Lubų glaistymas Vilniuje

Lubų glaistymas – vienas iš lubų įrengimo etapų nuo kurio priklauso lubų lygumas bei vientisumas. Iš esmės tai yra vienas iš pagrindinių darbų, kad lubos atrodytų gražiai.

Glaistant lubas svarbiausia atsižvelgti į tai ar glaistomų lubų paviršius yra tinkuotas, ar iš gipso kartono plokščių. Pagal tai reikia parinkti tinkamą glaistą ir darbo metodiką. Profesionalūs lubų glaistytojai taip pat įvertina ir kitus svarbius aspektus, tokius kaip paviršiaus lygumas, siūlių ir varžtų užtaisymas specialiu glaistu bei glaistymo sluoksnio storis. Nuo visų šių ir kitų glaistymo darbų priklauso darbų kokybė ir galutinis rezultatas, todėl bet kokių lubų glaistymą yra rekomenduojama palikti specialistams. Žmonės dažnai daro klaidą manydami, jog pasiskaitę gali lubų glaistymo darbus lengvai atlikti patys, tačiau noras sutaupyti dažnai ne tik nepadeda sutaupyti, bet net ir padidina išlaidas, nes perdaryti lubas neretai kainuoja daugiau nei atlikti darbus nuo pradžių.

Universalus meistras siūlo profesionalias lubų glaistymo paslaugas. Turime viską, nuo patyrusių meistrų iki glaistymo įrankių, todėl darbus atliekame greitai ir kokybiškai.

Lubų glaistymas kaina

Lubų glaistymas Vilniuje

Atidus laiko planavimas leidžia tiksliai kontroliuoti užsakymus ir darbų eigą, tad leiskite mums pasirūpinti jūsų lubomis ir gėrėkitės puikiu rezultatu už prieinamą kainą!

Lubų glaistymas Vilniuje

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Paslaugos jūsų poreikiams. Lubų glaistymą jūsų namuose ar biure atliksime jums patogiausiu laiku. Tik pasakykite jums tinkantį laiką, o mes atitinkamai suorganizuosime darbus. Esame lankstūs ne tik darbų, bet ir kainos atžvilgiu, todėl užtikrinsime, kad mūsų paslaugos maksimaliai atitiktų visus jūsų poreikius. Net jei jūsų planai ir pasikeitė, užteks vieno skambučio ir Universalaus meistro komanda atvyks dirbti kitu jums patogiu metu.

Alternatyvūs sprendimo būdai. Neretai šiandieninė architektūra reikalauja ne visai standartinių sprendimų. Nebėra taip, kad reikia tik atvažiuoti, lubose išlyginti glaistą ir išvažiuoti. Universalus meistras tiksliai įvertina situaciją, pastebi lubų linijas, išlinkimus, sudūrimus ir kitus nelygumus bei parenka tinkamas medžiagas kiekvienam sprendimui. Toks darbas užtikrina, kad lubos bus visiškai lygios, o tinkamo storio glaisto sluoksnis neskilinės net ir esant netipinei namo architektūrai.

Greitas lubų glaistymas. Mūsų meistrai yra apmokyti dirbti greitai, todėl dirba ypač produktyviai. Individualiai vertindami kiekvieną užsakymą galime pasiūlyti reikiamą darbo jėgą, tad net ir esant dideliems lubų plotams esame pejėgūs darbus atlikti greitai ir kokybiškai. Darbo greitis visuomet yra susijęs su patogumu ir laiko bei išlaidų taupymu, taigi pasinaudokite šiais privalumais už tai nieko papildomai nemokėdami.

Komandos patirtis. Universalaus meistro komanda pasižymi ne tik paslaugumu, bet ir reikiama darbo patirtimi. Mūsų meistrai yra dirbę ir užsienyje, todėl gerai išmano glaistymo technologiją ir dirba pagal aukštos kokybės standartus. Ilgametė darbų patirtis leidžia priimti teisingus sprendimus bei efektyviai atlikti užduotis. Papildomai karts nuo karto atliekame darbuotojų mokymus pateikdami informacijos apie naujas rinkoje atsiradusias medžiagas bei kitus darbų niuansus.

lubu glaistymas

Lubų glaistymas užtrunka mažiau laiko negu sienų glaistymas, bet ir taip pat iškyla šioks toks sunkumas – kūno orientacija atliekant glaistymo darbus yra kitokia negu atliekant sienų glaistymo darbus (aukščiau keliamos rankos, naudojami iš dalies kiti rankų raumenys, lenkiamas kaklas), todėl yra šiek tiek nepatogu ir greičiau pavargstama.

Ši problema yra išsprendžiama tiesiog darant reguliarias pertraukas ir nepersitempiant. Taip pat, kadangi atliekant tokius darbus yra nuolatos žiūriam aukštyn, būtina yra dėvėti apsauginius akinius, kad į jas neįkristų statybinės medžiagos. Be šio keblumo, lubų glaistymo procesas yra iš esmės toks pat, kaip ir glaistant sienas: taikote tinklinę juostą, pasiruošiate glaistą, dengiate ir lyginate.

Glaistant lubas yra taikomi praktiškai tie patys metodai, kaip ir sienų glaistyme. Svarbiausia yra turėti tinkamos konsistencijos glaistą, kuris pats iš savęs bedžiunant būtų patvarus ir nekeistų sudarytos formos ir lygumo. Taip pat yra būtina nepersistengti dengiant glaistą – sluoksnis privalo būti atitinkamo storio, kitaip papildomas svoris privers glaistą deformuotis. Tad jeigu abejojate savo sugebėjimais, geriau nerizikuokite ir kreipkites į profesionalus.

Lubų glaistymas kaina

Lubų glaistymas – specialių žinių ir įgūdžių reikalaujantis darbas. Viską atliekant taisyklingai ir pagal technologiją, lubos įgauna nepriekaištingą vaizdą, todėl rekomenduojama visa tai patikėti šios srities specialistams. Lubų glaistymo kainą lemia darbų apimtis ir kiti faktoriai, todėl norėdami sužinoti tikslią darbų kainą skambinkite nurodytais kontaktais ir nedelsiant gaukite atsakymą. Preliminari, orientacinė lubų glaistymo kaina- nuo 5 EUR už kvadratinį metrą. Į vieną bendrą lubų glaistymo kainą įeina viskas, todėl jūs užsisakote ne tik puikų rezultatą, bet ir ramybę sau. Nesirūpinkite jokiais susijusiais pasiruošimo, medžiagų atvežimo, šiukšlių išvežimo ir kitais darbais. Universalus meistras viskuo pasirūpins nuo pradžios iki pabaigos. Kreipkitės į mus ir tiesiog mėgaukitės profesionaliai atliekamais lubų glaistymo darbais!

Mūsų meistrai siūlo šias dažymo paslaugas:

Aptarnavimo teritorija

Lubų glaistymas

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikūs meistrai. Rekomenduoju. Vitalijus 09/27/2018
  Palieskite, kad skambintumėte