Namo dažymas Vilniuje

Dažnas namo savininkas sako, kad sutvarkius visus namo kampus, žiūrėk, vėl kažką reikia taisyti ar remontuoti. Taip, individualus namas yra ne tik komforto, asmeninės erdvės ir patogumų vieta, bet ir nuolat investicijų reikalaujantis projektas. Galima drąsiai sakyti, kad rūpinimasis namais suteikia naujų galimybių įgyti žinių, sukaupti ūkiškumo patirties bei nuolat tobulėti.

Viena iš didesnių namo remonto išlaidų yra namo dažymas. Ar jūs statote, ar planuojate remontuoti namą, reikės gerokai pasukti galvą, kaip jį nudažyti, kad po kelių sezonų vėl nereikėtų atlikti perdažymo.

Mes gyvename labai įvairaus ir skirtingų temperatūrų klimato sąlygomis. Mūsų namų sienos turi atlaikyti temperatūrų svyravimus nuo +30 iki -30 laipsnių per metus. Tad ypatingai svarbu pasirinkti tinkamą laiką namo dažymui bei kokybiškas medžiagas. Dažniausiai apie namo ar kitų statinių dažymą galvojama artėjant pavasariui arba prasidėjus vasarai. Tai natūralu, nes yra didesnė tikimybė kokybiškai atlikti šiuos svarbius darbus palankiomis oro sąlygomis. Pateiksime keletą patarimų, į ką atkreipti dėmesį, kad dažymo darbai netaptų pakartotiniai kas keletą metų.

Kaip ir atliekant bet kuriuos dažymo darbus, namo dažymui reikia atitinkamai pasiruošti: nuvalyti dulkes ir nešvarumus, purvą bei pelėsius. Jei yra nusilupę senieji dažai, juos būtina gerai nušveisti. Paviršius turi būti nepriekaištingai lygus. Reikiamas specialias priemones rasite daugumoje statybos prekių parduotuvių.

Namo dažymas Vilniuje

namo dazymas

Ten dirbantys konsultantai visada patars, ko jums reikia. Sekančiame etape namo sienos yra padengiamos gruntu. Dėl gruntavimo subtilybių reikia pasitarti su specialistu, kad nepadarytumėte klaidos, įsigiję netinkamą gruntą.

Atlikus paruošiamuosius ir gruntavimo darbus, galima ruoštis namo dažymui. Čia labai svarbus momentas yra dažų pasirinkimas. Nuo jų kokybės ir tinkamumo priklausys, kaip ilgai džiaugsitės gražiu namo fasadu. Norėdami sutaupyti laiko ir nepaskęsti namo remonto ar statybų liūne, kviečiame kreiptis į Universalaus meistro namo dažymo specialistų komandą. Mes pasirūpinsime jūsų namų grožiu!

Namo dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Esame subūrę patyrusią ir patikimą profesionalų komandą. Turime ilgametę patirtį statybų sektoriuje, išmanome šiuolaikines technologijas, nuolat domimės naujovėmis ir pritaikome jas praktikoje. Mūsų partneriai - tiekėjai ir užsakovai - patikimi ir patikrinti ilgamečio draugiško bendradarbiavimo. Mes galime rasti sprendimus ne tradicinėse situacijose ir pasiūlyti tinkamą variantą kiekvienam klientui individualiai. Kreipdamiesi į tikrus meistrus, jūs tik laimite.

Darbų kokybė. Mūsų komandos pagrindinis tikslas ir uždavinys - kokybiškai ir laiku atlikti darbus ir įvykdyti susitarimus. Siekiame, kad mūsų klientai būtų ne tik patenkinti darbais, bet ir ateityje sugrįžtų pas mus. Universalaus meistro specialistai užtikrina efektyvų ir saugų darbų vykdymą, padeda spręsti problemas ne tik darbų eigoje, bet ir jiems pasibaigus.

Lankstumas. Universalaus meistro komanda dirba klientui palankiu darbo grafiku ir prisitaiko prie jo poreikių. Mes stengiamės taupyti savo klientų laiką, tad suplanuojame darbus tiksliai ir atsakingai. Mūsų meistrai atvyks jums patogiu laiku į jūsų objektą, bet kurioje Lietuvos vietovėje. Tam, kad paspartinti darbų eigą, padedame apsirūpinti medžiagomis, reikalingomis darbų atlikimui.

Platus paslaugų spektras. Kadangi daugelį metų dirbame statybų sektoriuje, siūlome platų statybos, vidaus patalpų bei išorės remonto ir  atnaujinimo darbų spektrą. Mūsų komandoje dirba puikūs interjero specialistai bei konsultantai, kurie visada patars, kokias medžiagas pasirinkti bei kur įsigyti jas palankiomis kainomis.

Namo dažymas kaina

Namo dažymas yra labai populiari paslauga Lietuvoje, nes dažomi ne tik naujos statybos, bet ir seni bei praradę savo išvaizdą namai. Tam, kad nustatyti tikslią jūsų namo dažymo kainą, reikia žinoti daugelį detalių bei informacijos apie objektą, tačiau preliminari kaina yra 3-8 EUR/m2. Todėl visuomet siūlome paskambinti ir pasidalinti savo planais. Susisiekite nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir jau labai greitai galėsite džiaugtis naujomis jūsų namo spalvomis! Jeigu yra poreikis atsinaujinimui, mes taip pat siūlome atskiras paslaugas:

Aptarnavimo teritorija

Namo dažymas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkoju už puikų darbą! Visvoldas 03/17/2019
  Palieskite, kad skambintumėte