Plytelių pjaustymas Vilniuje

Jeigu renovuojate būtą ir virtuvėje, vonios kambaryje ar kitose patalpose klijuojate plyteles, yra labai tikėtina, kad neapsieisite be plytelių pjaustymo. Plyteles yra rekomenduojama pradėti klijuoti nuo tam tikro kampo ir pirmiausiai suklijuoti visas sveikas (nemodifikuotas) plyteles. Tačiau, priėjus prie konkrečios sienos klijavimo darbų pabaigos, retais atvejais baigiate sveikomis plytelėmis.

Universalaus meistro plytelių klijavimo ekspertų komanda – jūsų paslaugoms! Plytelių pjaustymas reikalauja įgudusios rankos, specialių įrankių ir tam tikrų metodų bei žinių. Mūsų ekspertai yra licencijuoti plytelių klijuotojai ir modifikatoriai, turintys daug metų patirties šioje srityje, todėl Universalus meistras gali užtikrinti ne tik aukštą darbų kokybę, bet ir jūsų pasitenkinimą rezultatais.

Plytelių pjaustymas

Plytelių pjaustymas Mūsų ekspertams nėra sudėtingas procesas! Skambinkite jau dabar ir užsirezervuokite nemokamą konsultaciją jau dabar!

Kam reikalingas plytelių pjaustymas?

Kaip jau minėjome aukščiau, pirmoji ir pagrindinė priežastis pjaustyti plyteles yra pritaikyti jas prie esamo plytelių išdėstymo. Labai retais atvejais plytelės sutampa 100 proc. su siena ar grindimis ir užpildo ją be jokio poreikio pjaustyti. Paprastai baigiant sieninių plytelių klijavimo darbus, trūksta konkrečios atkarpos iki ribos, kurią grindjuostės apdengia, todėl reikia naudoti papildomas nupjautas plyteles.

Antroji priežastis – graži aplinka. Rinkoje jau kurį laiką yra atsiradusios mozaikinės plytelės. Tai yra smulkaus ploto plytelių rinkinys, siūlantis įvairių spalvų gradientą, tobulai tinkantį bet kuriam vonios kambariui. Kai kurie žmonės kuria iliustracijas iš mozaikinių plytelių. Tokiam atvejui yra būtini didelio masto pjaustymo darbai (tačiau, jau paruošti mozaikinių plytelių variantai taip pat egzistuoja).

Trečioji ir rečiausiai pasitaikanti priežastis – jūsų samdyti ekspertai moka klijuoti, bet ne pjaustyti. Plytelių pjaustymas reikalauja atitinkamų įgūdžių, kruopštumo ir apdairumo. Paprastai vienas specialistas gali padaryti viską nuo pradžios iki pabaigos, bet jeigu taip sutampa, kad žmogus specializuojasi į klijavimą – mūsų ekspertai visada yra pasiruošę jums padėti!

Plytelių pjaustimas už progingą kainą

Universalaus meistro plytelių pjaustymo ekspertai gali suteikti jums visus plytelių pjaustymo ir klijavimo sprendimus. Mažiems užsakymams, meistrai susitvarkys su visais pjaustymo iššukiais patys, o didesniems užsakymams, naudosime savo stakles! Jeigu sudomino mūsų siūlomos paslaugos, kviečiame susisiekti su mumis telefonu arba el. pašto adresu: info@universalusmeistras.lt. Mūsų plytelių pjaustymo ekspertų komanda užtikrins nepriekaištingus rezultatus ir saują komplimentų iš kiekvieno jūsų svečio!

Plytelių pjaustymas Vilniuje

(8-666) 12004

Mūsų atsiliepimai:

REVIEWS
5(based on 1 reviews)
  • Su jūsų plytelių pjaustymo staklėmis viskas buvo daug greičiau, ačiū! Julius 02/22/2017
Palieskite, kad skambintumėte