Mozaikos plytelių klijavimas Vilniuje

Mozaika, kaip dailės forma buvo žinoma dar antikos laikais. Ši meno rūšis buvo išvystyta ir pritaikyta puošti pastatų grindims, interjero detalėms, baldų apdailai. Mozaika kuriama iš įvairių medžiagų - metalo, medžio, akmens ir keramikos.

Tam naudojamos šių medžiagų formos ar gabaliukai. Mozaika galima dekoruoti tiek didelius, tiek ir nedidelio ploto paviršius. Nuo seno mozaika buvo ir atėjo iki šių dienų kaip išskirtinės prabangos elementas.

Papuošti interjerą mozaika yra individualus ir kantrybės bei profesionalumo reikalaujantis darbas. Internete yra daug patarimų, kaip suklijuoti mozaikos plyteles buityje pačiam. Tačiau nereikia pamiršti, kad tokios kokybės, kokią suteikia profesionalai, išgauti patiems vargu ar pavyks. Interjero parduotuvėse galima rasti įvairių apdailos medžiagų iš keramikos, marmuro ar akmens, reikalingų specialių įrankių ir klijų. Žinoma, svarbiausia - tiksliai žinoti, kokio vaizdinio jūs norite ant sienos, grindų ar lubų. Klijuojant mozaikos plyteles, klijai yra tepami nedideliais plotais, kad būtų spėta išdėlioti mozaikos detales, kadangi klijai džiūna ir sukietėja greitai. Klijuojamo paviršiaus plotas turi būti švarus ir paruoštas darbui.

Mozaikos plytelių klijavimas Vilniuje

Mozaikos plytelių klijavimas

Universalus meistras pasirūpins kokybišku šių ir kitų mozaikos plytelių klijavimo darbų atlikimu ir užtikrins nepriekaištingą grožį jūsų aplinkoje!

Mozaikos plytelių klijavimas Vilniuje

(8-666) 12004

Kodėl rinktis mus?

Aukšta paslaugų kokybė. Nemažai darbų galima atlikti ir pasidaryti patiems. Tačiau reikia surinkti daug informacijos apie medžiagas, įrankius, klijavimo ypatumus ir labai pasitikėti savimi, kad, neturint patirties, jūsų projektas būtų įgyvendintas kokybiškai ir gerai. Mes laikomės nuomonės, kad kiekvienas turime daryti tai, ką geriausiai išmanome ir turime tam profesionalių darbų patirties. Mūsų specialistai turi didelę patirtį statybų sektoriuje, yra profesionalūs ir besidomintys rinkos naujovėmis bei ypatumais.

Profesionalumas. Universalus meistras į savo komandą yra pakvietęs patyrusius ir mylinčius bei suprantančius savo darbo specifiką meistrus. Esame ambicingi ir siekiame, kad mūsų darbai būtų atlikti kokybiškai, nes rūpinamės savo reputacija. Mozaikos plytelių klijavimas reikalauja ypatingo kruopštumo, žinių ir kantrybės, tad įgyvendiname ir sudėtingus projektus, paruoštus individualiai jūsų interjerui. Jei jūs norite išskirtinio ir stilingo interjero, mes jums padėsime tai įgyvendinti.

Lankstumas ir universalumas. Mes stengiamės dėl savo klientų. Dirbame lanksčiai ir suderinę sąlygas, prisitaikome prie jūsų poreikių. Jūsų projektą įgyvendinsime laiku ir kokybiškai, nes bendradarbiaujame su laiko patikrintais partneriais visoje Lietuvoje, tad atstumas mums nėra problema. Jei jūs norite papildomų paslaugų - mes jas suteiksime sutaupydami jums brangaus laiko ir apsaugodami nuo papildomų išlaidų.

Patogumas. Galbūt jūs, apsilankę daugelyje Lietuvos statybinių medžiagų parduotuvėje ar interjero salonuose neradote sau tinkamo mozaikos plytelių varianto? Taip gali nutikti, nes dėl gausios pasiūlos, galima nesunkiai sutrikti ir pasimesti. Mes ir esame tam, kad pagelbėtume jums - pakonsultuosime ir padėsime atsirinkti medžiagas ir kitas detales, reikalingas įgyvendinti jūsų individualiam planui interjero sprendimuose. Mūsų specialistai yra tikri statybų sektoriaus žinovai, tad pasitikėdami jais, pasilengvinsite rūpesčių naštą.

Naujausi darbai

Mozaikos plytelių klijavimas kaina

Kiekvienos paslaugos ar darbų kaina bet kurioje srityje apskaičiuojama, žinant detalių, medžiagų, įrankių kainas. Paskambinkite mums ir sužinokite darbų kainą jūsų poreikiams. Mūsų meistras, atvykęs į jūsų namus greitai įvertins ir sudarys tikslią sąmatą. Atsižvelgę į kliento norus ir pageidavimus randame optimalų variantą, kolektyvišką ir kokybišką sprendimą. Susisiekite su Universalaus meistro mozaikos plytelių klijavimo komanda ir tapkite gražaus galutinio rezultato dalimi. Mozaikos plytelių klijavimas – mūsų kasdienybė!

Kitos paslaugos

Mozaikos plytelių klijavimas

(8-666) 12004

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte