Lubų dažymas Vilniuje

Lubų dažymas – specializuota Universalaus meistro paslauga. Dažant lubas dažnai atsiskleidžia tikrasis meistrų profesionalumas, nes šių vietų užbaigimui yra reikalinga ne tik patirtis, bet ir išskirtinis kruopštumas.

Kiekviename interjere lubos vaidina svarbų vaidmenį, kadangi jos vizualiai apjungia visą interjerą, skirtingas namų erdves ir suteikia vientisumo jausmą. Blogai ir ne pagal technologiją nudažytos lubos ypač gerai pasimato vakarinio apšvietimo šviesoje. Esant tam tikram šviesos kritimo kampui nesunkiai yra pastebimi net ir menkiausi paviršių nelygumai, todėl lubų glaistymo ir dažymo metu turi būti naudojamas specialus apšvietimas.

Universalaus meistro lubų dažymo specialistų komanda atskubės jums į pagalbą. Patirtis, sąžiningumas ir profesionalumas, tai bruožai, lemiantys žmonių pasitikėjimą mūsų paslaugomis. Greitai, kruopščiai ir kokybiškai nudažysime lubas jūsų išsirinktais dažais, o puikiu rezultatu galėsite grožėtis ilgą laiką. Esame tam, kad profesionaliai įgyvendintume jūsų idėjas ir suteiktume jums ramybę. Jūsų vizija yra mūsų meistrų atsakomybė, todėl užtikrinsime kokybišką darbų vykdymą jūsų namuose, o jūsų lubos vėl atrodys lyg naujos!

lubu dazymas kaina

Lubų dažymas Vilniuje

Lubų dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Profesionalus dažymas. Profesionalumas yra įaugęs į mūsų darbuotojų kraują, todėl to prašyti tikrai nereikės. Kol kitiems profesionalumą reikia įskiepyti ir įgauti, Universaliam meistrui tai yra savaime suprantamas ir įdirbtas dalykas. Profesionalumas ateina ne tik su patirtimi, bet ir su asmeniniu tobulėjimu bei požiūriu tiek į darbą, tiek į kitus. Gaukite profesionalias lubų dažymo paslaugas nieko už tai nemokėdami papildomai.

Patikimą meistrų komanda. Mūsų meistrai pasižymi ne tik tinkamu požiūriu, bet ir patikimumu. Visuomet laikomės duoto žodžio, todėl jeigu sudėrėjome darbus atlikti pagal sutartą kainą ir terminus, galite būti tikri, kad viskas vyks pagal išankstinį susitarimą. Nekeičiame nuomonės, neprašome duoti daugiau laiko ir eigoje neapmokestiname klientų papildomai. Turėkite patikimą ir atsakingą meistrų komandą.

Malonus bendravimas. Tinkamas Universalaus meistro darbuotojų požiūris padeda sklandžiai bendrauti su klientais, padėti jiems suprasti darbų vykdymo eigą ir atsakyti į visus užduodamus klausimus. Paskambinę mums gausite reikiamus atsakymus ir malonų aptarnavimą nuo užsakymo priėmimo iki darbų pabaigos. Vadovaujamės posakiu, kad nėra kvailų klausimų, yra tik blogi atsakymai, todėl klauskite ir bendraukite nevaržomi.

Greitas darbų vykdymas. Lubų dažymo paslaugų greitis yra vienas iš esminių faktorių, kuris leidžia užsakymus vykdyti laiku ir patenkinti klientų laiko poreikius. Žinome, kad dauguma mūsų šiandien yra nuolatos užimti. Greitas gyvenimo tempas sukuria natūralų poreikį suktis greitai, todėl būdami lankstūs sugebame prisiderinti prie savo klientų. Tiesiog pasakykite tinkamiausią lubų dažymo laiką ir mes padarysime viską, kad spėtume darbus atlikti greitai ir laiku.

Lubų dažymas kaina

Vienas pagrindinių kriterijų nustatančių lubų dažymo darbų apimtis ir jų kainą yra dažomas plotas. Modernūs šių laikų pastatų architektūriniai sprendimai lemia tai, kad lubų dažymo kaina negali būti vienodai pritaikoma visiems, todėl jei norite sužinoti tikslią darbų kainą skambinkite nurodytais kontaktais ir mes jums pateiksime individualų pasiūlymą. Atvyksime pas jus į namus, tiksliai apskaičiuosime dažomų lubų plotą, pateiksime darbų kainas ir kartu su jumis suderinsime jums patogiausią darbų laiką. Esame tam, kad pagelbėtume jums bet kokioje situacijoje, taigi teiraukitės mūsų paslaugų ir džiaukitės gražesne ir jaukesne savo namų aplinka.

Žemiau nurodytos kainos yra preliminarios ir gali kisti priklausomai nuo darbų apimčių.

PaslaugaPaaiškinimasKaina
Pagrindo paruošimasSienų ir lubų nenudažysite, jeigu tinkamai neparuošite pagrindo. Tam yra būtinas glaistas, gruntas ir kitos medžiagos. Neparuošus pagrindo, dažai ilgai nesilaikys ir netrukus vėl prireiks dažytojo paslaugų.Nuo 5 EUR už kv. m.
DažymasTurite kitų planų savo sienoms ar lubos ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Tuomet išsirinkite spalvą (-as), o mes operatyviai ir kokybiškai atliksime visus būtinus darbus.Nuo 3 EUR už kv. m.
Dažymo broko šalinimas / perdažymasNamai neišvengiamai sensta, tad remontai yra periodiškai pasikartojantis reiškinys. Jeigu siekiate perdažyti sienas ar lubas arba panaikinti broką, Universalus meistras gali padėti šiuo klausimu!Nuo 5 EUR už kv. m.

Paskambinkite mums ir jūsų rūpesčiai taps mūsų pareiga. Universalaus meistro lubų dažymo paslauga yra būtent tai, ko reikia jūsų namų interjerui, todėl pasirūpinsime visais su tuo susijusiais darbais. Metas atsinaujinti!

Mūsų meistrai papildomai siūlo ir šias dažymo paslaugas:

Aptarnavimo teritorija

Lubų dažymas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Dėkui, tikrai labai pagelbėjote. Algis 09/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte