Plytelių klijavimas virtuvėje Vilniuje

Virtuvė kiekvienuose namuose yra ta vieta, kur dažniausiai susiburia visa šeima, nes maisto gaminimas ir, juo labiau, valgymas yra mūsų gyvenimo dalis. Dažnas žmogus, įsirenginėjantis ar perkantis būstą kelia nemažus reikalavimus virtuvei, nes ji - šeimos traukos centras.

Čia ne tik gaminamas ir ruošiamas maistas sau ar svečiams, bet ir bendraujama, dalijamasi naujienomis bei planais.

Tikrai neužtenka, kad virtuvė būtų tik jauki ir graži. Labai svarbu, kad visi paviršiai, esantys joje būtų atsparūs bei patogūs naudojimui. Tad pagrindinis dalykas, galvojant apie virtuvės sienų apdailą yra praktiškumas. Dažniausiai jų apdailai renkamasi keramines plyteles. Sienų apdailai jos mėgiamos dėl savo praktiškumo: nesunkiai valosi riebalai ir kiti nešvarumai, nesusigeria drėgmė. Be to, jos nėra degios. Plytelių asortimentas virtuvės sienų apdailai yra labai platus: statybinių prekių parduotuvėse ar interjero salonuose galima rasti įvairios stilistikos, medžiagų bei paviršių plytelių. Tad sprendimas, kokias plyteles pasirinkti ir kam patikėti jas suklijuoti yra labai svarbus.

Plytelių klijavimas virtuvėje Vilniuje

Plytelių klijavimas virtuvėje

Jeigu plytelių formą, spalvą ar medžiagą jums gali padėti išsirinkti parduotuvės konsultantas ar specialistas, tai plytelių klijavimui yra keliami specialūs uždaviniai ir reikalavimai. Plytelių klijavimui reikalinga patirtis, kruopštumas, žinios ir supratimas. Vien tik pasiskaityti straipsnius ir bandyti žingsnis po žingsnio daryti tai pačiam yra pernelyg rizikinga. Tai gali pareikalauti ne tik daug jūsų laiko, bet ir papildomų išlaidų. Be to, blogai atliktus tokio pobūdžio darbus retai kas skuba taisyti ir tai kainuoja papildomai. Pats geriausias sprendimas - šį darbą patikėti plytelių klijavimą specialistui, todėl siūlome kreiptis į Universalaus meistro profesionalus!

Plytelių klijavimas virtuvėje Vilniuje

(8-666) 12004

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Universalaus meistro komanda - profesionalūs ir kompetetingi savo srities žinovai. Turime ilgametę patirtį plytelių klijavimo srityje, nuolat domimės rinkos naujovėmis ir giliname savo žinias bei vykdome savo įsipareigojimus. Išlaikome produktyvius ir profesionalius santykius su savo partneriais, tad turime daug kontaktų su plytelių tiekėjais ir atstovais visoje Lietuvoje.

Darbų ir paslaugų kokybė. Mes mylime ir gerbiame savo darbą taip, kaip ir savo klientus. Universalaus meistro specialistai kelia sau labai aukštus reikalavimus, tad darbų ir paslaugų kokybė yra visų svarbiausia. Mes garantuojame, kad mūsų specialistų suklijuotomis plytelėmis džiaugsitės ilgai. Mūsų įmonėje įdiegta kokybės kontrolės sistema užtikrina, kad paslaugos ir darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku.

Paslaugų spektro įvairovė. Universalaus Meistro meistrai specializuojasi visų tipų plytelių klijavime - nuo keramikos, metalo, stiklo, porceliano ir natūralaus akmens – iki kalkakmenio, travertino, granito ar marmuro. Mūsų meistrai parinks tinkamus klijus ir patars visais klausimais, susijusiais su plytelių klijavimu. Jei turėsite klausimų dėl plytelių pasirinkimo, mielai rekomenduosime mūsų interjero specialistą.

Lankstumas. Mes esame subūrę į komandą specialistus, kurie nebijo iššūkių, yra greiti ir lankstūs savo profesijoje. Mes greitai reaguojame į pasikeitusias aplinkybes, prisitaikome ir nedarome iš to problemos. Mes manome, kad kiekvienai problemai spręsti yra atskiras sprendimo būdas. Mes jį randame ir patenkiname kiekvieno kliento poreikį. Klientas mums yra svarbiausias, o jo geri atsiliepimai ir grįžtamasis ryšys suteikia dar didesnės motyvacijos atlikti darbus.

Naujausi darbai

Plytelių klijavimas virtuvėje kaina

Norint sužinoti tikslią plytelių klijavimo virtuvėje kainą, siūlome kreiptis nurodytais telefonais į mūsų specialistus. Mes pakonsultuosime, patarsime ir padėsime jums rasti atsakymus į visus rūpimus klausimus. Žinodami jūsų norus ir sąlygas, paskaičiuosime tikslią plytelių klijavimo virtuvėje darbų sąmatą. Jei dar neturite plytelių ir klijų, mūsų patyrę specialistai patars, kur juos įsigyti. Mes pasiūlysime jums gerą plytelių klijavimo kainos ir kokybės santykį, tad sutaupysime jūsų brangų laiką.

Kitos paslaugos

Plytelių klijavimas virtuvėje

(8-666) 12004

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos! Alvydas P. 02/21/2019
  Palieskite, kad skambintumėte