto, statybos ir kitas buities problemas!

Aptarnavimo teritorija

Dažymo paslaugos

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Jūsų dažymas tikrai kokybiškas. Ačiū labai. Janina 09/27/2018
  • Puikios paslaugos, ačiū! Algis 08/14/2020
  Palieskite, kad skambintumėte