Plytelių klijavimas Vilniuje 

Smagu pranešti, jog plytelių klijavimas Vilniuje- viena pagrindinių Universalusmeistras.lt tinklalapio sričių!

Mūsų plytelių klijavimas yra unikalus, kadangi Universalaus Meistro specialistai  tuo užsiima bemaž 12 metų, - turi patirties klijuojant plyteles išorėje ir viduje. Jie pasirūpins visomis su plytelių klijavimu susijusiomis procedūromis, - nuo pasiruošimo iki restauravimo ar valymo.

Norėdami sužinoti kainas, - tiesiog skambinkite telefonu, rašykite el. paštu: info@universalusmeistras.lt, arba užmeskite akį i kainininką esantį puslapio apačioje.

Universalaus Meistro specialistai specializuojasi visų tipų plytelių klijavime - nuo keramikos, metalo, stiklo, porceliano ir natūralaus akmens – iki kalkakmenio, travertino, granito ar marmuro. Meistrai parinks tinkamus klijus ir patars visais klausimais susijusiais su plytelių klijavimu.

plyteliu klijavimas vilniuje

plyteliu klijavimas

Kodėl rinktis mus?

Sąžiningumas. Gal sąžiningumas kaip vertybė atrodo kaip nuvalkiota sąvoka, tačiau tai yra esminis darbų sėkmės ir kliento pasitenkinimo aspektas. Universalaus meistro plytelių klijavimo ekspertai ne tik užtikrina darbų skaidrumą, bet ir atlieka tik tuos darbus, kurie yra iš anksto sutariami ir nešokiruoja klientų su išpūstomis sąskaitomis dėl „būtinų darbų ir patobulinimų“.

Kaina. Prijaučiame mūsų amato vertybėms ir sielai, todėl mylime ir gerbiame savo darbą, o tuo – ir mūsų klientus. Mes siekiame suteikti paslaugas, kurios ne tik atitiktų, bet ir viršytų jūsų lūkesčius, ir siūlyti visą tai už optimalią kainą – tokią, kuri yra sąžininga ne tik jūsų piniginės, bet ir mūsų darbo kokybės atžvilgiu.

Garantija. Vienas iš svarbiausių bet kokio darbo aspektų yra kokybės kontrolė, o kokybės kontrolę iš dalies užtikrina garantinis įsipareigojimas – mūsų klijų paruošimo ir plytelių klijavimo darbams yra suteikiama atitinkama garantija. Daugiau informacijos apie šią paslaugą galite gauti susisiekę su „Universalaus meistro“ komanda.

Modernumas. Plytelių klijavimas reikalauja ne tik įgūdžių ir patirties, bet ir tikslumo, kruopštumo, gero pasiruošimo bei keleto kitų specifinių darbų atlikimo. Dėl šios priežasties neįmanoma apsieiti be naujausių technologijų ir moderniausios praktikos. Tik taip galime garantuoti sklandžią darbų eigą, itin aukštą kokybę ir standartų atitikimą. Geras darbas nuo pat pradžių – garantuotas nepriekaištingas rezultatas!

Kokybė. Plyteles klijuoja tik kvalifikuoti, įgudę, patyrę ir savo amatą gerbiantys specialistai. Universalaus meistro ekspertų komanda vykdo projektus nuoširdžiai – it klijuotų plyteles savo paties, giminaičių, ar kaimynų namuose. Vieną kartą gerai padarytas darbas sutaupo labai daug laiko, nervų ir pinigų, ne tik klientams, bet ir ekspertams. Gerbti savo amatą – tai reiškia gerbti klientą, jo nuosavybę ir aplinką.

Profesionalumas. Plytelių klijavimo (ir bendrai visose statybų ir konstrukcijos) srityse dirbantys specialistai būna įvairaus charakterio ir kompetencijos – pripažįstame, kad ne visi jie yra iš tiesų profesionalūs, licencijuoti ir patyrę specialistai. „Universalus meistras“ garantuoja plytelių klijavimo komandos žinias, įgūdžius ir standartų paisymą bei vykdymą.

Plytelių klijavimas

 • Konsultacijos plytelių klijavimo klausimas 
 • Paviršiaus paruošimas bei lyginimas 
 • Turkiškų pirčių montavimas
 • Garinių pirčių montavimas
 • Jacuzzi montavimas
 • Plytelių pjaustymas

Plytelių klijavimas Vilniuje

(8-666) 12004

Atlikti plytelių klijavimo darbai

Plytelių klijavimo kainoraštis

Universalaus meistro komanda teikia keletą plytelių klijavimo paslaugų paketų, apimančius būtiniausius plytelių klijavimo procesus. Kviečiame susipažinti su paslaugomis ir plytelių klijavimo kaina. Jeigu turite klausimų ar norite užsisakyti plytelių klijavimo paslaugas, kviečiame susisiekti su Universaliu meistru telefono nr.,  arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt

Plytelių klijavimas. Tai yra pagrindiniai plytelių klijavimo darbai, apimantys plytelių klijavimo, siūlių glaistymo ir kitus susijusias darbus. Orientacinė kaina – 15 EUR/m², priklausomai nuo medžiagų ir plytelių.

Pagrindo lyginimas. Tai yra pagrindo paruošimo, gruntavimo, lyginimo ir kitus susijusius pagrindo dorojimo darbus. Orientacinė kaina – 8 EUR/m², priklausomai nuo situacijos ir būtinų medžiagų kiekio.

Pagrindo hidroizoliavimas. Tai yra pagrindo apsaugos nuo drėgmės užtikrinimas. Tai apima hidroizoliacinių juostų klijavimo, hidroizoliacinės medžiagos tepimo 2 kartus ir kitus susijusius darbus. Orientacinė kaina – 10 EUR/m², priklausomai nuo situacijos ir būtinų medžiagų.

Smulkus vonios remontas. Taip pat siūlome atskirą paslaugų paketą, orientuojamą į smulkų vonios kambario remontą. Tai apima sudaužytų plytelių keitimą, siūlių valymą arba perglaistymą ir kitus smulkius darbus. Šioms paslaugoms yra taikomas valandinis darbo tarifas:

Darbo valandos30 min.1 val.Atvažiavimas
08.00–19.0012 EUR17 EUR7 EUR
19.00–21.0013 EUR21 EUR8 EUR
Poilsio iš šv. dienos-25 EUR10 EUR

Skambinkite jau dabar!

(8-666) 12004

Plytelių klijavimas Vilniuje

Plytelių klijavimas yra sudėtingas procesas, - net labiausiai užsidegę, entuziastingi auksarankiai dažnai suabėjoja savo žiniomis, kai reikalai pasisuka link plytelių klijavimo. Nesvarbu ar tai sienų ar grindų plytelių klijavimas - patyrę mūsų specialistai gali pasirūpinti bet kokio dydžio projektais, įvertinti esamą situaciją ir padėti išsirinkti papildomus aksesuarus. Universalaus meistro meistras- padės jums kiekviename jūsų projekto žingsnyje, - nuo kambario / ploto matavimo, apsisprendžiant kiek būtent naujų plytelių pirkti, kiek (jei turite) naudoti senų ir t.t. Dauguma žmonių paklausti iš ko pagamintos „plytėlės“ dažniausiai atšauna – „keramikos“ ir nesusimasto, kad yra kur kas daugiau medžiagų iš kurių gaminamos plytelės sienoms ir grindims. Nuo kalkakmenio iki skalūnų, nerudijančio plieno ir net gumos. Bet jaudintis neverta, - mūsų specialistai padės jums išsirinkti optimaliausią variantą.

Plytelių pjaustymas 

Visi žinome, kad viena subtiliausių procedūrų šiąme darbe yra plytelių pjaustymas. Tai viena iš priežaščių kodėl netgi uoliausi auksarankiai nesiryžta plytelių namuose klijuoti patys, - nes tai ne tik sudėtinga, bet ir pavojinga. Pjaunant neturint patirties ir tinkamų įrangių, plytelės dažnai lūžta, sprogsta. Taip galima ne tik sugadinti nemažai plytelių ir taip patirti finansinį nuostolį, bet ir ne juokais susižeisti. 

Paviršiaus paruošimas 

Paviršių paruošimas yra neatsiejama ir viena svarbiausių „stotelių“ plytelių klijavimo procese. Net menkiausi nelygumai, kurie plika akimi net nepastebimi gali komplikuoti situaciją itin stipriai, - tad tinkamas paviršiaus paruošimas yra itin svarbus. Mūsų specialistai pašalins visus nelygumus ant jūsų grindų bei sienų, kad galutinis rezultatas būtų lygus, kaip stiklas.

Vienas įmantresnių plytelių tipų yra mozaikinės plytelės. Tai yra sudėtinio tipo plytelės, vaizduojančios ne vieną konkrečią spalvą ar raštą, o sudarančios daugiaspalvę mažų įvairių plytelių dėlionę, kuri patrauks kiekvieno jūsų svečio akį. Norėtumėte vonios kambaryje, virtuvėje arba bet kurioje kitoje patalpoje turėti intriguojantį ir įdomų sprendimą? Maloniai kviečiame susisiekti su Universaliu Meistru!

Mozaikinės plytelės yra gaminamos vienu iš dviejų būdų. Pirmasis ir dažniausias variantas yra presuoti mažo formato glazūruotos akmens masės plyteles (2,2–2,5 cm²). Kitas ir ne toks dažnas būdas yra gaminti viso formato keramines arba akmens masės plyteles, kurias vėliau moderniomis ir tiksliomis technologijomis supjausto į mažesnes dalis.

Bet kuriuo atveju jos atrodo kaip standartinio didesnio formato plytelės, tiesiog sudėtos iš mažesnių fragmentų. Taip yra daroma, nes smulkias plyteles klijuoti individualiai yra sudėtinga – pagalvokite, kiek turėtumėte derinti spalvas, kaip tepti klijus, dengti glaistu tarp plytelių ir atlikti kitus darbus! Todėl mažo formato plytelės paprastai yra klijuojamos ant tinklelio arba sujungiamos PVC klijais į didesnius gabaritus.

Vienas populiariausių mozaikinių plytelių derinių yra tolygiai kintantis perėjimas iš šviesių spalvų į tamsias. Papildomą efektą prideda ir tai, ar plytelės yra matinės, ar blizgios. Taip pat įspūdingai atrodo ir mažo formato plytelės, klijuojamos ant lenktos sienos. Be to, šių laikų technologijos leidžia susikurti „fotomozaiką“ – vaizdą iš konkrečios nuotraukos ar paveikslo, todėl galimybės yra praktiškai beribės!

Domina mozaikų plytelių sprendimai? Tuomet maloniai kviečiame susisiekti su Universaliu meistru telefonu arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt – padėsime apsispręsti, ko norėtumėte, kaip norėtumėte ir kiek norėtumėte. Universalus Meistras jūsų paslaugoms!

Mastote apie vonios kambario ar tualeto kambario renovaciją? Turėkite omenyje, kad mes bendradarbiaujame su elektrikais ir santechnikais, tad neišsprendžiamų situacijų neturime!

Vien nuo minties apie vonios kambario / tualeto renovaciją daugeliui iš mūsų ima skaudėti galvą. Ši procedūra dažnai atidėliojama metų metus. Ir nėra ko stebėtis, - tai labai techniškas ir pakankamai sudėtinas procesas. Bet neverta dvejoti ir atidėlioti, - tiesiog paskambinkite mums ir susitarkite dėl konsultacijos / darbų pradžios – ir galvos skausmo, kaip nebūta.

Plytelių klijavimas

(8-666) 12004

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų Atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 10 reviews)
  • Ačiū meistrui Aidui už sudėtas virtuvės plyteles. Esame labai patenkinti atliktu darbu. Visiems rekomenduoju universalaus meistro paslaugas! Gytis 01/07/2020
  • Meistras Aidas labai profesionaliai, greitai ir kokybiškai atliko darbą. Tikrai rekomenduoju! Labai ačiū! Rūta 11/06/2019
  • Puikios paslaugos, rekomenduoju! Algimantas 05/20/2019
  • Puikios paslaugos, šauni komanda. Užtruko šiek tiek ilgiau nei planavome ,bet rezultatas buvo to vertas. Ne tik darbas bet ir dizainas . Ačiū meistrui Aidui ir Universaliam meistrui. Lukas 10/25/2018
  • Norėjau pasiteirauti apie plyteliu klojimo kainas? Sandra 09/06/2018
  • Kiek kitiems kainavo mozaikiniu plyteliu klijavimas su visais papildomais darbais (kaip pagrindo lyginimas)? Tomas 09/06/2018
  • Uzsakyma prieme p.Aidas. Kols kas viskas pagal plana. Po darbu butinai parasysiu atsiliepima. Aciu. Vitalijus 08/24/2018
  • Greitai ir profisionsliai meistras Aidas atliko plytelių klijavimo darbus ir suteike gerų patarimų. Ačiū UNIVERSALUAM MEISTRUI Aleksandras 08/24/2018
  • Ačiū labai! Miglė 03/15/2018
  • Puikiai padirbėjote, AČIŪ!:) Rolandas 10/10/2016
  Palieskite, kad skambintumėte