Lauko terasos

Kiekvienas greičiausiai pasvajojame apie nuosavą namą su privačia terasa, tiesa? Žinoma, kai kuriems, kurie jau gyvena nuosavame name, iki šios svajonės yra likę visai nedaug – įsikurti patogią, gražią, funkcionalią ir jaukią lauko terasą. Kas yra lauko terasa? Tai pratęsta namo dalis, į kurią galima patekti tiesiai iš namo. Lauko terasos gali būti uždaros, saugančios nuo lietaus ir prastesnių oro sąlygų, ir atviros, kurios suteikia galimybe mėgautis saule, vasarišku vėjeliu bei erdvumu. Terasos gali būti pagamintos iš natūralaus medžio, plastiko arba kompozito (medžio ir plastiko mišinio). Natūralaus medžio terasos yra ypač jaukios vaikščiojimui, natūraliai atrodo, tačiau reikalauja daugiau priežiūros. Terasos iš plastikinių lentų nereikalauja priežiūros, tačiau nesuteikia daug malonumo. Kompozitas yra laikomas aukso viduriu, kuomet terasa yra ir jauki, ir atspari lauko sąlygoms, tačiau kompozitinės medžiagos įprastai ir kainuoja daugiau.

Ką rinktis kiekvienu atveju galite nuspręsti patys pasitarę su specialistais. Tačiau jeigu ieškote lauko terasų gamybos ir montavimo specialistų, tuomet kreipkitės į Universalų meistrą. Mes ne tik atliksime viską nuo pradžios iki pabaigos, bet ir patarsime, padėsime apsispręsti ir pasiūlysime individualiai jums tinkančius variantus. Mums yra svarbus galutinis rezultatas, todėl kryptingai dirbsime tol, kol pasieksime tikslą. Pasirinkite Universalaus meistro lauko terasos profesionalus ir mėgaukitės aukšta kokybe už patrauklią kainą!

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas. Skiriame daug dėmesio savo darbuotojų kompetencijos kėlimui, vykdome specializuotus mokymus, todėl užtikriname, kad visus darbus atliktų tik savo srities profesionalai. Būtent tokie yra mūsų lauko terasų specialistai. Nuo gamybos meistrų iki montuotojų – pasiūlysime specializuotą pagalbą jūsų poreikiams ir suprojektuosime bei įrengsime jūsų svajonių lauko terasą.

Kokybė. Aukšta darbų kokybė – Universalaus meistro prioritetas. Stengiamės sukurti tokias paslaugas, kuriomis būtų galima pasitikėti. Būtent klientų pasitikėjimas mumis mus stumia į priekį ir leidžia nepailstamai tobulėti. Pasitelkiame tik patyrusius specialistus, aukštas gamybos technologijas ir profesionalią įrangą bei įrankius, todėl visus lauko terasos darbus atliksime taip, kaip priklauso.

Patogumas. Manote, jog sunku surasti atsakingus meistrus, kurie sukurtų jūsų lauko terasą nuo projektavimo iki montavimo? Ir tai yra tiesa. Rinkoje yra nemažai įmonių siūlančių panašias paslaugas, tačiau nėra daug tokių, kurios galėtų atlikti viską nuo A iki Z. O ką jau kalbėti apie kokybę... Pasirinkę Universalų meistrą nepatirsite jokių nepatogumų ir visi darbai bus atlikti greitai, kokybiškai ir už patrauklią kainą.

Kruopštumas. Įdomu, kaip mes dirbame? Esame atsakingi savo srities žinovai, todėl visus darbus atliksime tiksliai ir kruopščiai. Tik idealiai atlikę savo užduotis priduosime darbus galutiniam jūsų įvertinimui. Kruopštumas ir atidumas mums padeda kiekviename žingsnyje, tad viską atliekame taip, kaip jūs tai įsivaizduojate. Išpildykite visus savo lūkesčius su Universalaus meistro pagalba!

Atlikti darbai

Lauko terasos kaina

Lauko terasos kaina priklausys tiek nuo terasos ploto, tiek nuo jos tipo bei pasirinktų medžiagų. Didžiąją dalį kainos būtent ir sudaro medžiagos, todėl tiksliai įvertinkite savo poreikius. Jeigu dar nežinote, kokios terasos norėtumėte, susisiekite su mūsų specialistais ir jie greitai atsakys į visus jūsų klausimus. Paskaičiuosime darbų kainą, įvertinsime reikiamas medžiagas ir sukursime jums patrauklų pasiūlymą. Nieko nebelaukite, paskambinkite mums nurodytais kontaktais ir išklaidykite visus dvejonių debesis! Mes pasirengę jums padėti, suteikti reikiamą kokybę, malonų bendravimą ir universalias paslaugas už patrauklią kainą. Rinkitės mūsų terasų įrengimo paslaugas ir jau netrukus mėgaukitės nuostabia lauko terasa!

Lauko terasos Vilniuje

(8-661) 01538

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Ačiū labai! Gintaras 07/04/2019
  Palieskite, kad skambintumėte