Palangių montavimas Vilniuje

Įrenginėjant šiuolaikinį būstą ar planuojant jį remontuoti, itin didelis dėmesys skiriamas langams dėl šilumos išlaikymo patalpoje. Tačiau nereikėtų pamiršti ir apie palangių svarbą. Jei renkatės geros kokybės langus, palangės turėtų būti iš tokios pat medžiagos, o svarbiausiai - tiksliai ir teisingai sumontuotos. Nuo tokių sprendimų priklausys šilumos bei drėgmės lygis patalpose bei ilgalaikė eksploatacija.

Palangių (kaip ir langų) pasirinkimas yra nemažas ir priklauso nuo patalpos paskirties, montavimo vietos ir neabejotinai, nuo finansinių galimybių. Dažniausiai renkamasi PVC, medinės ir medžio drožlių palangės. Mes rekomenduojame tiek langams, tiek palangėms rinktis vieną ir tą pačią medžiagą, nes dėl fizinių savybių skirtumo gali nukentėti ne tik bendra jų išvaizda, bet ir atsirasti eksploatavimo problemų ateityje. Žmonės, besidomintys palangių rūšimis, labiausiai kreipia dėmesį į jų spalvą, gamintoją ir kainą. Renkantis palanges labai svarbu įvardinti, kokioje patalpoje jos bus montuojamos. Tad galutinai nuspręsti jums visada padės specialistas ar konsultantas.

Išsirinkus palangių rūšį, labai svarbus ir atsakingas darbas - palangių montavimas. Tik iš pirmo žvigsnio gali atrodyti, kad tokį darbą pajėgus atlikti kiekvienas, bent kiek remontavęs namus. Tačiau turime nuliūdinti - tai labai kruopštus ir specifinių žinių reikalaujantis atsakingas darbas. Kokie  pagrindiniai palangių montavimo principai? Tiek medinės, tiek PVC palangės montuojamos panašiai. Palangės ilgis parenkamas pagal lango plotį. Montuojant palangę ant jos galų dedami antgaliai, kurių pagalba palangė pristumiama prie palanginio profilio. Tarp palangės ir mūro būtina įspausti kaisčius bei kruopščiai patikslinti horizontalumą. Rekomenduojamas 1-2 proc. nuolydis nuo lango. Ertmės užpildomos putomis, kurių likučiai pašalinami joms išdžiūvus. Jei esate užimti žmonės, neturintys galimybių montuoti palanges, kreipkitės į Universalų meistrą - profesionali pagalba jums bus suteikta nedelsiant.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Mes visi esame konkrečios srities specialistai, tad racionalus sprendimas visuomet yra būsto remonto ar atnaujinimo darbus patikėti šios srities žinovams. Mes dirbame statybų sektoriuje daugelį metų ir esame sukaupę tiek praktikos bei teorinių žinių, kad mūsų profesionalumu galite neabejoti. Esame aktyvūs, gerai organizuoti bei pasiekę karjeros aukštumų savo darbo srityse. Turime sukaupę platų klientų ratą, kuris kasmet didėja ir plečiasi. Pasitikėkite mumis ir jūs - nenusivilsite!

Platus paslaugų spektras. Esame profesionalių statybos specialistų komanda, daugelį metų atsakingai dirbanti šiame sektoriuje. Mūsų ilgametė patirtis bei įvairių sričių meistrai suteikia daug galimybių bei naudos mūsų klientams. Susisiekę su mumis, gausite maksimalų paketą konsultacijų, paslaugų bei informacijos.

Lankstumas. Universalus meistras įsiklauso į kiekvieno kliento poreikius bei atsakingai analizuoja situaciją bei galimybes, profesionaliai įvertina darbų apimtis, laiko sąnaudas ir pasiūlo puikų kokybės ir kainos santykį. Susitarus dėl visų sąlygų ir aplinkybių, mes lanksčiai prisitaikysime prie jūsų nurodytų terminų ir laiku užbaigsime mums patikėtas užduotis.

Kokybė. Mes rūpinamės savo reputacija ir stengiamės išsaugoti rinkoje savo gerą vardą. Esame iškėlę aukštą kokybės standartų kartelę, tad darbų kokybė - pagrindinis mūsų veiklos principas. Tik kokybiškai, tiksliai ir nepriekaištingai atlikti darbai yra mums priimtini ir tai - mūsų vizitinė kortelė.

Palangių montavimas kaina

Kiekvieno darbo tikslią kainą galima nustatyti tik įvertinus daugybę faktorių. Susisiekite su mumis telefonu ir mes pateiksime preliminarius skaičiavimus, o atvykę į jūsų objektą ir įvertinę situaciją - pateiksime konkretų komercinį pasiūlymą palangių montavimui Vilniuje. Paskambinkite mums nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes greitai bei efektyviai jums pasiūlysime optimalų sprendimą jūsų poreikiams.

Aptarnavimo teritorija

Palangių montavimas Vilniuje

(8-666) 11908

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Rekomenduoju! Rimantė 06/11/2019
  Palieskite, kad skambintumėte