Grindjuosčių montavimas Vilniuje

Kai grindų danga baigiama įrenginėti, ateina kitas apdailos etapas - grindjuosčių montavimas. Grindjuosčių rūšių yra daug ir įvairių. Kokias grindjuostes pasirinkti, priklauso nuo grindų ir sienų dangos, kokios medžiagos bus derinamos tarpusavyje apdailai atlikti. Grindjuosčių rūšys būna tokios: plastikinės tuščiavidurės, MDF, medžio masyvo pilnavidurės. Grindjuosčių paskirtis - paslėpti esamus laidus bei komunikacijas, įvairius plyšius ir netikslumus, ypač senosios statybos patalpose.

Viena iš populiariausių grindjuosčių rūšių - plastikinės tuščiavidurės grindjuostės. Jų spalvinė gama, raštų bei paviršių įvairovė leidžia lengvai jas priderinti prie skirtingų grindų ir sienų paviršių. Tokios grindjuostės yra atsparios ugniai bei deformacijai, lanksčios, nereikalauja papildomų darbų - gruntavimo, lakavimo, dažymo. Jų kaina yra žemesnė nei kitų grindjuosčių rūšių.

Sekančios populiarios grindjuostės yra iš medžio masyvo (pilnavidurės). Galima pasirinkti klijuotas arba masyvo. Klijuotos medienos grindjuostės yra pigesnės, lengvesnės ir derinamos prie paprastenės grindų dangos - linoleumo, laminato ar plytelių. Masyvo grindjuostės puikiai dera prie parketo bei kitų natūralios medienos grindų.

Grindjuostės iš MDF - tai medienos pluoštų ir rišamųjų medžiagų gaminiai. Tai ekologiški gaminiai, nes juose yra natūralios medienos plaušų. Tokios grindjuostės yra atsparios deformacijoms, jų taip pat, kaip ir platikinių tuščiavidurių grindjuosčių nereikia gruntuoti, lakuoti ar dažyti. Jos priskiriamos prie ekonomiškų ir nebrangių apdailos medžiagų. Puikiai dera prie laminato, plytelių ar linoleumo. Grindjuostes galima klijuoti specialiais klijais arba tvirtinti laikikliais. Kokį montavimo būdą pasirinkti konkrečioms grindjuostėms, visada patars ir atliks Universalaus meistro specialistai!

Kodėl rinktis mus?

Profesionalus požiūris. Universalus meistras yra subūręs stiprią profesionalų - savo srities žinovų - komandą. Esame patikimi, atsakingi ir rūpestingi darbuotojai, vertinantys klientų pasitikėjimą, kurį užsitarnavome rimtu ir profesionaliu požiūriu į kiekvieną mums patikėtą darbą. Mes bendradarbiaujame ir bendraujame, remdamiesi tarpusavio draugiškais ir pasitikėjimu grįstais santykiais, nes esame partneriai su kiekvienu klientu.

Lankstumas ir operatyvumas. Esame gerai organizuota statybos specialistų komanda, kontroliuojanti statybų eigos procesą nuo pirmo žingsnio iki galutinio rezultato. Esame lankstūs ir greiti, prisitaikome prie kintančių aplinkybių ir derinamės išskirtinai prie klientų norų ir pageidavimų. Universalaus meistro komanda pasižymi darnumu, tarpusavio sutarimu ir puikiu darbų pasiskirstymu, taigi galime džiaugtis efektyviai ir kokybiškai atliktais darbais.

Platus paslaugų spektras. Universalaus meistro komanda suburta iš didelę patirtį statybų srityje turinčių meistrų. Ilgametė patirtis sukaupta dirbant ne tik Lietuvoje, bet ir kitose užsienio valstybėse. Mes statome, renovuojame ir remontuojame pagal klientų individualius poreikius bei projektus, pasiūlome tinkamus sprendimus ir išeitis. Mes tobulėjame kiekvieną dieną, giliname žinias ir plečiame profesinį akiratį tam, kad klientai būtų patenkinti ir džiaugtųsi puikiu projektų įgyvendinimu.

Kokybės garantas. Visi mūsų atlikti darbai yra aukštos kokybės, naudojant tik patikimas ir kokybiškas medžiagas bei šiuolaikinę įrangą ir įrankius. Per daugelį metų darbo statybų sektoriuje susipažinome su puikiu bei patikimu partnerių, kolegų, tiekėjų bei distribiutorių būriu, tad galime parinkti ir pasiūlyti modernias bei kokybiškas medžiagas.

Grindjuosčių montavimas kaina

Grindjuostės, kaip ir kitos apdailos detalės, suteikia namams išskirtinumo ir originalumo. Aukštos kokybės ir plataus raštų bei medžiagų grindjuostės yra paskutinis apdailos darbų etapas, po kurio patenkinti klientai ilgai džiaugsis atsinaujinusiais namais. Grindjuosčių montavimo kaina yra įvairi, tačiau Universalus meistras yra pasirengęs paruošti jums naudingą pasiūlymą. Mes siūlome pasirinkti profesionalius Universalaus meistro specialistus, kurie, atsižvelgę į jūsų pageidavimus, suras jums tinkantį sprendimą. Neatidėliokite rytojui to, ką galite padaryti šiandien!

Aptarnavimo teritorija

Grindjuosčių montavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Super, dėkoju! Povilas 07/05/2019
Palieskite, kad skambintumėte