Sienų glaistymas Vilniuje

Be būtiniausios technikos, patirties, įgūdžių ir žinių, lubų ir sienų dažymas taip pat reikalauja labai daug pasiruošimo. Nors ir kai kuriais atvejais yra įmanoma tiesiog imtis dažų ir dažyti sienas ar lubas ant jau esančio dažų sluoksnio, dažniausiai tai nėra galimas pasirinkimas. Viena iš pasiruošimo dažymui stadijų yra sienų glaistymas ir lubų glaistymas.

Kodėl yra būtina dengti siena ar lubas glaistu? Pagrindinė priežastis, kodėl yra būtina dengti sienos ar lubų paviršius glaistu, yra tai, kad glaistas suvienodina ir išlygina paviršių, todėl glaistant, pvz., gipso kartono plokštes, yra panaikinami tarpai tarp plokščių ir bendri nelygumai. Taip pat, sienų ir lubų glaistas gali padėti izoliuoti garsą bei yra gera izoliacija siekiant apsisaugoti nuo galimo pelėsio. Norite nemokamos konsultacijos? Skambinkite telefonu arba rašykite elektroniniu paštu, adresu: info@universalusmeistras.lt.

Sienų glaistymas

lubu glaistymas

Sienų glaistymas

(8-666) 11908

Kodėl rinktis mus?

Paslaugos jūsų poreikiams. Lubų glaistymą jūsų namuose ar biure atliksime jums patogiausiu laiku. Tik pasakykite jums tinkantį laiką, o mes atitinkamai suorganizuosime darbus. Esame lankstūs ne tik darbų, bet ir kainos atžvilgiu, todėl užtikrinsime, kad mūsų paslaugos maksimaliai atitiktų visus jūsų poreikius. Net jei jūsų planai ir pasikeitė, užteks vieno skambučio ir Universalaus meistro komanda atvyks dirbti kitu jums patogiu metu.

Alternatyvūs sprendimo būdai. Neretai šiandieninė architektūra reikalauja ne visai standartinių sprendimų. Nebėra taip, kad reikia tik atvažiuoti, lubose išlyginti glaistą ir išvažiuoti. Universalus meistras tiksliai įvertina situaciją, pastebi lubų linijas, išlinkimus, sudūrimus ir kitus nelygumus bei parenka tinkamas medžiagas kiekvienam sprendimui. Toks darbas užtikrina, kad lubos bus visiškai lygios, o tinkamo storio glaisto sluoksnis neskilinės net ir esant netipinei namo architektūrai.

Greitas lubų glaistymas. Mūsų meistrai yra apmokyti dirbti greitai, todėl dirba ypač produktyviai. Individualiai vertindami kiekvieną užsakymą galime pasiūlyti reikiamą darbo jėgą, tad net ir esant dideliems lubų plotams esame pejėgūs darbus atlikti greitai ir kokybiškai. Darbo greitis visuomet yra susijęs su patogumu ir laiko bei išlaidų taupymu, taigi pasinaudokite šiais privalumais už tai nieko papildomai nemokėdami.

Komandos patirtis. Universalaus meistro komanda pasižymi ne tik paslaugumu, bet ir reikiama darbo patirtimi. Mūsų meistrai yra dirbę ir užsienyje, todėl gerai išmano glaistymo technologiją ir dirba pagal aukštos kokybės standartus. Ilgametė darbų patirtis leidžia priimti teisingus sprendimus bei efektyviai atlikti užduotis. Papildomai karts nuo karto atliekame darbuotojų mokymus pateikdami informacijos apie naujas rinkoje atsiradusias medžiagas bei kitus darbų niuansus.

sienu glaistymas

Sienų glaistymas

Sienų glaistymas paprastai yra ilgesnis procesas nei lubų glaistymas, bet tik dėl to, kad sienų kvadratūra yra didesnė negu lubų. Pirmiausiai yra paruošiamas sienų pagrindas – didesni tarpai yra apklijuojami tinkline juosta. Tas pats galioja ir kampams, bet kampams yra naudojama ne tinklinė juosta, o metaliniai sienų kampai arba kampai su tinkleliais.

Naudojant miltelinį glaistą, jis yra pirmiausiai sumaišomas su atitinkamu vandens kiekiu ir tik tuomet dengiamas ant sienos. Tačiau prekyboje taip pat galite rasti jau paruoštų dengti glaistų. Glaistas yra dengiamas santykinai mažais kiekiais, taip po truputį padengiant visą sieną. Padengus vieną sienos pusę, glaistas yra lyginamas glaistikliu ir tuomet paliekamas išdžiūti.

Glaistymo procesas reikalauja kruopštumo ir akylumo. Jeigu glaistas visiškai išdžiuna ir pastebite žymius nelygumus, skylutes ar tarpus, tuomet teks imtis atitinkamų priemonių. Siekiant to išvengti, glaistant stebėkite, ar neužtepėte per tankaus glaisto sluoksnio, kad džiunant nepasikeistų paviršiaus lygumas ir netįstų žemyn. Tačiau, dar glaistui džiunant galite atlikti atitinkamas korekcijas.

Sienų glaistymas kaina

Dėl tikslių kainų prašome kreipkites nurodytų telefonu. Preliminarios sienų glaistymo kainos prasideda nuo 5 EUR už kvadratinį metrą.

Teikiame visas sienų ir lubų paruošimo paslaugas, įskaitant glaistymą. Pasiekiame ne tik nepriekaištingus rezultatus, bet ir taip pat pasirūpiname būtinomis medžiagomis bei įrankiais ir užtikriname ekspertų įgūdžius bei žinias. Taigi, kodėl gi nesusisiekus su Universaliu meistru? Mus galite pasiekti telefonu (8-666) 11908 arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt.

Mūsų meistrai papildomai siūlo ir šias dažymo paslaugas:

Aptarnavimo teritorija

Sienų glaistymas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Glaistymo darbų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ne pirmą kartą dirbame su šiais meistrais, bet kreipsimes ir vėl! Andrej 02/05/2017
  Palieskite, kad skambintumėte