Tapetų klijavimas Vilniuje

Sienų dekoravimas visada buvo savotiška meno forma. Sienas galima dažyti įvairiais dažais, tiek viena spalva, tiek ornamentais, tiek iliustracijomis; sienas galima puošti išradingais sprendimais, pvz., išmūryti įvairiaspalvėmis plytomis, padengti sienų plokštėmis ar lentomis; arba galima apklijuoti tapetais bei taikyti įvairius tapetų sprendimus. Pasirinkimas yra jūsų!

Kodėl tapetai? Sienų dekoravimo sprendimų asortimentas yra beribis. Tačiau pats populiariausias, paprasčiausias ir iš esmės tradicinis sprendimas yra tapetai. Tapetų populiarumą lemia nesibaigiantis tapetų raštų asortimentas ir jų taikymo paprastumas. Tai yra patogesnis, greitesnis ir švaresnis sienų dekoravimo variantas, lyginant su visais kitais sprendimais.

Be plataus tapetų raštų asortimento, taip pat yra įmanoma ir pritaikyti skirtingus tapetų klijavimo metodus: klijuoti kelias tapetų rūšis, klijuoti skiriamąsias tapetų juostas, klijuoti tapetus įstrižai (kampu), klijuoti keliais sluoksniais (kuomet matosi buvęs ir esamas tapetų sluoksnis), ar net klijuoti tik konkrečias sienų dalis ir kombinuoti kitą dekorą neklijuotose vietose.

Tapetų klijavimo procesas apima keletą etapų. Pirmiausiai yra paruošiama siena – nuvalomas purvas ir seni tapetai ar dažai. Siena yra toliau ruošiama atitinkamu gruntu, kuris ne tik sudaro tinkamą sluoksnį tapetams, bet ir pašalina skyles, nelygumus bei apsaugo nuo drėgmės. Užklijavus tapetus, jie yra sulyginami ir pašalinami susidarę burbuliukai. Tapetuojant taip pat atliekami kiti svarbūs veiksmai.

Universalaus meistro tapetų klijavimo komanda – jūsų paslaugoms! 

tapetavimas vilniuje

Tapetu Klijavimas

Mūsų patyrę ir kompetentingi ekspertai pasirūpins visais jūsų tapetų klijavimo poreikiais. Viskas nuo sienų pagrindo paruošimo iki jūsų pasirinktų tapetų klijavimo ir viskas vienoje vietoje. Universalaus meistro ekspertus galite pasiekti telefonu (8-666) 11908 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Tapetų klijavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Būti ir išlikti sąžiningu bet kurioje individualaus namų įrengimo pramonės srityje yra savotiška ir sudėtinga problema, bet ją išspręsti tikrai įmanoma ir tai yra visiškai nesudėtinga. Universalaus meistro ekspertų komanda siekia užtikrinti darbų ir bendradarbiavimo skaidrumą, užtikrina, kad visi darbai būtų atliekami pagal sutartą planą, ir kad pasiekus galutinius rezultatus, klientas nebūtų stebinamas įtartinomis sąskaitomis, nurodančiomis „būtinus papildomus darbus“.

Modernumas. Universalaus meistro ekspertai vertina mokslo pažangą sienų dekoravimo srityje – ne tik siekiant taikyti tinkamesnius sprendimus kliento atžvilgiu, bet ir taupyti visų šalių laiką bei išteklius. Todėl mūsų ekspertai taiko modernią tapetų klijavimo ir sienų pagrindo paruošimo metodiką, naudoja ekologiškus ir tinkamus produktus bei medžiagas ir taiko naująsias technologijas bei įrangą. Tai užtikrina maksimalų darbų našumą ir abipusę naudą.

Kokybė. Nei Universalaus meistro vertybės, nei specialistų moralė neleidžia atlikti darbo šiaip sau ir bet kaip. Mūsų ekspertai atlieka kiekvieną darbą taip, lyg darytų sau, kaimynui, šeimos nariui ar draugui. Visgi, geriau yra vieną kartą nepriekaištingai atlikti darbus, užuot padarius „pigiai“ ir taisyti dešimt kartų. Tai ne tik sutaupo labai daug nervų, bet ir nėra eikvojamas laikas, medžiagos ir bandoma visų kantrybė. Vienintelis sprendimas – tai daryti viską tinkamai nuo pat pradžių.

Kaina. Universalus meistras – sąžiningos paslaugos už optimalią kainą. Siekiame suformuoti balansą tarp suteikiamų paslaugų ir kliento poreikių. Kokybiškos sienų paruošimo ir tapetavimo paslaugos naudojant kompetentingą personalą, modernias technologijas bei įrangą ir dirbant sąžiningai visų šalių atžvilgiu visgi atsispindi galutinėje sąskaitoje. Tačiau, visi esame žmonės ir siekiame pasiūlyti kainą, kuri būtų abipusiai sąžininga bei suteikiame kai kurias garantijas.

Tapetų klijavimas

Tapetų klijavimas kaina

Jeigu Jus domina tiksli tapetų klijavimo kaina, susisiekite su mūsų meistrais jau dabar! Preliminarios tapetų klijavimo kainos prasideda nuo 4 EUR už kvadratinį metrą.

Aptarnavimo teritorija

Tapetavimas Vilniuje

Tapetų klijavimas jau ilgą laiką yra populiariausias ir patogiausias sienų dekoravimo sprendimas. Be abejo, sienoms galima pritaikyti aibę įvairiausių sprendimų – viską nuo dažymo iki dekoravimo įvairiais elementais. Tačiau tapetų klijavimas išlieka populiariausias pasirinkimas dėl jo sąlygiško paprastumo, pigumo ir greitų rezultatų.

Tapetų pasirinkimas yra praktiškai beribis. Be to, galima taikyti skirtingus tapetų klijavimo būdus: derinti ir klijuoti kelias tapetų rūšis, klijuoti skiriamąsias tapetų juostas, klijuoti tapetus įstrižai (kampu), kombinuoti esamą ir naują tapetų sluoksnį (taip sudarant kelių sluoksnių sprendimą), ar net klijuoti tik konkrečias sienų dalis ir kombinuoti kitą dekorą neklijuotose vietose.

Kadangi su tapetais galima išmąstyti praktiškai bet ką, unikalumas yra garantuojamas, kad ir kaip nuspręstumėte puošti savo sienas. Dirbame su aibę įvairių tapetų rūšių: viniliniais, popieriniais, dažomais, tekstiliniais ir fototapetais bei įvairiomis sienų dangomis. Taip pat galime padėti išsirinkti tapetus, konsultuoti tapetų pobūdžio ir praktiškumo klausimais.

Tapetų klijavimo procesas neapsiriboja tapetais ir klijais. Pirmasis žingsnis yra paruošti sieną, t. y. nuvalyti purvą, senus tapetus, dažus ir pan. Tuomet yra taikomas atitinkamas gruntas, užtikrinantis tinkamą sluoksnį tapetams klijuoti, pašalinantis skyles, nelygumus bei apsaugojantis nuo drėgmės. Užklijavus tapetus, jie yra sulyginami, pašalinami susidarę burbuliukai bei atliekami kiti darbai.

Universalaus meistro tapetavimo komanda – jūsų paslaugoms! Mūsų įgudę ekspertai patenkins visus jūsų tapetų klijavimo poreikius. Viskas nuo sienų pagrindo paruošimo iki jūsų pasirinktų tapetų klijavimo – visą tai vienoje vietoje! Universalaus meistro specialistų komandą galite pasiekti telefonu (8-666) 11908 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Tapetavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai, puikiai ištapetavote mūsų sienas! Antanas 05/25/2017
  Palieskite, kad skambintumėte