Terasos įrengimas Vilniuje

Šiltuoju metų laiku nėra nieko geriau nei laiko leidimas gražioje bei jaukioje terasoje. Šiuo metu yra pastebimi vis labiau populiarėjantys terasų sprendimai ne tik privačiuose namuose, bet taip pat ir sodybose, soduose ar net daugiabučiuose, kuomet yra tam tinkamos sąlygos. Iš tiesų, vienas didžiausių terasų suteikiamų privalumų yra tas, kad jos praplečia naudingą mūsų namų plotą šiltuoju metų laikotarpiu, todėl veiksmas namuose nesibaigia ties namų sienomis. Mūsų atliktas terasos įrengimas ir kiti dekoravimo sprendimai, padės Jums mėgautis jaukiais vasaros vakarais po atviru dangum.

Prieš įrenginėjant bet kokią terasą verta žinoti keletą dalykų. Visų pirma, į kurią pusę jūsų terasa bus orientuota. Jei mėgstate daugiau saulės ir šilumos, terasą vertėtų įrengti į pietų arba vakarų pusę.  Nors dažnai terasos kryptį nustato pati namo konfigūracija, gerai apgalvokite, kokie yra jūsų asmeniniai poreikiai.

Terasos įrengimas Vilniuje

terasos irengimas

Taip pat pasirinkite tinkamų medžiagų terasines lentas. Medienos ir plastiko kompozito lentos reikalaus mažiau priežiūros ir tarnaus ilgiau. Tuo tarpu pvz. impregnuotos pušies mediena kainuos pigiau, tačiau teks užsiimti kasmetine priežiūra ir atnaujinimo darbais. Universalaus meistro ekspertai teikia grindų klojimo  ir terasos įrengimo paslaugą Vilniaus mieste. Profesionalus ir kokybiškas mūsų meistrų darbas užtikrins jūsų terasos ilgaamžiškumą ir patikimumą!

Kodėl rinktis mus?

Universalumas. Mūsų meistrų paslaugumas pasitarnaus jūsų patogumui. Sunešime medžiagas, prieš darbus ir po jų sutvarkysime aplinką, nepaliksime šiukšlių, jei reikės, pagal atskirą susitarimą didesnes atliekas savo transportu išvešime utilizavimui, suteiksime naudingų patarimų dėl terasos priežiūros bei visaip kitaip padėsime. Mūsų tikslas užtikrinti, kad klientas gauna visokeriopą pagalbą ir nėra paliekamas nežinioje. Universalus meistras pasirūpina viskuo.

Atsakomybė. Atsakomybė apibūdina mūsų darbo pobūdį. Jeigu kažko paprašėte, galite būti ramūs, kad tai bus įvykdyta. Kruopščiai organizuojame visus darbus ir nepamirštame nei vieno kliento prašymo. Atsakomybė tai ne tik išpildyti darbai, bet ir atsakingas požiūris darbams pasibaigus. Jums prireikus, suteiksime visą reikiamą pagalbą atlikus darbus, o jeigu kils kokių nors nesusipratimų, visuomet maloniai padėsime juos išspręsti.

Patikimumas. Užsisakius mūsų meistrų paslaugas, mes pateiksime visą naudingą ir reikiamą informaciją apie darbų vykdymą, kainą, terminus ir kt. Vedini atsakomybės ir pasitikėjimo, užtikriname klientams, kad darbai bus įvykdyti per nustatytą laikotarpį, todėl neteks patirti nepatogumų dėl užsitęsusių ir laiku neįvykdytų darbų. Žodinis susitarimas mums yra viskas.

Specialisto akis. Mūsų patyrusių kapų tvarkymo specialistų patirtis leidžia aptikti problemines kapaviečių vietas ir klientams pasiūlyti geriausią sprendimą. Dažnu atveju klientai negali pastebėti, kad vandens išplautus pamatus reikia sutvirtinti, o pavirtusiam paminklui išbetonuoti tvirtą pamatą. Kai kuriuos dalykus pastebi tik profesionalai, taigi kreipkitės į mus ir mes jums visada nuoširdžiai padėsime.

Terasos įrengimas Vilniuje

(8-661) 01538

Atlikti darbai

Terasos montavimas

Universalaus meistro terasų montavimas kompleksiškai apjungia visas paslaugas. Ne tik kokybiškai įrengsime, jūsų terasą, bet ir suorganizuosime reikiamą transportą, nepaliksime atliekų, parengsime reikiamus brėžinius, suprojektuosime jums tinkamą terasą, ją impregnuosime apsauginiu sluoksniu ir daug daugiau. Mūsų paslaugų esmė yra suteikti klientams absoliučią ramybę, kad nereiktų sukti galvos dėl net ir mažiausio menkniekio. Su terasos įrengimu kartu teikiame ir šias paslaugas:

 • Terasos projektavimas
 • Terasos brėžinių parengimas
 • Terasos ploto apskaičiavimas
 • Tinkamo terasos pagrindo paruošimas
 • Terasos klojimas
 • Atliekų išvežimas
 • Transporto organizavimas
 • Terasos impregnavimas/aliejavimas
 • Terasos dažymas

Mūsų paslaugos užtikrins visišką jūsų patogumą, dėl to iš karto galėsite pamiršti visus rūpesčius. Rinkoje labai sunku rasti meistrų, kurie pagelbėtų net ir tose srityse, kurios iš dalies nėra jų atsakomybėje. Tačiau mūsų požiūris kitoks. Atsiųsime reikiamus specialistus, kurie padės vykdyti pagalbinius darbus. Pvz. jeigu jums reikia terasos įrengimo ir atliekų išvežimo, į jūsų namus atvyks ne tik terasos įrengimo specialistai, bet ir pagalbiniai meistrai, kurie padės greitai ir kokybiškai atlikti jūsų prašomus darbus.

Kompleksinės Universalaus meistro paslaugos užtikrins jūsų ramybę, o į vietą atvykę meistrai aiškiai žinos, ką turi daryti. Jums nebereikės antrą kartą rodyti pirštu ir tikrinti kaip yra vykdomi darbai. Mūsų tikslas yra nuimti nuo jūsų pečių visus rūpesčius ir leisti mėgautis greitai vykdomais darbais.

Terasos įrengimo kaina

Terasos įrengimo kainą pagrinde lemia reikiamų paslaugų bei užduočių vykdymas, terasos plotas, klojamas pagrindas bei kiti asmeniai poreikiai. Tam, kad sužinotumėte tikslią paslaugų kainą paskambinkite mūsų nurodytais kontaktais ir mes atvykę į vietą tiksliai įvertinsime darbų apimtis, plotus bei jūsų prašymus ir pateiksime individualų pasiūlymą jums. Esame tikri, kad galime konkuruoti žema paslaugų kaina neaukodami paslaugų kokybės.

Terasos įrengimas Vilniuje – platų darbų spektrą apimanti Universalaus meistro paslauga. Įgyvendinsime visus jūsų norus kuriant, projektuojant bei įrengiant jūsų svajonių terasą. Svajokite drąsiai, nes su Universaliu meistru visos svajonės pildosi!

Terasų montavimas

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Tikrai kokybiškai atliktas terasos įrengimas Vilniuje, dėkui! Marija 06/11/2018
  Palieskite, kad skambintumėte