Parketo šlifavimas Vilniuje

Dauguma mūsų turbūt pažįstame, kaip atrodo susidėvėjęs parketas. Gaila, tačiau didelė dalis žmonių susirūpina parketu tik tuomet, kai jis tampa kritinės būklės. Tada parketo atnaujinimas tampa tikru iššūkiu. Dažniausios parketo nusidėvėjimo priežastys: nuolatinis kontaktas su stumdomais baldais (valgomojo, baro kėdės, baldai su ratukais), dažnas siurbliavimas arba netinkama priežiūra. Esmė yra ta, kad bet kokios rūšies parketas yra padengtas specialiu apsauginiu sluoksniu, kuris saugo natūralią medieną nuo tiesioginės trinties su aplinkos veiksniais. Su laiku šiam sluoksniui nusitrynus, parketo medieną šie veiksniai pradeda veikti tiesiogiai. Tuomet parketo atspalvis smarkiai pakinta ir žmonės suskumba kreiptis į specialistus. Deja, pernelyg ilgas delsimas iššaukia kur kas rimtesnį parketo šlifavimą ir jis kainuoja brangiau.

Universalus meistras teikia profesionalią parketo šlifavimo paslaugą. Nelaukite, kol jūsų parketas taps sunkiai restauruojamas.

Parketo šlifavimas Vilniuje

Parketo šlifavimas

Nusitrynęs apsauginis parketo sluoksnis plaunant grindis leidžia reaguoti medienai su vandeniu, o tai situaciją tik dar labiau pablogina. Drėgmė įsiskverbia į medieną ir ši pajuoduoja. Tokie atvejai yra sudėtingi, kadangi reikia nušlifuoti gerokai didesnį parketo sluoksnį ir gali tapti sunkiau pasiekti norimą rezultatą.

Kodėl rinktis mus?

Patarsime. Mūsų specialistai visada su malonumu jums patars klausimais, susijusiais su teikiama paslauga. Pvz. atlikus parketo šlifavimo darbą ir jums pasiteiravus, kas kiek laiko rekomenduotina lakuoti parketą, greičiausiai sulauksite atsakymo, kad vidutiniškai parketas turėtų būti lakuojamas kas 5-6 metus. Toks ryšys su klientais leidžia mums kurti pasitikėjimą ir sulaukti pakartotinių užsakymų.

Įvertinsime. Prieš pradedant bet kokį darba, visuomet atsakingai įvertiname darbų apimtis. Jeigu klientui yra sunku pateikti tikslius plotų ar darbo apimčių apskaičiavimus, visada noriai atvažiuosime pas klientą į namus ir viską tiksliai įvertinsime. Po įvertinimo taip pat aptarsime darbų eigą, kainą bei kitus kylančius klausimus. Paslaugas vykdome nuo pradžios iki pabaigos, todėl nepaliekame nei vieno atviro klausimo.

Atliksime. Visus darbus atliksime už jus. Jums nebereikės rūpintis ir sukti galvos dėl neatliktų arba lėtai vykdomų darbų. Mūsų darbų grafikas yra įtemptas ir viskas yra surikiuota minučių tikslumu, todėl neleidžiame sau tokios prabangos, kaip darbo neatlikimas ar atidėjimas. Mums svarbi jūsų ramybė ir komfortas, dėl to darbus vykdome čia ir dabar arba kitu jums patogiu metu.

Prisitaikysime. Universalaus meistro tikslas yra sukurti unikalias paslaugas, kurios būtų paremtos lankstumu. Būtent didelis lankstumas ir gebėjimas prisiderinti prie kliento poreikių bei besikeičiančių planų atveria mums duris į mūsų klientų namus. Klientai ypač vertina šią mūsų savybę, todėl ir toliau siekiame būti pirmi lankstumo požiūriu.

Parketo šlifavimas Vilniuje

(8-655) 15943
Parketo šlifavimo kaina

Parketo šlifavimas

Universalus meistras siūlo ne tik grindų šlifavimo paslaugas, bet ir kitas grindų klojimo bei šlifavimo paslaugas. Visiškai nesvarbu, kokio tipo grindys, koks išplanavimas ar kokia darbų apimtis. Kokybiškai paklosime parketą, bei suteiksime garantijas. Grindų klojimas Vilniuje apima įvairios rūšies grindų montavimo, klijavimo ir šlifavimo paslaugas. Skambinkite mums ir užsisakykite šias paslaugas:

Parketo šlifavimo kaina

Parketo šlifavimas Vilniuje – nebrangi, tačiau didelę naudą suteikianti paslauga. Jos kaina priklauso tiek nuo šlifuojamo parketo ploto, tiek nuo nusidėvėjimo stiprumo. Įprastai atnaujinant parketą yra nušlifuojama 2mm parketo paviršiaus, tačiau sudėtingesniais atvejais, gali būti nušlifuojami ir 3mm. Tam, kad sužinotumėte tikslią parketo šlifavimo kainą jūsų namams, paskambinkite mums ir mes tiksliai viską įvertinę pateiksime jums atsakymą. Kiekvienas parketo šlifavimas yra individualus, tačiau mes turime reikalingą techniką ir patirtį darbams atlikti sėkmingai. Skambinkite jau dabar ir leiskite mums pasirūpinti jūsų nusidėvėjusiu parketu.

Parketo šlifavimui verta rinktis tik profesionalus. Nepatyrę meistrai nesunkiai gali sugadinti jūsų grindis, todėl rinkitės tik patirties turinčius specialistus. Universalus meistras tinkamai pasirūpins jūsų parketu ir jūs vėl galėsite džiaugtis gražiu vaizdu namuose.

Universalus meistras – kokybė, patirtis, patikimumas.

Aptarnavimo teritorija

Parketlentčių šlifavimas

(8-655) 15943

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  3(based on 2 reviews)
  • Tikrai kokybiškai atliktas parketo šlifavimas Vilniuje, dėkui! Julija 06/11/2018
  • labai labai blogai. gal mociutei, kuri neskiria makitos nuo moskviciaus ir tiktu, bet ne graziems namams. Klientas 08/24/2021
  Palieskite, kad skambintumėte