Grindų klojimas Vilniuje

Grindys yra mūsų namų pagrindas. Nuo to, kokią grindų dangą pasirinksime, priklausys kaip komfortiškai jausimės ilgus metus kiekvieną dieną. Grindys ne tik parodo mūsų skonį ir supratimą apie namų interjero dizainą, bet ir atskleidžia mūsų natūralius poreikius bei vertybes. Grindų medžiagų pasirinkimas šiais laikais yra tiesiog beribis – nuo nebrangaus laminato iki prabangaus parketo. Kokias grindis rinktis dažiausiai padiktuoja poreikiai, funkcionalumas bei medžiagų savybės. Ne ką mažiau svarbus yra faktas ar būstas yra įrenginėjamas nuomai, ar asmeniniam naudojimui.

Nepriklausomai nuo to, kokią paskirtį atlieka jūsų būstas, grindų klojimas yra toks pats svarbus darbas kaip ir grindų parinkimas. Blogai paklotos net ir pačios kokybiškiausios grindys bėgant laikui pradės kelti didelius nepatogumus – girgždesį, judėjimą, bangavimą ar net skilimą.

mediniu grindu klojimas Vilniuje

grindu klojimas

Būtent todėl yra labai svarbu pasirinkti kokybiškus grindų klojimo meistrus. Profesionalus grindų klojimas Vilniuje – viena iš didžiausių Universalaus meistro paslaugų. Šiems darbams turime didelę patyrusių meistrų komandą, kuri kokybiškai atlieka įvairaus tipo grindų dangos klojimo bei šlifavimo darbus. Universalus meistras – kokybiški darbai už gerą kainą!

Kodėl rinktis mus?

Nuovokumas. Dažniausiai pastebima kliūtis meistrams yra kompetencijos stoka. Apsiimti dirbti įvairaus darbo nori daugelis, tačiau gali ne visi. Mūsų meistrai yra atrenkami pagal darbo patirtį ir kompetenciją toje sferoje, todėl Universalaus meistro komanda visuomet demonstruoja patikimumą, įžvalgumą, tinkamą pasirengimą ir, žinoma, kompetenciją. Užsisakę Universalaus meistro paslaugas visada būsite tikri, kad jūsų grindys bus paklotos vadovaujantis aukštos kokybės standartais.

Pasirengimas. Mūsų meistrų parengtis visuomet nepriekaištinga. Tam, kad atliktume darbus greitai, sklandžiai ir kokybiškai, privalome būti pasiruošę. Esame ne tik apsiginklavę reikiamais įrankiais, bet ir patyrusiais darbuotojais. Mūsų meistrų parengtis leidžia mums vykdyti užsakymus laiku ir pagal iš anksto sudarytą darbų planą. Tai klientams garantuoja, kad jiems neteks laukti, atidėlioti darbų ar kitaip keisti savo planų.

Noras. Šis meistrų aspektas yra ne mažiau svarbus nei visi kiti. Nuo noro bei pasiryžimo priklauso tokie esminiai dalykai, kaip darbų kokybė, paslaugumas, supratingumas ir galiausiai - kliento pasitenkinimo lygis. Savo paslaugas kuriame nuo paprasčiausių dalykų ir žinome, kad kiekviena smulkmena yra svarbi, todėl meistrų demonstruojamas noras yra raktas į sėkmingai ir laiku atliktą darbą.

Atsakomybė. Esame garantuoti, kad mūsų meistrai atsakys už atliktą darbą. Esant bent menkiausiems priekaištams arba nusiskundimams, skambinkite nedelsiant ir mes išspręsime visas kilusias problemas. Atsakomybė – viena iš svarbiausių meistrų savybių klientams. Kiekvienas norime būti saugus, kad už sumokėtas paslaugas visada bus galima rasti žmones, kurie yra atsakingi už pažadėtą darbų kokybę, todėl Universalus meistras niekada neatsuks nugaros ir išspręs visas iškilusias problemas akimirksniu.

Grindų klojimas Vilniuje

(8-666) 11908

Grindų klojimas

Universalus meistras siūlo grindų klojimo, šlifavimo bei šildomų grindų montavimo paslaugas. Visiškai nesvarbu, kokio tipo grindys, koks išplanavimas ar kokia darbų apimtis. Kokybiškai paklosime tiek parketą, tiek laminatą. Grindų klojimas Vilniuje apima įvairios rūšies grindų montavimo, klijavimo ir šlifavimo paslaugas. Skambinkite mums ir užsisakykite šias paslaugas:

Grindų klojimas – atsakingas ir įdirbio reikalaujantis darbas. Nerizikuokite ir nebandykite kitaip sutaupyti, patikėkite šį darbą išmanantiems ir savo grindimis galėsite mėgautis ne vienerius metus. Surizikavus, gali tekti mokėti dvigubai, kadangi ne tik reikės antrą kartą mokėti už tą patį darbą, bet ir papildomai samdyti grindų išmontuotojus ir pirkti naujas grindis, kadangi senosios neatlaikys pakartotinio išmontavimo ir sumontavimo. Jei nuspręsite šlifuoti nusidėvėjusį parketą arba grindis, taipogi niekas to nepadarys kruopščiau už Universalųjį meistrą. Tiesiog nedelskite ir skambinkite mums, nes mums rūpi jūsų gerbūvis!

Grindų klojimo kaina

Universalus meistras – geros kainos garantas! Tik pas mus gausite geriausią grindų klojimo kokybę už priimtiną kainą. Rinkoje visi skaičiuoja tik bendrą kvadratūrą, todėl klientai dažnai permoka už grindų montavimo paslaugas to net nesuvokdami. Tuo tarpu mes atsižvelgiame į klientą ir todėl galime pasiūlyti tik prieinamą kainą. Rinkos kaina jums atrodo per didelė? Ne problema! Skambinkite mums ir teiraukitės už kokią kainą šias paslaugas suteiksime mes!

Kas gali būti geriau už greitą, kokybišką ir nebrangų darbą? Universalus meistras ypatingai lankstus, todėl prisitaikys prie bet kokių jūsų poreikių. Paskambinkite nurodytais kontaktais ir mes greitai atliksime visus reikalingus grindų klojimo arba šlifavimo darbus. Paskambinę mums suderinsime ne tik priimtiną darbų kainą, bet ir jums tinkamus atliekamų darbų terminus. Jei reikės atvyksime, išsimatuosime, patarsime ir net nepastebėsite kaip darbai bus atlikti.

Preliminarios, orientacinės grindų klojimo kainos yra: 

Grindų klojimasKaina
Parketlenčių klojimas8.00 - 12.00 €/m2
Laminato klojimas6.00 - 10.00 €/m2
Linoleumo klojimas4.00 - 8.00 €/m2
Kiliminės dangos klojimas8.00 - 12.00 €/m2
Grindjousčių montavimas6.00 - 10.00 €/m2
Grindų šlifavimas7.00 - 11.00 €/m2

Universalus meistras, tai ne tik geriausios kainos garantas. Tai jūsų meistras bet kokiems gyvenimo atvejams!

Aptarnavimo teritorija

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 2 reviews)
  • Šie meistrai tikrai super 🙂 Ačiū! Giedrius 05/28/2018
  • Tikrai kokybiškai atliktas grindų klojimas Vilniuje, dėkui! Lauris 06/11/2018
  Palieskite, kad skambintumėte