Terasų stiklinimas Vilniuje

Lietuvoje vyraujantis klimatas neleidžia ilgai džiaugtis atvirų lauko terasų teikiamais malonumais. Jei norite savo namų terasoje mėgautis laisvalaikiu bei poilsiu ištisus metus, pasirinkite stiklintos terasos variantą. Tokiu būdu, terasos komfortu galėsite džiaugtis, kada tik panorėję, nepriklausomai nuo oro sąlygų ir sezoniškumo. Įstiklinta terasa yra puikus sprendimas sukurti unikalią erdvę tiek privačiuose namuose ir žiemos soduose,  tiek restoranuose ir kavinėse. Įstiklintos terasos puikiai dera prie bet kokios stilistikos namo - tiek prie modernaus ir šiuolaikiško, tiek prie klasikinio.

Terasų stiklinimas gali būti atliekamas keliais būdais: aliuminio, medžio-aliuminio bei medžio konstrukcijomis. Populiariausias yra stiklinimas aliuminio konstrukcijomis, nes turi daug privalumų (ilgaamžiškumas, stabilumas ir saugumas, modernios profilių spalvos). Terasos įstiklinimas praplečia patalpų erdves bei sukuria įdomų ir daug natūralios šviesos turintį interjerą. Terasų stiklinimas gali būti berėmis ir rėminis, su slankiojančiomis sistemomis ar be jų. Esant poreikiui, įstiklintą terasą galima apšiltinti, tuomet turėsite dar vieną kambarį ar patalpą. Be to, bus pagerintos namo šiluminės bei garsinės savybės.

Labai svarbu, nusprendus stiklinti jau esamą terasą ar įrengti naują - tinkamas terasos stiklinimo projektas. Jų yra įvairių ir pritaikytų skirtingiems klientų poreikiams tenkinti. Nereikia pamiršti, kad įstiklinta terasa sukuria papildomą vertę namui. Universalus meistras padės jums sukurti jaukumo ir grožio oazę šalia jūsų namų. Atsižvelgę į jūsų namo stilistiką, pasiūlysime įstiklintos terasos projektą pagal jūsų poreikius.

Terasų stiklinimas

(8-680) 43285

Kodėl rinktis mus?

Aukšta darbų ir paslaugų kokybė. Universalaus meistro specialistų komanda užtikrina atliekamų darbų ir paslaugų kokybę, suteikdami garantijas, naudodami aukštos kokybės medžiagas bei įrankius, savo ilgametę patirtį ir žinias. Gerėjant gyvenimo kokybei, kinta bei didėja reikalavimai darbų kokybei. Šiuolaikiniai klientai yra gebantys susirinkti bei susisteminti jiems reikalingą informaciją. Mes suprantame, kad norėdami pritraukti klientus ir juos išlaikyti, turime pasiūlyti aukštos kokybės ir prieinamos kainos balansą.

Plataus spektro statybinės paslaugos. Universalus meistras siūlo platų statybinių paslaugų spektrą bei sklandų darbų atlikimą. Mes valdome visus darbų procesus, atsakome už kiekvieną mums patikėtą užduotį, atliekame bendruosius ir specialiuosius statybos darbus. Statome ir įrenginėjame tiek individualius namus, komercines patalpas, nesudėtingus statinius, tiek ypatingos ir specialios paskirties pastatus. Remontuojame butus, namus ir biurus, nes esame universalūs!

Greitas darbų organizavimas. Mes neatidėliojame darbų, o vykdome juos laiku ir pagal susitarimus bei įsipareigojimus. Esame greiti, ambicingi ir užtikrinti savo profesionalumu. Geras darbų organizavimas leidžia savalaikiai atlikti darbus, neaukojant kokybės. Universalus meistras - lanksti ir greitai reaguojanti komanda į nuolatinius pokyčius bei naujoves. Jūs nesuklysite pasirinkdami tikrus savo srities žinovus!

Profesionalumas ir patirtis. Profesionalumas, ilgametė patirtis statybų sektoriuje ir pagarba kiekvienam klientui yra tai, kas sukuria sėkmingos ir patikimos kompanijos įvaizdį. Klientų išreikštas pasitikėjimas mumis - svarbus mūsų darbų įvertinimas. Naudodami savo žinias ir sukauptą ilgametę patirtį siekiame kuo geresnių rezultatų bei ieškome pažangių sprendimų kiekvienam klientui.

Terasų stiklinimo kaina

Terasos stiklinimo kaina yra individuali ir paskaičiuojama kiekvienam projektui atskirai. Jei projektas naudojamas ne vieną kartą, gali skirtis medžiagų pasirinkimas, projekto vieta, montavimo kaina, tad galutinė kaina taipogi gali skirtis. Universalaus meistro ilgametė patirtis leidžia pateikti optimalius projektinius sprendimus, atsižvelgus į kliento norus bei lūkesčius. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktiniais telefonų numeriais ir mes įstiklinsime jums saugią, funkcionalią bei komfortišką terasą. Jums bus suteikta puiki galimybė džiaugtis įstiklintos terasos teikiamais malonumais ištisus metus, nepriklausomai nuo esamo sezono ar oro sąlygų.

Terasų stiklinimas Vilniuje

(8-680) 43285

Skambinkite arba siųskite užklausą

  Vardas *

  El. paštas *

  Telefonas

  Žinutė

  Mūsų atsiliepimai:

  REVIEWS
  5(based on 1 reviews)
  • Puikios paslaugos, ačiū! Saulius 07/04/2019
  Palieskite, kad skambintumėte