Sienų dažymas Vilniuje

Kiekvienas siekia turėti gražius namus. Šiam norui tenkinti yra galimi šimtais įvairiausių būdų, kurių vienas yra sienų dekoravimas. Ant sienų galima kabinti paveikslus ir lentynas, jas galima apklijuoti tapetais ar dekoratyviniais lipdukais, ir net galima dažyti – viena, dvejomis ar daugiau spalvų arba net puošti iliustracijomis.

Universalaus meistro sienų dažymas– jūsų paslaugoms! Mūsų dažytojų komanda yra pasirengusi įgyvendinti visus jūsų sienų dekoravimo norus. Norite paprasto vienos ar dviejų spalvų sienų dizaino? Galime! Pageidaujate kūrybiško sprendimo, pvz., iliustracijos, besidriekiančios per visą sieną? Jokių problemų! O gal tiesiog reikia atsinaujinti arba perdažyti broką? Universalus meistras viskuo pasirūpins.

Mūsų sienų dažymo ekspertų komanda turi aibę metų patirties sienų dažymo srityje. Galime dažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo sienos pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai!

Be įprasto sienų dažymo, taip pat galime išdažyti iliustracijas ir taikyti kūrybiškus sienų dažymo sprendimus. Sudomino Universalaus meistro sienų dažymo ekspertų siūlomos paslaugos? Maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Nustebinkite svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis šiandien! Būtina registracija, tad skambinkite planuodami į priekį. 

sienu dazymas kaina

Sienu dazymas Vilniuje

Sienų dažymas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Sienų dažymo ir dekoravimo (ir bendrai visose namų statybos) srityse pasitaiko įvairios kvalifikacijos ir asmenybės specialistų. Tenka pripažinti, kad būna ne itin profesionalių, nepatyrusių ir nelicencijuotų specialistų, kurie sakosi esą geri. Tačiau Universalus meistras garantuoja aukšto lygio komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Sąžiningumas. Tai gali nustebinti kai kuriuos žmones, bet sąžiningumas kaip vertybė yra esminis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo elementas. Universalaus meistro sienų dažymo ekspertai ne tik garantuoja atliekamų darbų skaidrumą, bet ir padaro tik tuos darbus, kurie yra iš anksto suplanuojami ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų“.

Modernumas. Sienų dažymas nėra paprastas darbas – jis reikalauja įgūdžių patirties, tikslumo, kruopštumo, ir gero pasiruošimo. Todėl yra tiesiog neįmanoma apsieiti be naujausių technologijų ir moderniausios praktikos. Tik taip galime užtikrinti nenutraukiamą darbų eigą, ypač aukštą kokybę ir atitikimą standartams. Geras darbas nuo pat pirmo žingsnio – tai nepriekaištingas rezultatas!

Kaina. Sienų dažymo amatas, kaip ir daugelis kitų, turi savo prestižą ir vertybes, todėl mylime ir gerbiame savo atliekamą darbą, o tuo – ir mūsų nuostabius klientus. Siekiame teikti paslaugas, kurios viršytų jūsų lūkesčius ir norime siūlyti visą tai už gerą kainą, t. y. tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Sienų dažymas

Visi norime gyventi gražiuose ir išskirtiniuose namuose. Šiems tikslams pasiekti, galite taikyti šimtus ar net tūkstančius įvairiausių sprendimų. Vienas jų – sienų dažymas ir dekoravimas. Sienas galima puošti paveikslais, lentynomis, tapetais, dekoratyviniais lipdukais ar net dažyti. Dažyti galima tiek viena, tiek daugeliu spalvų, o meno mėgėjams – galima ir iliustraciją išdažyti!

Universalaus meistro dažytojų komanda yra pasiruošusi padaryti visas jūsų sienų dažymo svajones realybe. Vienos ar dviejų spalvų sienų dizainas, kūrybiškas sprendimas, pvz., iliustracija, ar sienų dažų atnaujinimas arba broko perdažymas – visu tuo pasirūpins Universalus meistras. Kviečiame susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis:

 • pagrindo paruošimas – neįmanoma tiesiog imti ir dažyti sienas. Tam yra būtina paruošti sienos pagrindą glaistu, gruntu ir kitomis būtinomis medžiagomis. Neparuošus jo, dažai ilgai nesilaikys ant sienos ir tuojau pat vėl prireiks dažytojo paslaugų;
 • sienų dažymas – turite kitų planų savo sienoms ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Jokių problemų – išsirinkite spalvą (spalvas) ir mes operatyviai bei kokybiškai įgyvendinsime jūsų norus;

Mūsų sienų dažymo ekspertų komanda turi aibę metų patirties sienų dažymo srityje. Galime dažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo sienos pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai!

Sienų dažymas kaina

Nekyla net klausimas, kad kiekvienas nori gyventi stulbinančiuose ir išskirtiniuose namuose. Tai galima įgyvendinti šimtais ar net tūkstančiais įvairiausių būdų. Vienas jų – tai sienų dažymas. Nors ir sienas bei lubas galima papuošti įvairiais dekoratyviniais elementais bei taikyti įvairiausius sprendimus, dažymas yra paprasčiausias ir geriausius rezultatus suteikiantis variantas.

Universalaus meistro dažytojų komanda yra pasiruošusi įgyvendinti visas jūsų sienų ir lubų dažymo ir dekoravimo svajones. Vienos ar dviejų spalvų sienų ar lubų dizainas, kūrybiškas sprendimas, pvz., iliustracija, dažų atnaujinimas arba broko perdažymas – visu tuo pasirūpins Universalus meistras. Kviečiame susipažinti su mūsų sienų dažymo preliminariomis kainomis. Jos gali kisti nuo darbų apimties.

PaslaugaPaaiškinimasKaina
Pagrindo paruošimasSienų ir lubų nenudažysite, jeigu tinkamai neparuošite pagrindo. Tam yra būtinas glaistas, gruntas ir kitos medžiagos. Neparuošus pagrindo, dažai ilgai nesilaikys ir netrukus vėl prireiks dažytojo paslaugų.Nuo 5 EUR už kv. m.
DažymasTurite kitų planų savo sienoms ar lubos ir reikia paprasčiausio pagrindo ir bazinės spalvos? Tuomet išsirinkite spalvą (-as), o mes operatyviai ir kokybiškai atliksime visus būtinus darbus.Nuo 3 EUR už kv. m.
Dažymo broko šalinimas / perdažymasNamai neišvengiamai sensta, tad remontai yra periodiškai pasikartojantis reiškinys. Jeigu siekiate perdažyti sienas ar lubas arba panaikinti broką, Universalus meistras gali padėti šiuo klausimu!Nuo 5 EUR už kv. m.

Kad ir kokie jūsų pageidavimai bebūtų, manome, kad universalaus meistro ekspertai gali tai įgyvendinti. Su mūsų specialistų komanda galite susisiekti telefonu (8-666) 11908 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Universalus meistras

Mūsų sienų dažymo ekspertų komanda turi daug patirties. Galime išdažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo pagrindo pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną ar lubas dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai!

Jeigu sudomino Universalaus meistro sienų dažymo ekspertų siūlomos paslaugos, maloniai kviečiame susisiekti su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt. Nustebinkite savo svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis jau šiandien!

Kitos susijusios dažymo paslaugos:

Nors ir patyrę ekspertai sudaro tokį įvaizdį, kad sienų dažymas yra viena paprasčiausių veiklų pasaulyje, bet iš tiesų taip nėra. Pačias sienas dažyti yra lengviau nei jas paruošti dažyti. Tačiau, bet kuriuo atveju tiek sienų dažymas, tiek pasiruošimas tam reikalauja kantrybės, patirties, įgūdžių ir žinių. Tam geriausias sprendimas – Universalus meistras.

Pirmiausiai yra būtina išsiaiškinti, kuo sienos yra padengtos prieš perdažant jas. Dažniausiai tapetai arba seni dažų sluoksniai privalo būti pašalinami. Tačiau, kai kuriais atvejais taip pat yra galimybė dažyti naują dažų sluoksnį tiesiai ant dažomų tapetų arba tvirtai besilaikančių dažų. Bet kuriuo atveju yra būtina nuvalyti sieną, kad ant jos nebūtų purvų ir dulkių.

Nelygios sienos yra labai dažnai senos statybos namuose pasitaikantis atvejis. Tuomet yra būtinas sienų glaistymas, o didesni nelygumai yra ištaisomi tinkuojant sieną. Galiausiai yra būtinas gruntavimas, kas padeda geriau dažams prilipti prie sienos paviršiaus. Kaip matote, sienų dažymas nėra tik teptuko ir dažų reikalas.

Todėl kviečiame susisiekti su Universalaus meistro sienų dažymo ekspertų komanda. Pasirūpinsime visais jūsų sienų dažymo poreikiais. Nustebinkite savo svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis jau šiandien!

Sienų dažymas Vilniuje

Mūsų sienų dažymas yra neeilinis. Universalaus Meistro komanda turi aibę metų patirties sienų dažymo srityje. Galime dažyti paprastais klijiniais, lateksiniais ar latekso emulsijos, akrilo latekso dažais, dekoratyvinės dažų dangos, „glazūros“ dažais ir universalia alkidine emale, nepriklausomai nuo sienos pobūdžio ir paruošimo. Jeigu reikės paruošti sieną dažymo darbams atlikti, padarysime ir tai!

Todėl maloniai kviečiame susisiekti su Universalaus meistro sienų dažymo ekspertais. Pasirūpinsime visais jūsų sienų dažymo poreikiais. Susisiekite su mumis telefono numeriu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt Nustebinkite savo svečius išraiškingomis ir nepriekaištingo grožio sienomis jau šiandien!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite jau dabar

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 3 reviews)
  • Puikūs darbuotojai, ačiū! Marius 02/05/2017
  • Mūsų sienos dabar atrodo tikrai labai puikiai. Tikrai gerai padirbėjote, ačiū. Reda 06/27/2018
  • Ačiū meistrui! Rekomenduoju! Janina 05/20/2019
  Palieskite, kad skambintumėte