Langų montavimas

Langų montavimas – ne visai įprastas namų remonto ar renovacijos darbas. Nusprendę keisti namų langus greičiausiai retas pagalvojame, kad tai padarysime pasikvietę kaimyną ar giminaitį. Langai – specialaus montavimo ir izoliacijos reikalaujančios namų detalės, be kurių neįsivaizduojame bet kokio būsto ar gyvenamųjų patalpų.

Pro langus į namus patenka natūrali šviesa, o kartu ir šiluma, tad langai iš tiesų vaidina svarbų vaidmenį, nepriklausomai nuo patalpų paskirties. Langų montavimas yra atliekamas pasitelkiant tam tikrus technologinius procesus. Visų pirma, senus langus būtina atsargiai ir saugiai išmontuoti. Svarbu nepažeisti sienų, o išmontavimą daryti tik pasitelkiant profesionalius įrankius.

langu-montavimas

Kokybiškai išmontavus senus langus, reikia paruošti langų perimetro paviršių naujų langų montavimui. Šiam darbui reikia ne tik profesionalumo ir žinių, bet ir specialių izoliacinių medžiagų, todėl naujų langų montavimas turi būti atliekamas profesionalų. Universalus meistras siūlo kokybiškas, greitas ir nebrangias langų montavimo paslaugas, atliekamas patyrusių specialistų.

Pasirinkite miestą ir skambinkite

Kodėl rinktis mus?

Greitis. Vienas iš didžiausių privalumų klientams užsisakius Universalų meistrą yra greitis. Mūsų meistrai į užsakymus yra siunčiami nedelsiant, todėl garantuojame, kad nepatirsite langų montavimo atidėliojimų. Mūsų meistrai atvyks nurodytu adresu su visais reikiamais įrankiais bei įranga, todėl darbai prasidės iš karto. Jokių pakartotinų atvažiavimų, svarstymų ar matavimų. Visas darbas vyksta čia ir dabar.

Patikimumas. Savo komandoje turime ne vieną patyrusį langų montavimo specialistą. Tai yra ne tik todėl, kad galėtume vykdyti užsakymus laiku, tačiau ir iškritus vienam meistrui iš rikiuotės dėl pvz. ligos, būsite tikri, kad darbai nesustos. Visuomet rasime kuo pakeisti į darbą negalintį atvykti meistrą, taigi esame atsakingi už visą darbų nuoseklumą ir nepertraukiamą jų vykdymą.

Lankstumas. Turėdami užtektiną specialistų kiekį bei pritaikydami protingą užsakymų valdymą sugebame būti ypatingai lankstūs ir maksimaliai prisitaikantys prie klientų poreikių. Pasikeitė Jūsų planai ir langus montuoti norite kitą dieną? Atvažiuosime kada Jums patogu, tik paskambinkite ir mums praneškite apie Jūsų pasikeitusius planus. Žinome, kaip rinkoje yra sunku rasti meistrus, kurie turėtų teisingą požiūrį į kliento užimtumą, todėl pasiūlysime Jums tai, ko reikia.

Kokybė. Daugumai žmonių, ypatingai kalbant apie montavimo, remonto, statybų darbus, paslaugų kokybė užima ypatingai aukštą vietą prioritetų sąraše. Žinome, kad blogai ir nekokybiškai atliktas darbas anksčiau ar vėliau išlenda, o tada ir prasideda nesklandumai. Tenka dėrėtis su darbus vykdžiusia įmone, įrodinėti netinkamą atliktų darbų kokybę, o broko pataisymai beveik visada kainuoja daug brangiau negu pradinė paslauga. Būdami atsakingi ir užtikrinti mūsų meistrų reikiama kvalifikacija esame ramūs, jog galime pasiūlyti aukščiausią langų montavimo paslaugų kokybę.

Langų montavimas kaina

Langų montavimo kaina priklauso nuo skirtingų montavimo aplinkybių, montuojamų langų skaičiaus bei vietovės. Jei jums svarbi tiksli langų montavimo kaina jūsų objekte, kreipkitės į Universalaus meistro komandą surinkę atitinkamą telefono numerį jūsų mieste. Mes išklausysime jūsų poreikius, įvertinsime darbo resursus, laiką ir sąnaudas bei galėsime pateikti tikslią paslaugos kainą. Orientuojamės į nauda klientui, todėl kiekvienu atveju stengiamės pasiūlyti patrauklią paslaugos kainą, kad žmogų tenkintų tiek kokybė, tiek kaina.

Langų montavimas reikalauja specialių žinių, darbo patirties bei kompetencijos, todėl nepatikėkite šio darbo bet kam. Tik kokybiškai sumontuoti langai bus ilgaamžiai, sandarūs ir tarnaus daug metų. Sandarūs langai ne tik neleis namuose kauptis drėgmei, bet ir sumažins jūsų šildymo išlaidas, todėl tai pamažu atsipirks. Profesionalus langų montavimas jums suteiks visišką ramybę, pasitikėjimą ir minimalius nepatogumus darbų atlikimo metu. Tvarkingi meistrai nepaliks sujauktos darbo vietos ir išveš senus jūsų langus utilizacijai, tad jums nereikės vargti ir dėti pastangas patiems. Naudokitės patikimomis ir profesionaliomis Universalaus meistro langų montavimo paslaugomis ir sutaupykite!

Dažniausiai užduodami klausimai

✅Kiek kainuoja langų montavimas?

Langų montavimas, atliekamas Universalaus meistro, padeda taupyti jūsų namų įrengimo bei remonto išlaidas. Siūlome gerus langų montavimo įkainius ir montuojame visus langus, pagal pageidavimus.

 

✅Kaip užsakyti langų montavimą?

Užsakykite langų montavimo paslaugą pasirinkę miestą ir susisiekę su langų montavimo specialistais telefonu arba el. paštu. Mes jums suteiksime visą reikalingą informaciją bei sutarsime jums patogų atvykimo laiką.

 

✅Koks yra langų montavimo procesas?

Apžiūros metu įvertinsime darbų pobūdį, apimtis bei reikalingas medžiagas. Tai padės tiksliai nustatyti paslaugos kainą bei pateikti jums pasiūlymą. Su meistrais galėsite patys susitarti, kada bus atliktas langų montavimas, sudėrėti atsiskaitymo sąlygas.

 

✅Kaip greitai galite sumontuoti langus?

Langų montavimo paslauga yra suteikiama atsižvelgiant į specialistų užimtumą, oro sąlygas. Bet kuriuo atveju, sutarti darbai bus atlikti sutartu laiku, todėl jūs tiksliai žinosite, kada jūsų langai bus sumontuoti.

Mūsų atsiliepimai

REVIEWS
5(based on 2 reviews)
  • Puikios paslaugos, aciu! Jonas 05/15/2020
  • Gal ir gears ò jeigu ka tài pats montuotojas LANGU Darìus 10/22/2021