Plytelių klijavimo kaina 

Universalaus meistro komanda teikia keletą plytelių klijavimo paslaugų paketų, apimančius būtiniausius plytelių klijavimo procesus. Kviečiame susipažinti su paslaugomis ir jų kainomis. Jeigu turite klausimų ar norite užsisakyti plytelių klijavimo paslaugas, kviečiame susisiekti su Universaliu meistru telefono nr.,  arba el. pašto adresu info@universalusmeistras.lt

Plytelių klijavimas. Tai yra pagrindiniai plytelių klijavimo darbai, apimantys plytelių klijavimo, siūlių glaistymo ir kitus susijusias darbus. Orientacinė plytelių klijavimo kaina – 15 EUR/m², priklausomai nuo medžiagų ir plytelių.

Pagrindo lyginimas. Tai yra pagrindo paruošimo, gruntavimo, lyginimo ir kitus susijusius pagrindo dorojimo darbus. Orientacinė kaina – 7 EUR/m², priklausomai nuo situacijos ir būtinų medžiagų kiekio.

Pagrindo hidroizoliavimas. Tai yra pagrindo apsaugos nuo drėgmės užtikrinimas. Tai apima hidroizoliacinių juostų klijavimo, hidroizoliacinės medžiagos tepimo 2 kartus ir kitus susijusius darbus. Orientacinė kaina – 10 EUR/m², priklausomai nuo situacijos ir būtinų medžiagų.

Smulkus vonios remontas. Taip pat siūlome atskirą paslaugų paketą, orientuojamą į smulkų vonios kambario remontą. Tai apima sudaužytų plytelių keitimą, siūlių valymą arba perglaistymą ir kitus smulkius darbus. Šioms paslaugoms yra taikomas valandinis darbo tarifas:

Darbo valandos30 min.1 val.Atvažiavimas
08.00–19.0012 EUR17 EUR7 EUR
19.00–21.0013 EUR21 EUR8 EUR
Poilsio iš šv. dienos-25 EUR10 EUR

Skambinkite

(8-666) 12004

Skambinkite arba siųskite užklausą

    Vardas *

    El. paštas *

    Telefonas

    Žinutė

    Palieskite, kad skambintumėte