Plytelių klijavimas ant sienos Vilniuje

Plytelių klijavimas yra labai atsakingas ir kruopštus darbas. Nuo kokybiško plytelių suklijavimo priklausys jūsų namų sienų grožis: ar tai būtų vonios kambarys, ar virtuvė, ar koridorius.

Tinkamai suklijuotos plytelės sukuria ilgalaikį patogumą jūsų namuose - jos lengvai valosi nuo nešvarumų, o valymui nereikia skirti daug laiko. Plytelės ant sienų suteikia švarumo ir lengvumo pojūtį. Jei namuose laukia remontas, patikėkite - plytelės sienų apdaila bus racionalus ir geras pasirinkimas.

Svarbiausia užduotis kiekvienam, susiruošusiam daryti remontą ar įsirenginėti naujus namus - tinkamai išsirinkti medžiagas, šiuo atveju - plyteles. Plytelių gausa ir įvairovė statybinių prekių parduotuvėse ar interjero salonuose tikrai džiugina kiekvieno pirkėjo akį. O išsirinkti yra nelengva, tad patartina kreiptis į konsultantus ar turinčius patirtį statybų apdailos sektoriuje. Jei tiksliai žinote, kokia jūsų vizija, kas jums tinkama ir gražu - puiku. Tačiau dažniausiai pasimetama toje didžiulėje plytelių pasiūloje.

Plytelių klijavimas ant sienos Vilniuje

Plytelių klijavimas ant sienos

Plyteles ir kitas medžiagas išsirinkti yra vienas darbų etapas, tačiau kitas, daug svarbesnis – kas klijuos jūsų išsirinktas plyteles. Žmonėms, nesusidūrusiems su panašaus pobūdžio darbais, šis užsiėmimas yra gana rizikingas. Suklijavus neteisingai ir netiksliai, galima prarasti ne tik laiko ir pinigų. Patirtis rodo, kad ištaisyti statybinį ar apdailos darbų broką užtrunka ilgai, o kainuoja beveik dvigubai. Mūsų pasiūlymas - patikėkite šį sudėtingą darbą Universaliam meistrui!

Plytelių klijavimas ant sienos Vilniuje

(8-666) 12004

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalus meistras yra patikima meistrų komanda, kurioje darbuojasi kompetetingi ir ilgametę patirtį turintys specialistai. Plytelių klijavimas ant sienų, kaip ir kiti apdailos darbai, reikalauja žinių, patirties, sumanumo ir kruopštumo. Rinkoje nuolat atsiranda naujos apdailos mados, stiliai ir medžiagos. Tad sekti visas naujienas ir pritaikyti jas praktikoje gali tik labai aukštos klasės meistrai. Mes įsitikinę, kad mūsų specialistai pakonsultuos jus renkantis plyteles bei suklijuos jas kokybiškai ir laiku.

Lankstumas. Turbūt ne kartą esame girdėję iš draugų ar kaimynų sakant, kaip sunku surasti tinkamą ir gerą meistrą plytelių klijavimui. Taip pat dažnai pastaiko, kad net ir suradus tinkamą meistrą, tenka laukti ilgai ir kantriai, kol šis atvyks suklijuoti plyteles. Gera žinia yra ta, kad mūsų suburtoje meistrų komandoje visada pasiūlysime, kad jums tinkamu laiku ir kokybiškai būtų suteiktos reikiamos paslaugos. Dirbame lanksčiai, prisiderindami prie jūsų dienotvarkės, tad visus rūpesčius dėl plytelių klijavimo patikėkite mums!

Platus paslaugų spektras. Jei jūs turite išvykti ir norite grįžę rasti suremontuotą ar atnaujintą būstą - mes pasirengę tai atlikti su visa atsakomybe. Suderinę plytelių ar kitų medžiagų, reikalingų remontui, spalvas, formas, kiekius ir kainas, pasiūlysime darbų atlikimo grafiką visiems darbams atlikti. Jums nereikės ieškoti atskirai grindų, plytelių klojimo meistro ar dažytojo - mes visus specialistus esame subūrę į vieną stiprią ir ryžtingą komandą.

Mūsų vertybės. Esame stabili ir patikima įmonė, randanti savo klientą ir dirbanti jo gerovei. Mes dirbame taip, kad klientas sugrįžtų, nes stengiamės patenkinti jo lūkesčius su kaupu. Mūsų darbuotojai turi stiprias profesines, o taip pat ir žmogiškąsias savybes, kurios padeda ilgalaikėje perspektyvoje. Mes nuolat tobulėjame, esame atviri naujovėms ir naudojame šiuolaikiškas technologijas kokybiškų paslaugų ir darbų atlikimui.

Plytelių klijavimas ant sienos kaina

Plytelių klijavimo ant sienos kaina priklauso nuo eilės pasiruošimui skirtų darbų bei jų mąsto. Žinodami jūsų planus, mes padėsime juos įgyvendinti kuo geresnėmis ir palankesnėmis sąlygomis. Susisiekite telefonu su mūsų specialistais ir mes suteiksime visą jums reikalingą informaciją, o per 2-3 dienas pateiksime darbų samatą. Mes pasiruošę ieškoti sprendimų ir suteikti aukščiausios kokybės paslaugas. Meistrų statybų sektoriuje yra daug, bet tikrus ir gerus meistrus jūs tikrai rasite čia, nes po vienu stogu esame subūrę stiprią ir patikimą komandą. Paskambinkite mums ir įsitikinsite tuo patys!

Kitos paslaugos

Plytelių klijavimas ant sienos

(8-666) 12004

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte