Lauko plytelių klojimas Vilniuje

Lauko plytelių klojimas - atsakingas ir specialių žinių bei patirties reikalaujantis darbas. Internete gausu instrukcijų ir pavyzdžių, kaip iškloti lauko plyteles, tačiau natūraliai kyla klausimas, ar tikrai įmanoma atlikti šį darbą kokybiškai, neturint tam reikalingos kvalifikacijos?

Atsakymas yra daugiau nei aiškus. Ne kiekvienas esame visų galų meistrai, todėl geriausia yra kreiptis į specialistus. Esame įsitikinę, kad kiekvieną darbą turi atlikti profesionalas.

Svarstote, kokios yra dažniausiai pasitaikančios nepatyrusių meistrų klaidos klijuojant lauko plyteles? Pirmiausia klaida, kurią padaro nepatyrę savamoksliai žmonės - blogai parengtas pagrindas. Geram pagrindui pakloti rekomenduojama 20-30 cm sluoksnio žvyro ir 5-15 cm skaldos. Jokiu būdu negalima taupyti medžiagoms. Tai svarbiausia taisyklė. Tik išsirinkus kokybiškas ir sertifikuotas medžiagas plytelių klojimui, turėsite ilgalaikę ir patvarią lauko dangą.

Sekanti, ne mažiau svarbesnė užduotis - plytelių pasirinkimas. Mūsų įvairios klimato sąlygos reikalauja itin patvarių, drėgmei, šalčiui ir karščiui atsparių plytelių pasirinkimo.

Lauko plytelių klojimas Vilniuje

Lauko plytelių klojimas

Statybinių prekių ir interjero parduotuvėse gausu įvairių gamintojų, stilistikos, medžiagų ir kainų plytelių lauko laiptams, terasoms, aikštelėms ir takams įrengti. Daugiausiai pagyrų sulaukia akmens masės plytelės. Jos labiausiai tinka mūsų klimato sąlygomis ir jų privalumai yra akivaizdūs. Siūlome rinktis aukštos kvalifikacijos meistrus ir kokybišką paslaugų atlikimą. Universalus meistras padės įgyvendinti jūsų svajones ir apsaugos jus nuo visų rūpesčių!

Lauko plytelių klojimas Vilniuje

(8-666) 12004

Kodėl rinktis mus?

Ilgametė patirtis ir profesionalumas. Mes esame patyrusi specialistų komanda plytelių klojimo srityje. Plytelių klijavimas tiek lauko, tiek vidaus apdailai reikalauja meistriškumo, kruopštumo, tikslumo ir nuolatinio domėjimosi rinkos naujovėmis. Mes nuolat giliname savo žinias, palaikome glaudžius ryšius bendradarbiaudami su patikimais partneriais ir nuolatiniais klientais, dalinamės savo patirtimi. Universalaus meistro specialistai užtikrina darbų kokybę, siekia suteikti paslaugas, pilnai atitinkančias kliento poreikius ir lūkesčius. Esame tie, kuriais galima pasitikėti, nes mūsų atlikti darbai kalba patys už save.

Kokybė. Universalaus meistro specialistų komanda rūpinasi savo įmonės įvaizdžiu ir reputacija. Esame iškėlę aukštus reikalavimus darbų atlikimo kokybei. Mes gerbiame kiekvieną klientą ir įsiklausome į jo norus ir vizijas. Skaidrumas ir aiškumas, atsakingumas ir pareigingumas leidžia ne tik kokybiškai, bet ir laiku atlikti savo įsipareigojimus klientams. Atsakome už savo darbus ir niekada nepaliekame klientų nežinioje.

Platus paslaugų spektras. Kreipdamiesi į Universalaus meistro specialistų komandą, jūs gausite ne tik profesionalią pagalbą ir patarimus. Paskambinę mums galite būti pakonsultuoti, kur ir kokias medžiagas nusipirkti ar išsirinkti, pasiūlysime dizainerio paslaugas ir kitokią pagalbą. Susisiekę su mumis, jūs tikrai rasite tai, ko ieškote - kokybiškos paslaugos už gerą kainą.

Darbų sparta. Geras darbų organizavimas ir lankstumas leidžia užtikrinti Universalaus meistro atliekamų darbų spartą. Mes randame sprendimus kiekvieno kliento užsakytoms paslaugoms ar darbams atlikti. Už sąžiningą kainą suteikiame kokybę ir patogumą. Taupome savo ir klientų brangų laiką, o taip pat ir nereikalingas išlaidas.

Lauko plytelių klojimas kaina

Tikslią lauko plytelių klojimo kainą apskaičiuosime žinodami visas jūsų projekto detales. Darbų atlikimo kainą lemia daugelis faktorių, todėl ji svyruoja priklausomai nuo kliento poreikių. Universalaus meistro specialistai stengiasi suteikti kokybiškas paslaugas už prieinamą kainą. Kreipkitės į mus ir mes įsipareigosime jums greitai pateikti tikslią darbų atlikimo sąmatą. Iškilus papildomiems klausimams, būsite nemokamai pakonsultuoti tiek telefonu, tiek gyvai. Jeigu jums patogiau gauti išsamią informaciją savo namuose ar objekte, mes nedelsdami atvyksime pas jus.

Universalus meistras – jūsų komfortui!

Kitos paslaugos

Lauko plytelių klojimas

(8-666) 12004

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte