Sienų gruntavimas Vilniuje

Namuose atliekant remontą, sienų gruntavimas yra būtinas. Visi sienų glaistymo, šlifavimo, gruntavimo ir dažymo darbai turi būti atliekami laikantis tam tikrų taisyklių. Tinkamai technologiškai parengtos sienos suteikia tolygumą, darbų kokybę bei reikiamą sukibimą. Jei svajojate įgyvendinti modernius ar bet kokius kitus interjero sprendimus, šie žingsniai padės jums tai pasiekti.

Sienų gruntavimas -  pakankamai kruopštus ir svarbus darbas. Sienų apdaila lemia didžiąją dalį namų interjero estetikos bei vientisumo, todėl čia reikia viską atlikti pagal technologiją ir naudoti tik patikrintas medžiagas. Gruntavimas yra atliekamas po visų kitų darbų, kurie remonto metu sukelia dulkes. Kaip žinia, dulkės blogina paviršiaus sukibimą, todėl gruntas ne tik suvienodina paviršiaus sukibimą, bet ir padeda sutaupyti dažų. Gruntuoti sienas galima dviem būdais – naudojant giluminį gruntą arba gruntinius dažus. Įprastai gruntavimo darbai yra pradedami nuo lubų ir baigiami sienomis, taip išvengiant pakartotinio sienų gruntavimo.

Universalus meistras atlieka profesionalų sienų gruntavimą. Mūsų specialistų komanda yra sudaryta iš patyrusių ir rinkoje ilgai dirbančių meistrų, todėl nesunkiai įgyvendins bet kokius sienų gruntavimo darbus. Suteikite sau galimybę pailsėti ir leiskite viskuo pasirūpinti mums. Dirbame taip, kad leistume jums atsikvėpti, o profesionaliai nugruntuotos sienos sukurtų nepriekaištingą pagrindą sienų dažymui.

Sienų gruntavimas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Idėjų įgyvendinimas. Turite unikalių idėjų? Puiku, nes mes esame pasirengę jas išklausyti ir imtis visų reikalingų darbų. Nesvarbu, koks būtų jūsų interjero dizaino tikslas, mes pasirūpinsime, kad technologiškai tinkamai nugruntuotos sienos leistų jums įgyvendinti net ir nestandartines sienų apdailos idėjas. Nesunkiai prisitaikome prie skirtingų savo klientų poreikių ir kiekvieną prašymą priimame kaip iššūkį.

Profesionalumas. Mes dirbame taip, kad mūsų profesionalumas jums nekeltų jokių dvejonių. Manome, kad profesionalus meistras ne tik privalo kokybiškai atlikti patikėtus darbus, bet ir pasižymėti reprezentatyvia išvaizda, tinkamu pasirengimu bei profesionaliu požiūriu tiek į atliekamą darbą, tiek į klientus. Mūsų sienų gruntavimo paslauga sukurs jūsų pasitikėjimą, ramybę ir žinojimą, kad visi gruntavimo darbai bus atlikti taip, kaip priklauso.

Darbų eiga. Tam, kad sienų gruntavimo darbai būtų atlikti kokybiškai, greitis čia nėra svarbiausias dalykas. Labai svarbu yra leisti sienoms tinkamai išdžiūti, kitaip dažai gali susimaišyti su gruntu ir rezultatas tapti nepageidaujamas. Gruntas yra rišanti medžiaga, tad mūsų meistrai pasirūpins, kad viskas būtų daroma atidžiai, išlaikant technologiją ir vadovaujantis aukštos kokybės standartais.

Atidumas. Mūsų ilgametė darbų patirtis leidžia mums pastebėti net ir mažiausias problemines vietas ir, imantis reikalingų veiksmų, užbėgti įvykiams už akių. Sienų gruntavimas – didelio kruopštumo pareikalaujanti užduotis. Netolygiai nugruntuotos sienos gali skirtingai sugerti dažus, todėl labai svarbu gruntuoti nuosekliai, vertikaliai vedžiojant volelį ir nepaliekant jokio grunto pertekliaus.

Sienų gruntavimas kaina

Sienų gruntavimas yra vienas paskutinių sienų apdailos etapų, kuris yra atliekamas prieš dažymą. Sienų gruntavimo kaina dažniausiai priklauso nuo gruntuojamų sienų ploto, todėl kiekvienu atveju yra apskaičiuojama individualiai. Nedelskite, kreipkitės į mus jau dabar ir sužinokite tikslią sienų gruntavimo kainą savo poreikiams. Mes užtikrinsime savalaikį darbą, greitą užsakymo vykdymą ir profesionalias paslaugas jums. Kreipkitės į mus nurodytais kontaktais, suderinkime jums patogų darbų laiką ir sienų gruntavimas bus atliktas akimirksniu. Universalus meistras – profesionalus sienų gruntavimo specialistas. Mes jaučiame atsakomybę už atliekamus darbus ir visada įsiklausome jūsų išsakomas pastabas ir pastebėjimus. Universalus meistras suteiks jums tai, ko tikitės, tad laukiame jūsų!

Aptarnavimo teritorija

Sienų gruntavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū, puikios paslaugos. Martynas 07/05/2019
  Palieskite, kad skambintumėte